Какво приложение използвате, за да показвате банерите на клиенти?

sunstorm

Active Member
Какво приложение използвате, за да показвате банерите на директните ви клиенти? Споделете нещо подходящо, с което можете да дадете и на клиента ви да гледа статистиката на банерите си!
Благодаря предварително!
 
Определено openX, което сега новото е Revive. Тази платформа за управление на реклама я ползват досота големи имена като Forbes, Billboard, EA, Samsung, Lycos, VOX Media и др. Има екстеншъни, така, че ако нещо ти липсва винаги може да си го докупиш или качин, ако е фри. Но като цяло гледай системата да е безплатна, опен сорс и да има постоянна поддръжка. Сещам се за още някои, но те не са толкова адванс, или поне на мен не са ми правили впечатлението да са.
 
От: Какво приложение използвате, за да показвате банерите на клиенти?

Revive Adserver, наследник на OpenX
 
От: Re: Какво приложение използвате, за да показвате банерите на клиенти?

Определено openX, което сега новото е Revive. Тази платформа за управление на реклама я ползват досота големи имена като Forbes, Billboard, EA, Samsung, Lycos, VOX Media и др. Има екстеншъни, така, че ако нещо ти липсва винаги може да си го докупиш или качин, ако е фри. Но като цяло гледай системата да е безплатна, опен сорс и да има постоянна поддръжка. Сещам се за още някои, но те не са толкова адванс, или поне на мен не са ми правили впечатлението да са.

Аз също "гласувам" за нея.
 
От: Какво приложение използвате, за да показвате банерите на клиенти?

Благодаря за отговорите! Ще я тествам.
 
От: Какво приложение използвате, за да показвате банерите на клиенти?

Здравейте,
Дали има някакъв екстеншън за ОС, който да работи с този сървър?
 
От: Какво приложение използвате, за да показвате банерите на клиенти?

+1 за Revive
 
От: Какво приложение използвате, за да показвате банерите на клиенти?

За Opencart :)
 
Re: От: Какво приложение използвате, за да показвате банерите на клиенти?

За Opencart :)

Бате, важното е да имаш рекламни позиции. Не знам какво точно търсиш като екстеншън, защото на теб ти трябва обособени полета по сайта, които да могат да приемат код. ;) OpenX генерира код, който внедряваш в сайта си. Това е. ;)
 
От: Какво приложение използвате, за да показвате банерите на клиенти?

Благодаря, Блинки,
Ще помисля какво точно ми трябва :)
Поздрави!
 
Re: От: Какво приложение използвате, за да показвате банерите на клиенти?

Благодаря, Блинки,
Ще помисля какво точно ми трябва :)
Поздрави!

Аз имам въпрос към теб, може да е странен, но за мен не е - Как такана опенкарт ще слагаш банери? В смисъл, той не е ли магазин, който продава твоя стока? И реклама ли ще имаш в него? Просто като концепция ме учуди. :)
 
От: Какво приложение използвате, за да показвате банерите на клиенти?

Здрасти, Блинки,
Имам нещо, което ми се върти в главата и затова питам за банерите.
като ми се изяснят нещата и като стигна до някъде, ще споделя концепцията :)
Поздрави!
 
От: Re: От: Какво приложение използвате, за да показвате банерите на клиенти?

Аз имам въпрос към теб, може да е странен, но за мен не е - Как такана опенкарт ще слагаш банери? В смисъл, той не е ли магазин, който продава твоя стока? И реклама ли ще имаш в него? Просто като концепция ме учуди. :)

Не върши ли работа ако банерите са за стоки в магазина и просто да следи клиентите на какво кликат и какво ги "интересува"?
 
Re: От: Re: От: Какво приложение използвате, за да показвате банерите на клиенти?

Не върши ли работа ако банерите са за стоки в магазина и просто да следи клиентите на какво кликат и какво ги "интересува"?

Тогава сигурно ще е нужно определен екстеншън за това. Мислех, че е да сервира реклама под формата на банери за негови клиенти измежду официално промотираните продукти, така де, там където има банер позиции. ;)
 
От: Какво приложение използвате, за да показвате банерите на клиенти?

В горното мнение не е написано, но се има предвид, че популярният софтуер за сервиране на реклами като OpenX/Revive лесно се блокира.

Същото важи и за бисквитите и банерите на популярните афилиейт програми.
 
От: Какво приложение използвате, за да показвате банерите на клиенти?

Банери, реклама... ами това? http://prntscr.com/7js8ib

В горното мнение не е написано, но се има предвид, че популярният софтуер за сервиране на реклами като OpenX/Revive лесно се блокира.

Същото важи и за бисквитите и банерите на популярните афилиейт програми.

Дали са много тези, които използват такива добавки за блокиране на реклами? Или са само хора, които се занимават с интернет бизнес?
Дайте тогава алтернатива на тези лесно блокиращите се, с която да можеш да дадеш на клиента подробна статистика.

Revive между другото докато пуснеш банер, доста неща трябва да "свържеш". Бая се озорих и се дзверих един час докато хвана логиката с размери на банери, линкове, кампании, клиенти и връзката между тях. Даже махнах българския език, че ме бъркаше превода. Не е като на други приложения при които, настройките да са на самия банер и да избереш този банер е за едикой си клиент за едикоя си кампания, да се покаже "N" пъти или колко клика и т.н.
 
От: Какво приложение използвате, за да показвате банерите на клиенти?

Здравейте,
Може ли да ми кажете какъв код се генерира от този сървър? Подобен на този на гугъл ли?
И ако е подобен - дали може да се ползва модул за показване на реклами на гугъл и само да се смени кода с този?
Поздрави!
 
Re: От: Какво приложение използвате, за да показвате банерите на клиенти?

В горното мнение не е написано, но се има предвид, че популярният софтуер за сервиране на реклами като OpenX/Revive лесно се блокира.

Същото важи и за бисквитите и банерите на популярните афилиейт програми.
То доколкото ми е известно, може да се филтрира не само тази система, но и като цяло реклами, разпознавайки формати и прочие. Ако някой реши да ви блокне рекламите, които сервирате през система или имате, то трудно ще го избегнете.Особено с оня адблокър. Аз не съм голям фен на тези блок плъгини за браузъри или софтуери, но всеки сам си решава. Както съм казвал не веднъж, може ли да се занимаваш с онлайн маркетинг и да имаш адблокър? Как реално знаеш колко е "натиснала" конкуренцията, какво ново има като визия на рекламите и прочие? Не знам как в толкова бързо развиваща се ниша като IT технологиите се получава да си в крак с всичко ново, ако не събираш информация отвсякъде, дори и косвено чрез видени случайно реклами. Но щом хората намират някакви начини, няма лошо. ;)
 

Горе