Какво стана с TLA ??

Moko

Well-Known Member
Чета теми и мнения от преди няколко месеца и все се говори за Г забрана да се продават линкове и т.н... Какво стана сега ? Казаха ми че забраната вече е сложена ...
Какво точно представлява продаването на линкове?
Каква е тази забрана от Чичо Гугъл и как влияе тя на нашият сайт?
Ако се запиша за TLA и някой иска да рекламира в сайта ми и сключим сделка, значи ли това че ще падна надолу в Гугъл търсачката??

Благодаря предварително ;]
[ закъсал съм го яко и гледам да пробвам възможно всеки начин за монетизация на блоговете... ]
 
Мен ако ме питаш главно плашат и за момента май само смъкват PR, като ти го съборят... забрави за продажби на линкове.
 
TLA използват код, който "сервира" линковете. Този код е много очевиден знак, че продаваш линкове.
Някои сайтове са били наказани 100%. Не съм използвал TLA (въпреки, че имам акаунт), не мога да потвърдя.
Бизнесът на TLA западна тотално, явно е сериозно положението.
 
Много събориха цените с тия глупости дето ги вършат Google... аз също не съм се занимавал сериозно с TLA макар, че имам акаунт, но следя как вървят цените и ми се струва, че ако падат :(
 
Мда, благодаря за отговорите :) Е, аз имам PR 0 така че въобще няма да ме одобрят за тая глупост :D nevermind! ;]
 
Аз продавам линкове с TLA и в същото време имам Adsense - вече 4-5 месеца.
До сега нямам проблеми. Обаче не знам дали си заслужава 20-те долара от TLA.

20 долара на месец за мен са си нещо :) но се иска висок PR до колкото разбирам тука..?
А и .. Кажете ми какво ще изгубя когато продавам линкове на блог без PR и блог който не е индексиран от Г ??! =]
 
Кажете ми какво ще изгубя когато продавам линкове на блог без PR и блог който не е индексиран от Г?
Никой няма да купи линкове от сайт, който не е индексиран.
Линкове от неиндексирани страници нямат никаква SEO стойност.
 
Никой няма да купи линкове от сайт, който не е индексиран.
Линкове от неиндексирани страници нямат никаква SEO стойност.

звучи логично... ама аз нали съм идиот :rofl: еми т'ва е... TLA няма да работи при мен :)
Благодаря за отговорите;]
 
Аз ползвом ТЛА + Адсенс вече почти година и не виждам да има проблем - всеки следващ месец парите от ТЛА стават повече - примерно този (март) са $130, което може да не е много, но поне е нещо ;)
 

Горе