Какво мислите за този мулти каталог скрипт ?

exP

Banned
Искам вашето мнение мисля утре да купя този скрипт
http://demo.scripto.ru/pro/

и да го пусна в Български вариант каталог + новини мисля че ще е доста добре и ще добавя още няколко екстри кажете и вашето мнение ще съм ви благодарен и особено ако ми дадете име за домейн .com да кажем :) като за начало
 
От: Какво мислите за този мулти каталог скрипт ?

чудя се дали да я направя мисля че ще излезне нещо добро но ще ми трябва и подходящ домейн мисля .бг да му взема ( не кирилица ) гледам по 70 лева са но ми трябва нещо оригинално и лесно за запомняне :) предложете нещо
 
От: Какво мислите за този мулти каталог скрипт ?

Дайте още мнения моляви :(
 
От: От: Какво мислите за този мулти каталог скрипт ?

чудя се дали да я направя мисля че ще излезне нещо добро но ще ми трябва и подходящ домейн мисля .бг да му взема ( не кирилица ) гледам по 70 лева са но ми трябва нещо оригинално и лесно за запомняне :) предложете нещо
те .bg домейните ей така ги раздават ...
 
От: Какво мислите за този мулти каталог скрипт ?

добре може в началото да не е... просто искам мнението за самия скрипт каталог + новини + още някой друг модул
 
От: Какво мислите за този мулти каталог скрипт ?

Добро е батка, но защо първо не пробваш безплатната версия, да я задвижиш? И не забравяй че този скрипт е само средство, зад което трябва да има идея - колкото по-добра (шарена, цветна, нова, свежа, безплатна, зарибяваща, необходима, търсена, шантава*) - толкова по-добре :wink:


-------------------------
*Доста ми допадна това изброяване, ще направя една темичка с която ще си направим генератор на идеи :idea:
 
Последно редактирано:
От: Какво мислите за този мулти каталог скрипт ?

ами безплатната версия няма новини и тем подобните модули само 1 каталог затова мисля да я взема не е много пари но поне ако се добави още някои модул ще е доста добре сайта да предлага повече услуги :)
 
От: Какво мислите за този мулти каталог скрипт ?

докато чаках да дадете вашето мнение го купих и излъгах руснаците по ефтино го взех :) ся ще го тестваме :) и ще почнем да го развиваме
 
От: Какво мислите за този мулти каталог скрипт ?

Бе аз като гледах демото, нещо бъгаво ми се вижда.. що не пробва първо с безплатната версия както те посъветваха. Пък и да тестваш на хостинга, който ще ползваш дали ще работи добре с това чудо. :)

А за БГ домейна ето едно ръководство :)


ГРАЖДАНСКОТО ДРУЖЕСТВО или ДРУЖЕСТВОТО ПО ЗАКОНА ЗА ЗАДЪЛЖЕНИЯТА И ДОГОВОРИТЕ(официално наименование) - ДЗЗД е договор между две или повече лица насочен към постигането на определена стопанска цел.

Този договор е обикновен лист хартия на който двама души се съгласяват, че ще си построят беседка пред блока или пък ще боядисат кошовете на съседното училище.

С този договор се създава дружество в определено име, каквото си поискате! Може и Найк, може Сони - няма никакво значение. Този договор е също така основание да регистрирате домейн със същото име!

С този договор отивате в БУЛСТАТ (демек Агенция по вписванията, регистър Булстат на адрес Панайот Волов неколко си, а най-добре на Ал.Стамболийски 239, даже не добре, ами задължително, защото го преместиха), където се регистрирате срещу 15 лева.

И така с тези два документа отивате в register.bg и ставате собственик на домейна (ала sony.bg) срещу 85,40 лева без транспорните разходи.

Е ...дано не ви откривам топлата вода


Това от друг форум съм го копирал.. но май върши работа :)
 
От: Какво мислите за този мулти каталог скрипт ?

ами скрипта си работи добре на хоста ето демо www.rusiq.info с този домейн е защото още не съм харесал ся ще го преведа :) и включих зенда на хоста перфектно върви

значи преди да регна домейн в регистер.бг трябва да ида на онзи адреса да подпиша договор ?
 
От: От: Какво мислите за този мулти каталог скрипт ?

моля да се изтрие
 
Последно редактирано:
От: Какво мислите за този мулти каталог скрипт ?

Докато разглеждах целия скрипт видях че има и брояч... за всеки регнат сайт може да се вземе код коунтер мисля че това е един голям + :)
 
От: Какво мислите за този мулти каталог скрипт ?

ами незнам ще видим но немога да включа рсс грабера защото пхп-то ми било по нова версия ся трябва да чакам ъпдейта човека да го фикс
 
ако си цпанел х3 включиси старата версия на пхп то software / services -> PHP Configuration стига да са го компилирали като хората апача ....
 
Последно редактирано от модератор:
От: Какво мислите за този мулти каталог скрипт ?

тц нестава тва ми изписа
No cPAddons configuration found. Please contact your host and ask that they configure cPAddons.


ся ще се свържа с хост съпорта
 
От: Какво мислите за този мулти каталог скрипт ?

писах им казахами да добавя
AddHandler x-httpd-php4 .php
в ацес файла и стана скрипта тръгна :)

п.п туко що добавих 355 категории на каталога скоро стартираме офицялно :)
 
Последно редактирано:

Горе