Какво подяволите му става на Г адсенс?

vakarelski

Member
Здравейте, имам проблем с адсенс-а ако някой има представа защо се получава така нека пише. Имам 2 отделни профила в аднсенс ..скоро единия започна да показва само социални реклами.. и бях принуден да пусна рекламите от другия ми профил.. но днес гледам и какво да видя.. и при този същото се получи! Ето това което пише отдолу в адсенс акаунта ми:

Вашите страници показват социални реклами, защото не сте потвърдили информацията си за контакт. Повече подробности...

Какво трябва да се потвърждава.. всичко съм си попълнил от цифра много време :) и до момента си седи. Отделно ми пише, че плащанията ми са задържани.. а вече съм ги освободил. Има ли някой от вас същия проблем, и какво направи за отстраняването му? Бъг на адсенс или нещо друго? Компетентните да се изкажат по темата :)
 
От: Какво подяволите му става на Г адсенс?

Може да си нещо под карантина. :(
Като нищо някои хора от форуми като 4ep-tourist.net с прякори подобни на DupePlitko6 са поразцъкали по сенса ти.
Дано не съм прав.
 
От: Какво подяволите му става на Г адсенс?

Може да е бъг, но при всички положения им пиши на БГ съпорта.
Изчакай първо още ден
 
От: Какво подяволите му става на Г адсенс?

Много съм съгласен с Радев!
Наистина е добре да изчакаш.
Нали го знаеш Гугъл - като пишеш на съпорт - дава бан, като събмитваш в търсачката - те праща да играеш в пясъка...
 
От: Какво подяволите му става на Г адсенс?

На мен ми се качва Ctr-а, кликовете, импресийте - всичко, НО приходите ми паднаха главоломно. Дали се дължи на американската рецесия незнам, ама сега правя с 20% повече импресии и кликове от м.Март и получавам с 50% по-малко приходи... немога да си го обясня
 
От: Какво подяволите му става на Г адсенс?

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=3387
(същото ми се случи на мен)
пращат ти един код по пощата (физическата поща) и като го напишеш в профила тръгват
 
От: Какво подяволите му става на Г адсенс?

coolice: нямам промяна в реалния трафик на сайтовете ако това имаш в предвид. Просто проверявам си дневните приходи и след половин час пак ги пролверявам и всичко е на половина. Няма промяна в индексираните страници и в линковете.

H1pNoTIC: намаелението на твоите приходи вероятно се дължи на спадане на броя на рекламодателите в твоята ниша и от там спадане на цените за реклама в тази ниша.
 
От: Какво подяволите му става на Г адсенс?

На мен ми се качва Ctr-а, кликовете, импресийте - всичко, НО приходите ми паднаха главоломно. Дали се дължи на американската рецесия незнам, ама сега правя с 20% повече импресии и кликове от м.Март и получавам с 50% по-малко приходи... немога да си го обясня
smart pricing - кликовете се увеличават, но явно не носят добър резултат на рекламодателите и за да им защитят интереса от G ги цакат с по-малко пари за клик
 
От: Какво подяволите му става на Г адсенс?

Да.. за съжаление сигурно така ще стане.. ще чакам писмото и ще въвеждам пин-а.. Много зле измислено! Сега 3-4 седмици трябва да чакам пина ( През това време печеля от трите най-голямото ).. нямам думи.
 
От: Какво подяволите му става на Г адсенс?

това може да ти помогне, виж линка!
"В рамките на какъв период имам право да въведа кода за проверка?

Трябва да въведете своя код за проверка в рамките на 6 месеца, след като достигнете приход от 10 щ.д. Ако до 4 месеца не сте въвели своя код за проверка, ще заменим платените реклами във Вашия сайт с безплатни обяви за обществени услуги. Ако до 6 месеца все още не сте въвели своя код за проверка, профилът Ви ще бъде деактивиран, а неизплатените Ви приходи - върнати на съответните рекламодатели."
https://www.google.com/adsense/support/bin/answer.py?answer=32055&topic=136
 
От: Какво подяволите му става на Г адсенс?

Вашите страници показват социални реклами, защото не сте потвърдили информацията си за контакт. Повече подробности...

Какво трябва да се потвърждава.. всичко съм си попълнил от цифра много време :) и до момента си седи. Отделно ми пише, че плащанията ми са задържани.. а вече съм ги освободил. Има ли някой от вас същия проблем, и какво направи за отстраняването му? Бъг на адсенс или нещо друго? Компетентните да се изкажат по темата :)

при мен имаше подобен проблем, но поради грешка в тяхната система. след контакт със съпорта трябваше наново да се потвърди сметката и в момента всичко е ок. Също така трябва да потвърдиш за всеки случай това:
Foreign publisher with no U.S. Activities

ако пишеш на съпорта не те съветвам да им пишеш на български :wink:
 
От: Какво подяволите му става на Г адсенс?

Не намирам връзката "Моля въведете своя ПИН" и съответно не мога да въведа получения ПИН какво трябва да направя?
 
От: Какво подяволите му става на Г адсенс?

Върху картичката пише къде се въвежда ПИН-а.
 

Горе