Какво се случва с mail.bg?

meriditt

Active Member
Някой да знае, какво се случва с mail.bg след снощния срив? Всички изпратени писма, към които съм прикачила файлове, в папка с изходящи ми отбелязва, като изпратени писма без прикачени файлове. Дали файловете са стигнали до местопредназначението? Каква може да е причината? :(
 
От: Какво се случва с mail.bg?

сега проверих, вече е наред :)
 
От: Какво се случва с mail.bg?

Тези само при мен ли не се отварят ?
 
От: Какво се случва с mail.bg?

mail.bg
Опитвам да вляза, презарежда се входната страница и дотам. Не дава съобщение за грешка, нито някакво друго съобщение.
Само презарежда страницата за вход, все едно, че нищо не съм писал в полетата.
Само при мен ли е проблема? :(
 
От: Какво се случва с mail.bg?

На мен ми пише с големи черни букви Error. Май ще се минава на gmail. АБВ-то и те са много зле горкичките.
 
От: Какво се случва с mail.bg?

дава ми Error от вчера вечерта, чак сега успях да вляза...
 
От: Какво се случва с mail.bg?

този проблем се появява за по няколко дни в последните месеци. преди време, когато правиха някакви промени ми изчезнаха всички писма. Питах съпорта какво става и ми казаха, че от тяхна страна няма проблем. Може би след година ми се върнаха старите писма в папка old mail.
 
От: Какво се случва с mail.bg?

Gmail е истината.
Мразя ги тия mail.bg с техните гадни реклами на какво ли не.
 
От: Какво се случва с mail.bg?

errror.jpg

бам.. да отидат подяволите.. и без това не си ползвам майла там много много... gmail е къде къде по добре, особено като си го ползвам и на телефона ..
много съм доволен
 
От: Какво се случва с mail.bg?

И на мен ми дава грешка, а преди години също имаше някакви проблеми, бавеше писмата по 9 часа до получателя, съответно вече съм на gmail и всичко върви по мед и масло :)
 
От: Какво се случва с mail.bg?

не мога да вляза в пощата! :cry: А това със закъснение на писмата е всекидневна практика на mail.bg
 
От: Какво се случва с mail.bg?

не мога да вляза в пощата! :cry: А това със закъснение на писмата е всекидневна практика на mail.bg

Мести се на gmail, това с бавенето е много несериозно, ако се занимаваш със сериозни неща :)
 
От: Какво се случва с mail.bg?

еех и всичките контакти да прехвърлям там.. благодаря за съвета, най-вероятно ще се възползвам :rolleyes:
 
От: Какво се случва с mail.bg?

През К-Мелеон успявам да вляза, макар и бавно. Но през Хром никаква реакция. Само презарежда прозореца.
Досега не съм имал проблеми, няколко години вече.
Но май ще прехвърля всичко в гмейл. Отдаван имам пощи там - още когато бяха с покани, но не знам защо, не ги ползвам активно.
 
От: Какво се случва с mail.bg?

мобилната версия ми работи на мен , mini.mail.bg .. не знам ако дали някой има pop достъп да пробва с него какво е положението
 
От: Какво се случва с mail.bg?

до преди час имаше проблем, сега се влиза нормално. струва ми се че проблема е в юзерите в майл. старт. бг се присъединиха към майл.бг и сега са комбина.
 

Горе