Какво ще кажете за този календар? :D

От: Какво ще кажете за този календар? :D

White pawn, това в подписа ти да не би да е реална случка от житието ?

За съжаление...


Гледай как са се вживяли и се кефят, че календар ли няма си направят :lol:
 
От: Какво ще кажете за този календар? :D

Тия поляци големи хапчета са. Пере ги тока яко. Не знам какво се опитват да тълкуват с тези календари... опитват се да подражават на готичен стил ли като съчетават еротика със смъртта, или искат да кажат че смъртта не е страшна, защото отиваш в рая и те чакат мадами, или по скоро злото умира и се възражда доброто ? Или по скоро си показват скрити наклонности от некрофилия ? Или чисто и просто реклама, то хубаво да си правят реклама, но си има някаки граници с морала и етиката.
 
От: Какво ще кажете за този календар? :D

Тия поляци големи хапчета са. Пере ги тока яко. Не знам какво се опитват да тълкуват с тези календари... опитват се да подражават на готичен стил ли като съчетават еротика със смъртта, или искат да кажат че смъртта не е страшна, защото отиваш в рая и те чакат мадами, или по скоро злото умира и се възражда доброто ? Или по скоро си показват скрити наклонности от некрофилия ? Или чисто и просто реклама, то хубаво да си правят реклама, но си има някаки граници с морала и етиката.

Te хората са претръпнали...за тях това е нещо което виждат всеки ден и не го приемат като повечето от нас..
така си мисля...
 
От: Какво ще кажете за този календар? :D

И ние имаме клиентка която се занимава с това. Те са по-особени хора наистина са претръпнали. Уникален човек е весело и забавно е с нея дори и да има днес 3 погребения. Такива хора просто зяпват като видят някой хубав ковчег или нова катафалка...
 
От: Какво ще кажете за този календар? :D

Това е нормално да зяпват на катафалка или ковчег. Други зяпват по ТИР-ове, PC-та, моторни триони и т.н. - кой с каквото се занимава. Ама тук въпроса е не толкова те на какво се кефят, а как аудиторията им разбира посланието. Изобщо никаква мисъл как хората извън бранша ще разтълкуват тяхното поведение. Да, правят си реклама и си увеличават чуваемостта. Не, няма да спечелят повече клиенти. Това е моето мнение.
 
От: Какво ще кажете за този календар? :D

Според мен имат шансове да спечелят клиенти. Като се замисля в такъв момент когато ти се наложи на какъв принцип ги избираш. За който се сетиш него търсиш. Тогава не ти е нито да сравняваш оферти нито пък можеш да кажеш този по-добре ги рови, онзи ще плаче на едно с мен. Така че с повече популярност мисля че ще имат ползи макар и в нормална ситуация да се възмутят хората впоследствие няма да се сетят за скандалноста а просто ще се сетят за тях.
Сферата им е много специфична и е трудна за реклама... Там нито можеш да кажеш имам редовни клиенти защото предлагам добра услуга нито нищо...
 
От: Какво ще кажете за този календар? :D

и аз се питам същото

За съжаление...

---------------

Според мен имат шансове да спечелят клиенти. Като се замисля в такъв момент когато ти се наложи на какъв принцип ги избираш. За който се сетиш него търсиш. Тогава не ти е нито да сравняваш оферти нито пък можеш да кажеш този по-добре ги рови, онзи ще плаче на едно с мен. Така че с повече популярност мисля че ще имат ползи макар и в нормална ситуация да се възмутят хората впоследствие няма да се сетят за скандалноста а просто ще се сетят за тях.
Сферата им е много специфична и е трудна за реклама... Там нито можеш да кажеш имам редовни клиенти защото предлагам добра услуга нито нищо...

Тук има логика
 
От: Какво ще кажете за този календар? :D

Това е нормално да зяпват на катафалка или ковчег. Други зяпват по ТИР-ове, PC-та, моторни триони и т.н. - кой с каквото се занимава.

Аз зяпам по PC-тата, монитори, и уеб-дизайн. :) Видя ли някой нов сайт който за първи път отварям, първата ми работа е да огледам дизайна, а често отварям и сорс-кода. :)
 

Горе