Какво ще ги правим тия сирийци?

bioz

Active Member
Какво ще ги праим тия мангусти тука, вчера четох, че на всеки един бюджета му надхвърля 1000 лева на месец, училища ще им правим и накрая и лични карти и са официално европейци. До момента 3100 са хванати и настанени, а войната тепърва започва.

Аз за това ли бачам като луд и давам всеки месец няколко минимални заплати данъци, да ги раздават на мангали, а дядовците и бабите да изнемогват на село с мизерните си пенсии. Ебати държавата...
 
От: Какво ще ги правим тия сирийци?

Нека не ги наричаме мангусти, а да се замислим:

- Защо ЕС ни отряза и ни каза да се оправяме сами?
- Защо нямаме националноотговорни политици, които ДА ЗАТВОРЯТ ГРАНИЦИТЕ?!
 
От: Какво ще ги правим тия сирийци?

Да и аз са трее се изръса 5К, които на мига заминават за всякакъв мангалитет-смукач на помощи, а иначе държавата не ми е помогнала и толкова (нема по-малък шрифт деба), дори и когато съм имал неистова нужда и ПРАВО за това.... Но така е - бг-тупан-съдба - чувствам се по-циганин и от рома и от мангала в собствената си дупедаФска държавица умрела. И защото съм бял, цивилизован, грамотен, съвестен и отговорен, за това ще ям дървото и перманентно и по дефаут за което, а тъпите, неграмотни и безотговорни "цветнокожи" трябва да бъдат ранени, поени и галени с перце, точно защото са такива, както и защото видиш ли и те били гласоподаватели, много по-лоялни от мен дори....
Поне да знам, че ше отидат у някой дет наистина има нужда - сираци, сакати, бездомни ипотекари и прочие. Но не - отиват 100% за ранене на някой излежаващ се по цел ден на поляната у факутето мургав терикатер. А що бил мургав - ами от излежаване на полянката :) И аз да бел лежал цел живот на слънчева полянка - и аз да бех станал мангал и да ми е черен и на мен гъзо като на циганина :D
 
От: Какво ще ги правим тия сирийци?

Някой замисля ли се защо турските водачи ги водят само в България, а не в Гърция?
Иначе, когато реално започне войната, тук ще стане СТРАШНО- сигурно до края на тази година ще има около 4 000 бройки, които ще РЕВАТ за права!!!
 
От: Какво ще ги правим тия сирийци?

Нашите политици са пълни дупки, само го поемат.
Четох някакви пророчества на Ванга за война в Сирия, и че ако допуснем бежанците да ни залеят свършено е с нашата държава.
А и гледайте нашите продажни медии как искат да ги представят, все пускат някакви новини за бременни сирийки дето родили тука и тн.
Точно тези боклуци медиите трябва да се опомнят и да представят нещата по-реално.

Трябва по-зсилен граничен контрол и да ги връщат в Турция тия, турция е голяма държава може и сама да се справи с тях.

А относно това дали ще има война, Американците почнаха да се отказват от тази идея и ако следите по внимателно гео-политическите новини, ще видите че се насочват към Пакистан, другата бримка от оста Сирия-Иран-Пакистан-Китай
 
От: Какво ще ги правим тия сирийци?

Случаят показва нагледно колко кръвожадни, алчни и безмилостни са тъй наречените "велики" сили. Искат да нападнат Сирия с мотива, че страдат невинни хора, а същевременно са готови да оставят същите хора, които твърдят, че защитават, да умират от глад и болести в бежанските лагери в бедни държави като нашата. Ние себе си не можем да изхраним, камо ли хиляди сирийски бежанци. Истинската цел на войната е да се заграбят богатствата на Сирия. Нищо повече. Политиката на най-богатите държави почти по нищо не се различава от тази на Хитлер и Сталин навремето. Дори е по-лошо. Спомнете си, че САЩ пуснаха атомни бомби над два японски града, убивайки незнаен брой невинни жени и деца. Това го направиха в отговор на японско нападение срещу американска военна база. Забележете разликата. Едните нападат военен обект, а другите отмъщават, използвайки ядрено оръжие над обикновени градове. САЩ, Франция, Великобритания и др. от тяхната черга са извършителите на най-големите престъпления срещу човечеството в историята. Заслужават да бъдат лишени от политическа независимост, а лидерите им да бъдат избесени публично. За съжаление няма кой да им потърси сметка, защото те се грижат активно всички останали страни да са разпокъсани от граждански войни, което ги прави слаби.
 
