Какво се случва със superhosting

От: Какво се случва със superhosting

Мерси за почивката суперхостинг! Ще ударя една бира и за вас.

ПП. през час пада всичко за 10 секудни, баси му и качеството.
 
От: Какво се случва със superhosting

От фейса:

"Уважаеми клиенти,

В момента има технически проблем с интернет свързаността към опорен доставчик в дейтацентъра. Поради тази причина част от услугите са временно недостъпни. Колегите работят по отстраняването му и очакваме в най-кратък срок проблемът да бъде разрешен.

Извиняваме се за причиненото неудобство."
 
Re: От: Какво се случва със superhosting

Мерси за почивката суперхостинг! Ще ударя една бира и за вас.

ПП. през час пада всичко за 10 секудни, баси му и качеството.

Да, следващия път като някой каже, че имат добър съпорт, нека всички лепнем по една усмивка, защото в момента съпота им е там, ама сървиса им го няма. :) Чакай и на мен сега да ми звъннат двама-трима глупци с купени си от тях акаунти там, щото лятото крие изненади и промоции. :)
 
От: Какво се случва със superhosting

вече 1 час нерви, дано го оправят по скоро
 
От: Какво се случва със superhosting

Значи не били те виновни, а доставчик на интернет. Те били два (доставчиците), но не било удачно превключване към другия. ..
 
От: Какво се случва със superhosting

При мен се оправи сайта, дано и при вас вече всичко е наред!
 
От: Какво се случва със superhosting

Значи не били те виновни, а доставчик на интернет. Те били два (доставчиците), но не било удачно превключване към другия. ..

При тях винаги "опорен доставчик в дейтацентъра" е виновен
 
От: Какво се случва със superhosting

Вие чекнахте ли все пак, за да видите къде точно е проблема? И аз имам сайт, който се хоства при тях, но проблема беше в мрежата на Нетера. Иначе поне при мен даунтайма беше за по-малко от 5 мин.
 
От: Какво се случва със superhosting

Абе колеги, лятото не пиете ли ? :) 2/3 от проектите ми в момента са на самотек и 90% от колегите пият по кръчмите, те и потребителите никакви ги няма де, някои заблуден да влезе от време на време.
 
От: Какво се случва със superhosting

това е superhosting не вярвам да има проблем за бг.
 
От: От: Какво се случва със superhosting

Вие чекнахте ли все пак, за да видите къде точно е проблема? И аз имам сайт, който се хоства при тях, но проблема беше в мрежата на Нетера. Иначе поне при мен даунтайма беше за по-малко от 5 мин.

Какво общо има Нетера? Суперхостинг не бяха ли в 3DC, a даунтайма беше повече от 2 часа
 
От: Какво се случва със superhosting

никога не съм имал проблем с тях , а имам над 7 сайта
 
От: От: Какво се случва със superhosting

Какво общо има Нетера? Суперхостинг не бяха ли в 3DC, a даунтайма беше повече от 2 часа

При мен беше за около 5 мин. даунтайма някъде. Иначе Суперхостинг може да се разполагат в дейта центъра на 3DC не знам това, но Нетера явно са единият доставчик там, а когато има паднало трасе или някакви други затрудения, атаки, забило оборудване и т.н. се досещаш, че и сайтовете са недостъпни. Суперхостинг са просто оператори на тази услуга, която ползваме, но не всичко технически зависи от тях. Сега да не излезе, че ги защитавам, ни най-малко искам това, просто си говоря каква може би е организацията. Инак по принцип как са се организирали нас точно не ни интересува, защото договорката ни е с тях, а те да си търсят и да се обръщат към когото трябва при проблем, както и е станало.
 
От: Какво се случва със superhosting

това е superhosting не вярвам да има проблем за бг.

Дете на рекламата. :D
 
От: Какво се случва със superhosting

Здравейте,

С цел повишаване качеството и сигурността на предоставяните от нас услуги,
ще бъде проведена неотложна профилактика на мрежово оборудване в опорен интернет доставчик.

Засегнати ще бъдат само услугите на споделен хостинг.

По времето, през което ще се провежда профилактиката, е възможно да има краткотрайни
прекъсвания в предоставената Ви услуга.

Профилактиката ще бъде извършена в интервала 05:00 - 07:00ч. на 24.07.2015г. (петък).

Извиняваме се за причиненото неудобство.

С уважение,
СуперХостинг.БГ
www.superhosting.bg | www.blog.superhosting.bg
Помощна страница: www.help.superhosting.bg
Адрес:
гр.София,
кв. Изток, бул. Д-р Г. М. Димитров №36
Тел:
0700 45 800 | +359 88 55 888 22

НОВО ПОКОЛЕНИЕ ХОСТИНГ
 
От: Какво се случва със superhosting

към момента бледолики, аз проблеми със суперхостинг нямам. За тези, които имат, има предостатъчно добри решения като форумния coolice, digital ocean, siteground и така нататък. Вместо да мрънкате, преместете си сайтовете и продължаваме напред.
 
Re: От: Какво се случва със superhosting

към момента бледолики, аз проблеми със суперхостинг нямам. За тези, които имат, има предостатъчно добри решения като форумния coolice, digital ocean, siteground и така нататък. Вместо да мрънкате, преместете си сайтовете и продължаваме напред.
С най-голямо удоволствие ще ти дам телефоните на клиентите ми, които вече ми цъфват с купен хостинг. :)

Никой не мрънка, просто под термина Ново поколение хостинг друго си представям аз. :)
 

Горе