Какво се случва с банките в момента ?

От: Какво се случва с банките в момента ?

Това, може ли да се слуша, аз отворих линка , то два реда текст, пък няма нищо за чуване, пък а четене е страшно малко.
Май е това:
[video=youtube;6R_eB3RQzVE]https://www.youtube.com/watch?v=6R_eB3RQzVE[/video]
 
От: Какво се случва с банките в момента ?

Изслушах го на мп3, ама добре, че пуснах фаербъга да видя че има фаил, нещо плеъра им не го бива щом ужа съм с най-новия лисик, ама не им работи. Или може да е от адблокъра.
Май е това:
[video=youtube;6R_eB3RQzVE]https://www.youtube.com/watch?v=6R_eB3RQzVE[/video]
 
От: Какво се случва с банките в момента ?

Изслушах го на мп3, ама добре, че пуснах фаербъга да видя че има фаил, нещо плеъра им не го бива щом ужа съм с най-новия лисик, ама не им работи. Или може да е от адблокъра.
Ами аз съм с Pale moon и Chrome,но и на двата не работи в гонга.
 
От: Какво се случва с банките в момента ?

И от адблокъра не е , пробвах без него, но да се оправят както и да е :)
Ами аз съм с Pale moon и Chrome,но и на двата не работи в гонга.
 
От: Какво се случва с банките в момента ?

Евала на Томислав. Рядко водещи в ефир го казват директно
 
От: Re: Какво се случва с банките в момента ?

Развод, сериозно ли го мислиш това нещо душа?
Виденов беше свален умишлено , костов разпродаде България за жълти стотинки. Тук има толкова предприятия огромни носили много пари, а се продадоха за едното нищо и сега са почти само сгради.

пази Боже сляпо да прогледа!
 
От: Какво се случва с банките в момента ?

бившо атакистко Л@ЙНО, не ме е б е за бойка, бягащата жена, напиши си го в най-отгоре на опорните точки спуснати от кафяво-червения ч0гун!
 
От: Какво се случва с банките в момента ?

бившо атакистко Л@ЙНО, не ме е б е за бойка, бягащата жена, напиши си го в най-отгоре на опорните точки спуснати от кафяво-червения ч0гун!
Не те еВе,ама си по-надъхан и от сър Стенли Ройс ;)
 
От: От: Re: Какво се случва с банките в момента ?

И се съфинансират от държавния бюджет.

blackout8,
Не ми отговори на въпроса КОЙ?Кой друг премиер на държава е ходил в централата на ЦРУ?КОЙ?

Я кажи какво е съотношението европари/държавен бюджет.Като ще казваме едно,да кажем и 2 ;)
 
От: От: Re: Какво се случва с банките в момента ?

Я кажи какво е съотношението европари/държавен бюджет.Като ще казваме едно,да кажем и 2 ;)
Кохезионен фонд–80%; Национален бюджет-20% + пак от националния бюджет средства за всички непредвидени разходи(свлачища,отчуждаване на имоти,археологични находки,цена на горива-от 2010г. до сега са се увеличили само те около 20-25%,и т.н.....)
 
От: Какво се случва с банките в момента ?

Борисов създаде кризата с банките...а сега се хвали, че е той е главният виновник всичко да се оправи. Аман от наглост!
 
От: Какво се случва с банките в момента ?

Борисов създаде кризата с банките...а сега се хвали, че е той е главният виновник всичко да се оправи. Аман от наглост!

Може и да е тъй, ама що сега се вадят връзките му с КТБ, досега никой не го винеше за тези връзки и общите му схеми с ДП
 

Горе