Какво става с тоя Adsense

wladimir

New Member
Здравейте. В последно време наблюдавам доста странни неща свързани с Adsense акаунта ми. За няколко дена ми написаха, че съм навъртял 2.5 евро с 13 клика. Днес влизам и ми пише че имам 7 клика (как така ги намалиха с 6)?! RPM и CPC стойностите ми също са се сринали. Дори в отчета за Adsense за съдържание ми пише -1,2 евро. Можете ли да ми обясните какво се случва, защото съм доста неприятно изненадан. Предварително благодаря.
 
От: Какво става с тоя Adsense

Може би невалидни кликове , които веднага редактират.И на ме ми се е случвало да проверя сумата през деня , а след няколко часа като проверя да е по малко.
 
От: Какво става с тоя Adsense

Да се изразя по-подробно. Първият ми Adsense ден е 3ти юли. За последните 7 дни пише:
0,60 € -1,27 € (-68%). Когато цъкна на последните 30 дни излиза: 2,47 € +2,47 € (–) Най-отгоре пише 2,47 € досега през този месец. След това щракам на Целия профил по дни и пише следното: 3ти юли - 7 кликвания и още 7 кликвания до ден днешен. Финализирани приходи още не са ми отчетени така че не знам на кое да вярвам. Колко кеш имам в наличност и ако имам невалидни кликове защо чак сега са сетили да стурнират? Благодаря за вниманието.
 
От: Какво става с тоя Adsense

Ще се нагледаш на простотии при работата си с адсенс. Това което ти се случва е напълно нормално. Сумите, които виждаш в момента са ориентировъчни! Същия ден няма начин да видиш крайните резултати, финалните са след 10.00 ч. на следващия ден. Отделно от това, когато ти приключат месеца ще имаш пак разлика със сумата за плащане. Разликата винаги е в твой ущърб, да не си помислиш, че ще ти възстановят сегашните кликове. При мен средно ми режат около 5% от крайната сума.

Мога да ти препоръчам по-малко да гледаш адсенса и повече сайта и трафика.
 
От: Какво става с тоя Adsense

Това значи ли че истинската сума преди финализиране е в раздел последни 30 дни, а не последни 7?
 
От: Какво става с тоя Adsense

Истинската сума за плащане ще я видиш 10 дена след приключване на месеца. Около 9-10-ти август. Всичко преди тази дата е ориентировъчно, то си и пише де.
 
От: Какво става с тоя Adsense

Мога да ти препоръчам по-малко да гледаш адсенса и повече сайта и трафика.

Добър съвет.
 
От: Какво става с тоя Adsense

колко време ще отнеме да си получа кода за western union когато имам имам плащане в процес някой знае ли?
 
От: От: Какво става с тоя Adsense

колко време ще отнеме да си получа кода за western union когато имам имам плащане в процес някой знае ли?

1-2 дни.

10 символа.
 
От: Какво става с тоя Adsense

И аз да напиша нещо по темата:
това от вчера
67 клика CTR 4.04% CPC - 0 euro
 

Горе