Какво се случва със superhosting

От: Какво се случва със superhosting

Здравейте,

Към момента все още са блокирани някои международни мрежи, заради стартирани атаки към сайта ни. Ако опитвате да заредите сайта от България не би трябвало да има проблем с достъпа.

Ако желаете можете да ни изпратите Вашия IP адрес, за да извършим допълнителни проверки.



Охх, аз си пиша със съпорта им....
 
От: Какво се случва със superhosting

Здравейте,

Благодарим Ви за изпратената информация. Ще извършим допълнителни проверки и ще Ви пишем отново.

С уважение,
Отдел "Техническа поддръжка" | СуперХостинг.БГ
www.superhosting.bg | www.blog.superhosting.bg
Помощна страница: www.help.superhosting.bg
НОВО ПОКОЛЕНИЕ ХОСТИНГ
 
От: Какво се случва със superhosting

Това недоразумение още живо ли е :shock: ???
 
От: Какво се случва със superhosting

На мен ми пратиха това преди малко:

Здравейте,

На сървъра, на който е разположен Вашия хостинг акаунт, има технически проблем. Нашите системни администратори работят по отстраняването му и до няколко минути би трябвало всичко да работи коректно.

Извиняваме се за причиненото неудобство.
 
От: Какво се случва със superhosting

Здравейте,

Проблема вече е разрешен и би трябвало да можете да достъпите нашия сайт. Моля опитайте отново.

Още веднъж се извиняваме за причиненото неудоство.

С уважение,
Отдел "Техническа поддръжка" | СуперХостинг.БГ
www.superhosting.bg | www.blog.superhosting.bg
Помощна страница: www.help.superhosting.bg
НОВО ПОКОЛЕНИЕ ХОСТИНГ
 
От: Какво се случва със superhosting

За компенсация сложили една кака :D
 
От: Какво се случва със superhosting

jLEHzXx.jpg
 
От: Какво се случва със superhosting

Сега отново вината няма да е в тях.
 
Случва се на всеки хост това. Лично съм работил по проект, който от 5 дни работа почивах 2 два, защото имах проблем с хоста. Не си спомням кой беше, но учтиво ми каха, че има проблем и си чаках. ;) Никой не е защитен от такова нещо. Така че малко толеранс и разбирателство. :)
 
От: Какво се случва със superhosting

Aз не съм имала никакъв проблем. И сутринта, и сега вечерта си влизам без проблем.
 
От: Re: Какво се случва със superhosting

Случва се на всеки хост това. Лично съм работил по проект, който от 5 дни работа почивах 2 два, защото имах проблем с хоста. Не си спомням кой беше, но учтиво ми каха, че има проблем и си чаках. ;) Никой не е защитен от такова нещо. Така че малко толеранс и разбирателство. :)

Тук хората са свикнали на отговор от 5 минути и решение до 10.

Ама на западните хостинзи чакат със няколко часа само за съпорт по мейл. Или минути при което вдига човек със индийски акцент и обещава че ще оправят нещата. И се чака със дни... сиромашия.
 

Горе