Какво ще кажете за този сайт?

Какво ще кажете за този домейн и сайт?
http://www. gradinaria-bg.com
 
От: Какво ще кажете за този сайт?

Какво ще кажете за този домейн и сайт?
http://www. gradinaria-bg.com

добра идея

но купи един бг домейн стига с тия комове .... при положение че бг е свободно .... но след като съм писъл това може вече да го е взел някои :p
 
От: Какво ще кажете за този сайт?

Ако съм производител и купувач ми трябват 2 профила x30 лв браво умна работа...
 
От: Re: Какво ще кажете за този сайт?

Давай брат, и още нещо - извън БГ. :)
Аааа, не ме боди за друпал мастер. :p
Сайта е на Националния съюз на градинарите в България. Не обърна ли внимание, че е спонсориран от янките?

Първоначално ме подразни -bg.com, но почти съм сигурен, че ще излезе на европейски терен, и има логика в домейна.
Логото е пълна изгъзица за мен - това стърчащо i не знам какво трябва да означава.
 
От: Какво ще кажете за този сайт?

Добре изглежда, отдалеч си личи, Градинаров няма нищо общо с него.
 
Re: От: Re: Какво ще кажете за този сайт?

Аааа, не ме боди за друпал мастер. :p
Сайта е на Националния съюз на градинарите в България. Не обърна ли внимание, че е спонсориран от янките?

Първоначално ме подразни -bg.com, но почти съм сигурен, че ще излезе на европейски терен, и има логика в домейна.
Логото е пълна изгъзица за мен - това стърчащо i не знам какво трябва да означава.

Да, за това изкоментирах за парите, видях им спонсорите. :) Или това или по програма, нямаше как иначе, но си личи, че налято в него. ;)

Това с бг го ингорирай, защото е явно идея на хората от съюза, там не блестят с кой знае колко креативност и логика, ставайки дума за маркетинг и интернет. :) Логото не съм му обърнал внимание, но да, можеше да е нещо по-добро. И това не е кой знае какво. Дори е лоша сглобка от някакви криви елемента. :)
 
От: Какво ще кажете за този сайт?

Добре идея, ама тоя дизайн въобще не ми харесва.
Първоначално ме накара да му ударя Х ама останах да поразгледам, просто защото беше с линк от тук.

Но на подобен грозен сайт ако попадна при търсене съм излезнал от него набързо.
 
От: Какво ще кажете за този сайт?

На фона на малинките - логото не се чете, с доматите е по-добре.
 

Горе