От: Какво ще ги правим тия сирийци?

- Защо нямаме националноотговорни политици, които ДА ЗАТВОРЯТ ГРАНИЦИТЕ?!

че тя отворена ли е :mrgreen:
бежанци идват постоянно, няма какво да направим в случая освен да ги приемем така топло както сме познати по цял свят :)
 
От: Какво ще ги правим тия сирийци?

Случаят показва нагледно колко кръвожадни, алчни и безмилостни са тъй наречените "велики" сили. Искат да нападнат Сирия с мотива, че страдат невинни хора, а същевременно са готови да оставят същите хора, които твърдят, че защитават, да умират от глад и болести в бежанските лагери в бедни държави като нашата. Ние себе си не можем да изхраним, камо ли хиляди сирийски бежанци. Истинската цел на войната е да се заграбят богатствата на Сирия. Нищо повече. Политиката на най-богатите държави почти по нищо не се различава от тази на Хитлер и Сталин навремето. Дори е по-лошо. Спомнете си, че САЩ пуснаха атомни бомби над два японски града, убивайки незнаен брой невинни жени и деца. Това го направиха в отговор на японско нападение срещу американска военна база. Забележете разликата. Едните нападат военен обект, а другите отмъщават, използвайки ядрено оръжие над обикновени градове. САЩ, Франция, Великобритания и др. от тяхната черга са извършителите на най-големите престъпления срещу човечеството в историята. Заслужават да бъдат лишени от политическа независимост, а лидерите им да бъдат избесени публично. За съжаление няма кой да им потърси сметка, защото те се грижат активно всички останали страни да са разпокъсани от граждански войни, което ги прави слаби.


Ахаааа... значи решението не е да свалят Асад след 2 седмици бомбандировки и бежанците да се върнат в страната си, а да плащат милиарди за да могат 2 милиона сирийски бежанци да се тъпчат по палаткови лагери 4-5 години.

Желязна логика вадиш.

ПП: Ако Япония имаше ядрено оръжие къде мислиш, че щеше да го използва ? Японците избиват между 5 и 10 милиона цивилни китайци, без да смятаме останалите окупирани страни. Вземи се образовай малко преди да пишеш глупости и да се вайкаш за горките япончета - http://en.wikipedia.org/wiki/Japanese_war_crimes
 
От: Какво ще ги правим тия сирийци?

Проблема не е че идват а че ги задържаме вместо да ги пуснеме по допирателната - Румъния - Унгария - Австрия

Ето и един нагледен пример - Мой познат живееше на 8-мия последен етаж в Надежда и му протече тавана в банята - Събира общото събрание на блока човека си казва мъката другите се правят на ударени и никой не иска да съберат пари да оправят покрива.

С една механична ножовка леко разкърти плочките в кюшето на банята и теча за има няма два дни влезна и на 7-мия етаж - Идва комшията му и вика - Олеле какво ще го правим този таван дай нещо да го оправяме - моя човек си прави пас няколко дни докато оня узрее че никой в блока не го брига за неговите проблеми и му споделя технологията с ножовката - След два дена пристига и този от 6-тия етаж - Олеле какво стана дайте нещо да го оправяме.

Та така докато теча слезна на първият етаж тогава всички събраха пари оправиха покрива и дадоха пари да си ремонтират и баните.

Същото е и със сирийците като стигнат до Виена ще ни се молят да ни дадат пари да ги отглеждаме
 
От: От: Какво ще ги правим тия сирийци?

