Какво предпочитате, да сте комунист ( сиреч Живковист ) или Костовист, Бойковист, и..

Кога България е била по-добре?


  • Общо гласове
    6
От: Какво предпочитате, да сте комунист ( сиреч Живковист ) или Костовист, Бойковист,

Снимката която показва абсурда на така наречената икономика в периода 1945 до 1997 според мен, въпреки че автора е посочил 1989 като край.

http://i.imgur.com/3MQBQVB.jpg


3MQBQVB.jpg
 
От: От: Какво предпочитате, да сте комунист ( сиреч Живковист ) или Костовист, Бойков

Сегашния е по-добър нали?

attachment.php


Виж файлът 11326

Снимката която показва абсурда на така наречената икономика в периода 1945 до 1997 според мен, въпреки че автора е посочил 1989 като край.

http://i.imgur.com/3MQBQVB.jpg


3MQBQVB.jpg
 
От: Какво предпочитате, да сте комунист ( сиреч Живковист ) или Костовист, Бойковист,

Значително по-добър.
 
От: Какво предпочитате, да сте комунист ( сиреч Живковист ) или Костовист, Бойковист,

Аз съм с 2 вдигнати ръце за демокрацията.
 
От: Какво предпочитате, да сте комунист ( сиреч Живковист ) или Костовист, Бойковист,

Кой, ми е изтрил картинката???
 
От: Какво предпочитате, да сте комунист ( сиреч Живковист ) или Костовист, Бойковист,

Това на нищо не прилича вече... Invalid Прикрепен файл specified. If you followed a valid link, please notify the administrator
 
От: Какво предпочитате, да сте комунист ( сиреч Живковист ) или Костовист, Бойковист,

Да сръвняваш режим които е официално признат за престъпен с днещния.. е леко без смисъл. Целта на пост-комунизмът в България в момента е да се втълпи в съзнанието на хората, че от 89г. насам нищо не е мръднало, което е тотална глупост.
 
От: Какво предпочитате, да сте комунист ( сиреч Живковист ) или Костовист, Бойковист,

Още по-големия парадокс, е че се пуска тук, а преди 89-та година думата "предприемач" в България просто не е съществувала. :D
 
От: Какво предпочитате, да сте комунист ( сиреч Живковист ) или Костовист, Бойковист,

Последно? Съобщението,което сте въвели е прекалено кратко.Моля ,въведете съобщение ,което съдържа поне 10 символа.
 
От: Какво предпочитате, да сте комунист ( сиреч Живковист ) или Костовист, Бойковист,

Бахти темите. :lol:

Абе пичове, вие що не си правите пачките и не си ги харчите с кеф, ами се занимавате с тия глупости.

Как въобще някой може да се кефи на комунистически режим, която ограничава свободата му? Горе добре си го казаха, преди думата "преприемач" не е съществувала, сега трябва поне да се радвате, че имате свободата да правите каквото си искате.

В Германия хората са умирали от радост като е паднала берлинската стена, тук има хора, които биха се върнали в онези времена по желание. Ама така е, като не можете да се конкурирате както трябва със света, е по-добре тоталитарния режим, защото поне тогава имаш оправание. Сега никой няма оправдание, че няма пари, виновника е ясен, самия той! Защото каквото и да ми говорите колко зле е била България, в края на деня никой не ви спира да развивате бизнес в чужбина, ама никой, сърдете се на себе си че нямате знанията и способностите да го направите обаче. Нито Бойко, нито Сергей, нито забравих как беше ония от ДПС ви е виновен, сами сте си виновни.
 

Горе