Какво ще кажете за новия проект на job-sa?

mimzim

New Member
тъкмо прегледах новия сайт one.bg, след като бях чула май по радиото, след това ми се счу нещо подобно по време на тв рекламите, та най-сетне, след като са ми изпратили два мейла с покана за присъединяване, реших да видя за какво иде реч. изглежда ми на поредната социална мрежа за бизнес предприемачи. доста силна реклама ще му ударят със сигурност.
 
От: Какво ще кажете за новия проект на job-sa?

За сега за този сайт нямам мнение, просто защото освен една начална страница нищо друго няма, няма инфо ...

Да, яко са набили в реклама отново ... направиха милиони от безработните :)

Та минавам си днес и гледам половината табели и билборди по бул. България ONE.bg

Отварям пощата , незнайно от каде са я докопали ... хахха

Според мен се хвърлят на сухо , и с това ... сайт на джобсссс БГ много дразнат :)
 
От: Какво ще кажете за новия проект на job-sa?

Здравейте,

Радваме се да Ви поканим в ONE.bg, новият проект на JOBS.bg.

JOBS.bg създаде среда, която позволява на компаниите да израстват, на експерти от различни области да реализират своя потенциал.

Сега, с проекта ONE.bg искаме да Ви помогнем да откривате, да се свързвате и общувате с хората, които споделят Вашите професионални и бизнес интереси.

Поради това, че сте ползвали или ползвате JOBS.bg и имаме високо доверие към Вас, тази покана Ви дава възможност да заявите специална ONE+ регистрация в ONE.bg.

Използвайте този персонализиран линк, за да научите повече и заявите Вашата регистрация:
h tt p://www. one .bg/app/register/**********


ONE.bg е професионална бизнес среда, която ще Ви даде уникален достъп до информация във Вашата професионална сфера, ще Ви позволи да следите новините и събитията, да разширите своите професионални контакти, да споделяте Вашия опит и познание, да задавате въпроси към други експерти от Вашата област, да изградите репутация сред тях.

Вярваме, че проектът ONE.bg ще бъде интересен и полезен за Вас и заедно ще изградим ефикасна среда за бизнес комуникация в България.

Поздрави,
Екипът на ONE.bg

Всеки който е ползвал jobs.bg или техните сайтове е получил покана. В общи линии не казват какво ново/различно предлагат, просто искат да съберат едни хора, на които ще изпратят покани или спам за по-следващия им проект... Аз съм пас.
 
Последно редактирано:
От: Какво ще кажете за новия проект на job-sa?

И аз получих такава покана. Реших да проверя за какво става въпрос и се регистрирах. Оказа се, че потвърждение за активиране на акаунта ми, ще получа на посочения от мен e-mail след 3-4 седмици :)))))))) Звучи несериозно...
[FONT=Arial ! important][FONT=Arial ! important][FONT=Arial ! important][/FONT][/FONT]
[/FONT]​
 
Последно редактирано:
От: Какво ще кажете за новия проект на job-sa?

И аз получих такава покана. Реших да проверя за какво става въпрос и се регистрирах. Оказа се, че потвърждение за активиране на акаунта ми, ще получа на посочения от мен e-mail след 3-4 седмици :)))))))) Звучи несериозно...
[FONT=Arial ! important][FONT=Arial ! important][FONT=Arial ! important][/FONT][/FONT]
[/FONT]​
Да. Защото сайтът им още не е готов. Ама те предварително да си изпратят поканите, та да им е сигурна работата.
 
От: Какво ще кажете за новия проект на job-sa?

Шибана реклама. Всички добри позиции за работа в България се намират с познанства. Вместо да се нахвърлям на остатъците в jobs.bg или one.bg, предпочитам да работя за себе си.
 
От: Какво ще кажете за новия проект на job-sa?

Шибана реклама. Всички добри позиции за работа в България се намират с познанства. Вместо да се нахвърлям на остатъците в jobs.bg или one.bg, предпочитам да работя за себе си.
И аз съм на това мнение, въпреки че бях доволна от предишната си работа, а я бях намерила точно от jobs.bg.
 
От: Какво ще кажете за новия проект на job-sa?

Мяза на неосъществена идея за български LinkedIn.

Демек зле. Само за много отчаяни.
 
От: Какво ще кажете за новия проект на job-sa?

След 3-4 седмици ще се разбере какво е. :)))
 

Горе