Какво става със Superhosting.bg - не зарежда?

От: Какво става със Superhosting.bg?

Не знам, но аз чакам вече 30 минути да ми се зареди пхпмайадмина, иначе най-учтиво ми пише (Моля изчакайте, ще бъдете пренасочени всеки момент....) ибах то момент :D
 
От: От: Какво стана с Superhosting - не зарежда?

Здравейте,

Възникна технически проблем с интернет свързаността в опорен интернет доставчик. В момента услугите вече функционират, но е възможно да се наблюдава забавяне в работата. Колегите продължават да работят по отстраняването на проблема и след като е решен, всичко би трябвало да работи нормално.

Извиняваме се за причиненото неудобство.

Мда опорен или единствен :wink:
 
От: Какво става със Superhosting.bg?

Я стига глупости. И Google се е случвало да падне. Няма интернет услуга, която да не е прекъсвала никога. Въпросът е как реагира доставчикът на въпросната услуга спрямо клиентите си в случай на подобен проблем.
 
От: Какво става със Superhosting.bg?

Аз, пък гошко да пада не съм го виждал, принципно когато съм си мислел , че е така се оказва , че проблема е в моя телевизор. :)
Я стига глупости. И Google се е случвало да падне. Няма интернет услуга, която да не е прекъсвала никога. Въпросът е как реагира доставчикът на въпросната услуга спрямо клиентите си в случай на подобен проблем.
 
Какво става със Superhosting.bg?

Аз, пък гошко да пада не съм го виждал, принципно когато съм си мислел , че е така се оказва , че проблема е в моя телевизор. :)

Наскоро падна пощата им. А за Google, случвало се е. Имам спомени поне а два тъпи. ;)
 
От: Какво става със Superhosting.bg?

Не знам, но аз чакам вече 30 минути да ми се зареди пхпмайадмина, иначе най-учтиво ми пише (Моля изчакайте, ще бъдете пренасочени всеки момент....) ибах то момент :D

Да и аз така бях - един от сайтовете, дето е хостван при тях, зареждаше за 20 секунди, а само 60мб рам и 0% CPU са заетите ресурси! Сега вече зарежда за под секунда! :)
 
От: Какво става със Superhosting.bg - не зарежда?

И при моите сайтове вече всичко е наред.
 
От: Какво става със Superhosting.bg - не зарежда?

Здравейте,

Интернет свързаността е възстановена и услугите вече функционират коректно.

Благодарим на всички клиенти за търпението!
 
От: Какво става със Superhosting.bg - не зарежда?

Здравейте,

Интернет свързаността е възстановена и услугите вече функционират коректно.

Благодарим на всички клиенти за търпението!

Супер, поне не се криете....
сега ако ни споделите и какъв е проблема за тази голяма авария....
 
От: Какво става със Superhosting.bg - не зарежда?

Здравейте,

Интернет свързаността е възстановена и услугите вече функционират коректно.

Благодарим на всички клиенти за търпението!
нищо не е оправено при мен ако и утре е такаще ви дам линк за сайта ми
 
От: От: Какво става със Superhosting.bg - не зарежда?

нищо не е оправено при мен ако и утре е такаще ви дам линк за сайта ми

Приятел, не ми е работа да се меся в темите на колегите но като системен администратор знам, че мрежов проблем, няма как да наруши цялостта на сайта, освен ако не ползваш външна база данни или не зареждаш външно съдържание. Констатирай първо с коя част на сайта имаш проблем и сте това го обсъди с програмиста. Ако искаш стартирай нова тема, сподели проблема и все ще се намерят добри самаряни във форума, които да ти го решат безплатно. За момента само забавляваш хората, които действително разбират и скоро ще го обърнат на бъзик на твой гръб.
 
От: От: Какво става със Superhosting.bg - не зарежда?

нищо не е оправено при мен ако и утре е такаще ви дам линк за сайта ми
За какво ще чакаш до утре като можеш веднага да им звъннеш на денонощния телефон за поддръжка или да отвориш тикет?
 
От: Какво става със Superhosting.bg - не зарежда?

писах им, сайта ми е брутално хакнат от днес не се отваря и предупреждава за зловреден код вътре лудо, добре че направих копие преди това да стане
 
От: Какво става със Superhosting.bg - не зарежда?

писах им, сайта ми е брутално хакнат от днес не се отваря и предупреждава за зловреден код вътре лудо, добре че направих копие преди това да стане

Аха, значи проблема е бил в теб, а не при Суперхостинг, само дето ги обвинява напразно. Едно извинение от твоя страна?
 
От: От: Какво става със Superhosting.bg - не зарежда?

Аха, значи проблема е бил в теб, а не при Суперхостинг, само дето ги обвинява напразно. Едно извинение от твоя страна?

Ти пък извинение, това е Джейсън Борн бе пич... той е безсмъртен и може да копае биткойни на ум.... :-/
 
От: Какво става със Superhosting.bg - не зарежда?

наистина ме кефите какви тролове сте хах. сега първо когато те имаха проблем още не беше хакнат от днес е хакнат а и ми се струва че крият нещо защото когато стана ''проблема с доставчика'' на една приятелка и беше хакнат компа а цялата информация за финансовата и година 2013 изтрита и се беше побаркала затова питам кво става? нали сам борн и копам койни хахахах:beer:
 
От: Какво става със Superhosting.bg - не зарежда?

Хостинга пада и компа го хакват? Ахахахахаха ти направо ме разби :lol:
 

Горе