Какво става O_O ??

ghost

Member
Значи вчера си погледнах статистиката на посещенията и какво да видя от обичайните ми на ден 500-600 уникални станали 170 О_O като нищо не е променено по сайта и сега поглеждам пак статистиката и какво да видя 70 уникални до 4 часа като по принцип са над 250 по това време не мога да си обясня този внезапен спад на посетителите сайта ми е в подписа.
 
дам няма ме в гоогле влезнах в webmaster tool и ми пише това кажете какво да направя

Verification status: NOT VERIFIED
Last attempt Mar 16, 2008: We've detected that your verification file returns a status of 404 (Not found) in the header.

Once you verify that you're the site owner, we can provide you with comprehensive statistics and error information about the pages in your site. If you're unable to verify, you can still use the webmaster tools, submit Sitemaps, and see detailed information about those Sitemaps as well as basic information about your site.

We offer two methods of verification. You can either upload an HTML file with a name we specify, or you can add a meta tag to your site's index file. Choose your preferred method below. Help
 
да сложиш фаила които се генерира или метатага на индекс пеиджа правиш празне тхт фаил ринеимваш го на името коети ти дава Г .хтмл и ко качваш в главната директория
 
добре сложих файла за да съм verified и ми изписа че е минало успешно добре но сега кога ще се появя пак в гоогле резултатите защото бях на мноооого добри позиции на главните ми думи

файла ми е хтмл преди беше с no_exsit_google пред номера но го махнах преди няколко дни и оставих само номера
 
имаш над 700 индексирани страници не си деиндексиран ... което добре да не си правиш сам дупликеит разхгледаи какво как се индексирало да не си правиш сам дупликеит ....
 
не не си правя сам разгледал съм
това да не е заради форума ми ??? той не съм го качил в webmaster tool и няма sitemap все още ??
 
не е заради форума наи вероятно може да Г денс и да ти калти сайта нагоре надолу в момента... изчакаи малко и активираи уебмастър акаумта си да кажеш какво пише вътре...
 
намерих си сайта на една от думите чак на втора страница а преди бях 5-ти и гледайте какво пише на линка ми

Вкуснотийки - Кулинарни рецепти - 08:02 -> 08:02 единствено и само на моя линк
 
намерих си сайта на една от думите чак на втора страница а преди бях 5-ти и гледайте какво пише на линка ми

Вкуснотийки - Кулинарни рецепти - 08:02 -> 08:02 единствено и само на моя линк
да беше дал линк към търсенето, мен ми звучи на пясъчник - не излизаш с домейна а с някакъв вътрешен файл, и на мен ми се е случвало ...
 
хах за първи път виждам да пише нещо такова на линк в гоогле

Вкуснотийки - Кулинарни рецепти - 16 мар

16 мар със сиво когато търсих по една от ключовите ми думи.
 
хах за първи път виждам да пише нещо такова на линк в гоогле

Вкуснотийки - Кулинарни рецепти - 16 мар

16 мар със сиво когато търсих по една от ключовите ми думи.
ааа, това ти показва кога си влизал за последно в тази страница
и колко пъти си влизал ...
 
аха ок сега чакам гоогле да посети сайта ми след като сложих файла с кода и евентуално да ме върне на старите си позиции или поне на 1 страница
 

Горе