Какво става с този Facebook

От: От: Какво става с този Facebook

ползвайте google+ там поне и да имате 1000 последователи, то от тези 1000 последователи влизат 10 човека и поне знаете що така нещата не се получават :D

.... а при фейса сещате се за оная реклама ... "за пари ли .... за много по малко" а при тях е "за пари ли .... за много повече"

и при мен е много зле, преди достигаше всяка статия до около 500 човека сега са 50-100 ужас


Години наред ползвам FB, но последния месец се пренасочих към Google+. Много добри възможности, свързани диези и т.н. Страница създадена преди седмица /12 април/ до днес има 80 последователи|4 544 показвания ...
 
Re: От: От: Какво става с този Facebook

Години наред ползвам FB, но последния месец се пренасочих към Google+. Много добри възможности, свързани диези и т.н. Страница създадена преди седмица /12 април/ до днес има 80 последователи|4 544 показвания ...

И аз залитам активно на там. Харесва ми много и последно време започна да носи трафик. Като се замисля, след време ще стигне момента, в който ще е толкова (нищо, че не е популярна социална мрежа) трафика, колкото във Facebook, заради последния ъпдейт и простотия с рича.
 
От: Какво става с този Facebook

Г+ постовете се индексират много бързо. Линковете също. Когато се използват хаштаговете, много лесно можете да получите качествен тематичен линк към сайта ви. G+ много отдавна изпревари ФБ. За да намерите активни хора, които да ви следват обаче не става с Лайк Джакинг. Трябва яко бачкане.
Например личният ми профил има около 12 000 000 преглеждания, а само 1800 последователя: https://plus.google.com/u/0/+danielstoineff
Каквото и да са му гледали :) Мисълта ми е, че ако градите бранд тези цифри са от значение. А и все още е безплатно.
 
От: Какво става с този Facebook

Много добри идеи се предлагат в темата. Благодаря Ви!
 

Горе