Какво образование се иска за Dropshipping?

Ico Hristov

New Member
Искам да попитам какво образование и документи се изискват за Dropshipping, тъй като с родителите ми сме на различно мнение? Те мислят, че за да се занимаваш професионално с Dropshipping се изисква висше образование. Какви документи се изискват, за да регистрираш Dropshipping бизнес в България?
 
Икономическо, техническо, психология и малко от изкуствата :) НАТФЗ и Музикалната академия не ти трябват. Като документи ти трябва само лична карта, за да си откриеш сметка, копия от дипломи не се изискват.

Искам да попитам какво образование и документи се изискват за Dropshipping, тъй като с родителите ми сме на различно мнение? Те мислят, че за да се занимаваш професионално с Dropshipping се изисква висше образование. Какви документи се изискват, за да регистрираш Dropshipping бизнес в България?
 
Привет, ти не регистрираш фирма заради Dropshipping, а заради данъците, дали ще е това или друго, трябва да се плащат данъци, иначе ще спре всичко, дори и те да се открадват. За образование, не знам какво да ти кажа, това дори мисля че е смешно, това го мислят хора от миналият век, образованието не те прави успешен, като цяло цял живот се образоваш сам, определено универстите или училище няма да те направят успешен, а яко бачкане и воля, дисциплина.

Поздрави,
Станимир И
 
Не слушай родителите си. Те не са постигнали нищо. Цял живот са били наемни работници. Работели са за някой и са го правили богат. Мисленето им е праисторическо. Образованието не те прави непременно успешен. С подобни хора спора е излишен. За тях ти трябва да се изучиш и да си намериш сигурна и хубава работа за да правиш същото като тях а именно някой другиго по-богат. Не ти трябва нищо друго освен познания по изграждане на онлайн магазин и контакти. Фирмата идва в последствие ако нещата потръгнат.
 
Искам да попитам какво образование и документи се изискват за Dropshipping, тъй като с родителите ми сме на различно мнение? Те мислят, че за да се занимаваш професионално с Dropshipping се изисква висше образование. Какви документи се изискват, за да регистрираш Dropshipping бизнес в България?

Никакво.
 
Не слушай родителите си. Те не са постигнали нищо. Цял живот са били наемни работници. Работели са за някой и са го правили богат. Мисленето им е праисторическо. Образованието не те прави непременно успешен. С подобни хора спора е излишен. За тях ти трябва да се изучиш и да си намериш сигурна и хубава работа за да правиш същото като тях а именно някой другиго по-богат. Не ти трябва нищо друго освен познания по изграждане на онлайн магазин и контакти. Фирмата идва в последствие ако нещата потръгнат.

Да слушаш и уважаваш родителите са две коренно различни неща, времената са били други, сегашните абосолютно различни, родителите няма да живеят твоят живот, но трябва да ги уважаваш, дори да не заслужават. За новите времена, ние ще сме като тези родители най-вероятно, ще казваме колко е хубаво да имаш цел, най-вероятно няма да е така.

Поздрави,
Станимир И
 
Искат, да ти кажат, да сядаш да учиш и да не се занимаваш с глупости.
 
Иска се да си дебил, тъп и вулгарен без задръжки за да не ти пука да продаваш боклуци на 10х цена.

Или да си крестивен за да предложиш правилния продукт на правилния клиент по правилния начин.
 
Кой е курса?

Загубил съм си афф линковете към курсовете на Тай Лопез.. :( Но и този става и съм го гледал целия преди около година и половина. Един от най-купуваните курсове в Udemy на тема дигитален маркетинг, напълно безплатно. Курсът е на около 2-3 години и някои неща са различни, но ще ти даде базово теоритично ниво и ще добиеш представа какво се случва онлайн.

 
Акъл се иска както за всеки бизнес
 
Когато колегата изгледа тези 23.5 часа видео (по няколко пъти) на Английски, води си записки и опитва техниките описани там освен дропшипинга ще овладее до съвършенство и езика на Шекспир :)
Ниво Б3 поне.
 
Изисква се проба-грешка и постоянство, както за всеки онлайн бизнес. Никакво образование не е необходимо.


Това е първият път, в който чувам за такова ниво :)
Да де. ДропИнглиш ... :)
 

Горе