Какво "пръска" Гери Никол?

kpetrov

Well-Known Member
То ясно, че копира по нашенски презокеанските примадони, ама това "пръскам, пръскам", ми навява някаква асоциация за жена седнала на тоалетна чиния...
 
Пръска всичко с успехите си на намсиколко години.
Колкото и да не ме кефят тия, знаят какво се слуша и гледа, а за жалост на народа малко му трябва и е зажаднял за "гавра" с която всъщност й прави нелоша реклама.
 
Да, баща ѝ е шеф на фирма "Виж Те" https://www.vbox7.com/play:6d797137
Брато как слагаш ударение на буквата ”и” ?
Не ми идва на акъла в тоя късен час как ставаше? :)
Благодаря предварително, ако отговориш.

П.С. Не се бъзикам.
 
Не знам какво пръска....според мен "пръскам" или е в духа на някой препарат за насекоми, а тя ги убива с пръскам, пръскам....или пръска настроение и избушва кочината...демек прави купона мега як. :) Все ще са някакви флуиди, но и аз не загрях, явно не съм толкова тъп, за да размера и се опитвам да хвана смисъла....и пак е съм много тъп. :)
 
Това с пръскането някаква нова песен ли е или на някоя силикона се е пръснал като зимнина на слънце.
 
А беше време, когато баща ѝ правеше истинска музика, преди да мине на фронта на чалгата... всичко е за пари
 
А беше време, когато баща ѝ правеше истинска музика, преди да мине на фронта на чалгата... всичко е за пари
Бате, нещо бъркаш Рап дивите. Говорим за Гери-Никол. А дъщерята на Орхан Мурад е Сузанита. :)

 
Да, разбрах си грешката. Но какво да направя, толкова са безлични, че чак си приличат.
Не се извинявай, брат. Започнаха да изглежда всички по един и същ начин. И двете са руси, и двете са малки, и двете са скандални. :)
 

Горе