Какво му става на форума?

От: Какво му става на форума?

Стугнахме до там да си намаляваме яркостта на мониторите..

Пичове, освестете се... ще стане нарицателно

- Кой форум?
- Оня бе, дето си намалят яркостта на екраните!
- Ааа... сетих се






.

Всъщност, проблема изобщо не е в бялото, а цветовите комбинации. И в предния имаше много бяло, но не се побърквах от тънки линиики, дребни линкчета за функционалността и убиващи нервоните ми от напрежение ленти оцветени в почти еднакви цветове до фона
 
От: Какво му става на форума?

Демек:

Толкоз ни мързи, че дреме ни че 3 дена мрънкахте, оправайте се!


Мислиш ли че съм такава маймуна като глупаците, че се радвам на тая реплика?!
 
Радев на какво го гледаш форума? На голям монитор ли ? На Acer CristalBrite 15. 4 и 17 изглежда доста ок


Няма голям монитор а иоправяме други бакии тия дни свързани с документация.....
 
От: Какво му става на форума?

Аз го гледам на малък монитор но през IE , през Мозилата повече ми блести ..
 
От: Какво му става на форума?

Не виждам как може да блести след като в момента цветовата схема не е по-ярка от тази на старата тема. Ако се търсят кусури под лупа може да се каже, че контрастът между елементите трябва да се увеличи, но като цяло всичко си е много добре.
 
Re: От: Какво му става на форума?

Добре

Ще си купя по-малък монитор, за да влизам във форума.
Спечелихте сърцето ми.

не съм казал такова нещо и чак сега като каза за преклено малките линии се сетих къде може да е проблема :) които не се занимава с дизаин директно си няма голям монитор :) .... ще се мисли как да стане но утре през деня ама наистина на лаптопите изглежда екстра :)
 
Re: От: Какво му става на форума?

Не виждам как може да блести след като в момента цветовата схема не е по-ярка от тази на старата тема. Ако се търсят кусури под лупа може да се каже, че контрастът между елементите трябва да се увеличи, но като цяло всичко си е много добре.


и това ще се има на предвид :) в краина сметка съвсем малко остана да заприлича на старата тема :)
 
От: Какво му става на форума?

Този дето е правил темплейта си е оставил ръцете малко. То на почти всичко трябва да му се удари малко контраст май. Бекграунда най-отзад няма да е лошо една идея по тъмно сиво да стане да направи контраст с тоя вътре. :)

Имали други темплейти за този VB? Дайте някакво линкче да хвърлим по едно око. :)
 
От: Какво му става на форума?

ооо баце!
Милостив си!


хаха


« Предишна тема | Следваща тема »
над това, също има една много бледа.

Проблема е, че тия неща са толкоз бледи, че хем ги има хем ги няма. Мозъка е така устроен, че да търси всички детайли, дори и едвам забележимите. И те изразходват ресурс за обработване


jegaaaaaaa.gif


Горе, в кръгчето червенкото, където съм оградил ръбчето на контента на форума

Толкоз е бледо и се размива с фона и с всичко, че окото ми не може да прецени дали там е прав ъгъл или има заобление. И мозъка ми толкоз се натоварва.... иска си детайла да си го знае.
Вчера беше така с всичко. Слепоопчията ми се пръскаха.

Долу, бледия фон на лентата.. чат пат може да се помисли за малко цветче и за него.

А за фона на форума и контента, или малко контрастче още, или някаква рамчица, все тая. Нещо такова
 
От: Re: Какво му става на форума?

сега какво мислите :)

Значително по-добре от първоначално както беше, според мен. :)

Заглавията на темите има ли възможност една идея по-тъмни да станат:
 
От: Какво му става на форума?

Там при темите ми се струва яко претъпкано, може би тия "Started by" надписи ако станат по-бледи, че да не се набиват толкова?
И на мене това розовото нещо не ми се връзва... ама мога да го преживея.
Иначе е доста по-добре с тоя фон.
 
От: Какво му става на форума?

Нещата са се пооправяли да доста.. даммм... браво. Преживява се вече доста по-дълго онлайн.

В купчината теми в категорията е голяма размивка също, малко по-тъмни тайтъли и малко по болд-нати и вече ще заспи всичко и ще е както си требва :)
 
От: Какво му става на форума?

Мене друго ме притеснява - напоследъка по-рядко влизам тука да прегледам какво ново/интересно/тъпо и дали има де да си оставя мъдрата мисла, ама нещо все разочарован оставам тия дни. Ми то почти никой не пише :( . От скука прекопавам някакви стари теми от време оно чунким изнамеря някой бисер... И май юзърите дето са онлайн са понамалели.

Не ми казвайте че било от темплейта или че не се усещат да ползват опцията "Бърз Отговор"... Понеже бутона "Отговори на тема" не бачка.
Разбирам че юзабилитито малко е**ва майката на пейзажа, ама чак пък масово да спрете да се разписвате вече на нищо не прилича!
 
От: Какво му става на форума?

Язе имам два въпроса:

Какво ще рече емотионски са включен(Правила за писане на мнения)? И защо ме хвърля в началото на форума, а не на емотиконите както беше при старата тема? :)
 

Горе