Ахаааа... значи решението не е да свалят Асад след 2 седмици бомбандировки и бежанците да се върнат в страната си, а да плащат милиарди за да могат 2 милиона сирийски бежанци да се тъпчат по палаткови лагери 4-5 години.
Поредният промит от американската пропаганда мозък. Общо взето нищо не ти е ясно и затова просто няма какво да се отговори на това, което си написал. Самите американци казаха, че нямат никакво намерение да свалят Асад, защото знаят, че така ще качат Ал Кайда на власт. Целта им е да поддържат равен баланса между терористите и официалната власт. Така войната ще продължи най-дълго време и ще е с максимален брой жертви и от двете страни. Накрая страната ще е толкова слаба, че сама ще се предложи на тепсия. Трябва да си наивен колкото петгодишно дете, за да вярваш, че на САЩ, Франция и Великобритания им пука за жертвите от химическото оръжие в Сирия. Не милиарди, а една стотинка няма да дадат за бежанците тъй наречените умиротворители.

Колко промит мозък си проличава от това, че смяташ за справедливо пускането на атомни бомби над градове. Единствената държава, която е правила това е САЩ. Това е най-голямото престъпление срещу човечеството. И то до момента е ненаказано. Не ми пускай линкове от Уикипедия, военни престъпления има във всяка война, но историята се пише от победителите, а както знаем Япония загуби войната, защото пуснаха атомни бомби отгоре й. Основните кръвопролития на японците са били през XIX век. По същото време в САЩ са ползвали хора като роби и са завършвали заличаването на индианците като раса. Какво са правили британците и французите в колониите си пък направо не е за разправяне.
 
От: Какво ще ги правим тия сирийци?

Mакс пак бълнува. Кога бежанец се е върнал в родината си бе. Те тия по-голямата част съм сигурен, че не са сирийци, а всякакви отрепки набарали шанса да се промъкнат и да живеят на гърба на някой друг.
 
От: Какво ще ги правим тия сирийци?

@Test - ти тъп ли си ?

САЩ са убили 200 000 души в Хирошима и Нагазаки, които са вражески градове.

Япония избива над 10 000 000 цивилни в окупираните си територии по време на ВСВ.

Русия избива над 50 000 000 цивилни граждани от 1922-1991.

Китай избива над 70 000 000 цивилни граждани от 1949 до сега.




САЩ са най-черните от всички нали ? Но не те виждам да ревеш против Русия или Китай.



@redum - не ми пука какви са. Едно е сигурно - докато войната продължава бежанците само ще се увеличават. И дори да си затворим границата, като член на ЕС пак ще си плащаме хуманитарна помощ и тн... Колкото повече продължава войната толкова по-зле за всички.
 
От: Какво ще ги правим тия сирийци?

В момента САЩ са най-агресивната и алчна държава на света. За разлика от Русия и Китай, САЩ винаги са били такива още от началото на кратката си история. Русия и Китай не съм видял скоро да се втурват да "освобождават" други държави, а САЩ го правят постоянно. Виетнам, Корея, Сърбия, Ирак, Афганистан, Либия... Да не говорим за южноамериканските държави, където с парите на САЩ бяха сваляни демократични режими, за да дойдат на тяхно място диктатори. Половината свят е потънал в кръв заради алчността на САЩ. И това не е история отпреди 50-100 години, а е в момента. Случва се сега. Дори България е пряко засегната заради това недоразумение Косово. Ударите срещу Сърбия бяха военно престъпление. САЩ видяха удобна възможност да раздробят още повече Балканите и я използваха. Винаги го правят когато видят, че някъде има локален конфликт. Така САЩ си остава винаги номер като военна сила и продължава да граби с пълни шепи богатствата на света.

В Африка е пълно с терор, зверства, тоталитарни режими и т.н. Защо САЩ не се намесват да "освобождават" там? Защото няма полза. Няма какво да заграбят.
 
От: Какво ще ги правим тия сирийци?

В Саудитска Арабия, християнството е забранено със закон. За протовядването му се убива. Жените не могат да ходят на спортни мероприятия или да карат кола. Въпреки това тази държава е стратегическия партньор на САЩ от време оно. Какъв парадокс, най-бруталната уахабитска теокрация е приятел на американската демокрация :)
 
От: Какво ще ги правим тия сирийци?

Къртиш мивки :)

Да не говорим за южноамериканските държави, където с парите на САЩ бяха сваляни демократични режими, за да дойдат на тяхно място диктатори.
 

Горе