Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Статус
Not open for further replies.
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Последно това яйце как се ползва?
Това за което се сещам някак не мога да го възприема.
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Другия заподозрян е чете темата тъй, че скоро или ще има развитие или авторката ще го отнесе.
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

там дето ставката е 400 кинта на ден а не на сайт
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Хахахах ма ти сериозно ли мислиш, че те бъзикам? Малко се информирай... :wink:
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Разговора тръгна в посока Off-topic. Темата обаче на мен ми се струва доста сериозна. Още повече, едва ли на авторката и е толкова забавно. Това не е първия, нито последния пример за подобни ситуации - срещат се всекидневно. Ще помоля да се въздържаме от безсмислени коментари и сеирджийски изпълнения, а да се коментира реалния проблем, който очевидно е налице.
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Евтиното винаги излиза скъпо :) (и професионалист за тези пари малко трудно...).

До колкото разбрах не са били парите проблема, толкова са й поискали, но пак е можело да потърси из форума и да пита повече хора, а не само да избира от 2 оферти (от които пак е избрала по-скъпата) :)
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

там дето ставката е 400 кинта на ден а не на сайт
Ай сега да не отиваме в облаците, за тези пари които е дала преспокойно можеше да има професионален сайт със готова система и професионален темплейт от themeforest примерно.
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

тая тема се превърна като с темата на майките от бг мама дето преди време налазиха форума .... много изписано за нищо
There are currently 41 users browsing this thread. (35 members and 6 guests)

Хайде сега, един човек да се съгласи и да помогне на дамата! Аз магазини нямам в момента и няма как да и помогна!
Даже безплатно бих го направил, но нямам време!
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Защо така нападате жената?!?! Близо 500 лв не са малко пари. Да, един наистина хубав и функционален сайт струва много повече, но за тези пари трябва да се направи нещо много по-прилично. Не е задължително да е поискала най-евтината (и пак казвам - 500 лв не е много евтино) оферта. Аз съм пускал запитвания във дорума за създаване на сайт. Получавал съм оферти от 30лв до 700лв.

Според мен авторката на темата трябва да преговори с човека детайлите, просто не вярвам тя да е поискала да й се направи това нещо.

Иначе поздравления за нишата. Нито съм чувал, нито съм виждал подобен магазин. Дано стане сайта и го развиеш.
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Писах на човека за темата, той ще реши как и дали да ви пише

100% съм сигурен, че е един от тези 40 човека, които в момента наблюдават темата. Факта, че не застава със самоличността си и не се показва сам, говори, че го е срам от собствената му работа. Как може да искаш 600+ лева за нещо, от което теб самият те е срам?
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

До колкото разбрах не са били парите проблема, толкова са й поискали, но пак е можело да потърси из форума и да пита повече хора, а не само да избира от 2 оферти (от които пак е избрала по-скъпата) :)

А по-важното, което споменах в предишния си пост - няма нужните познания за да оцени реално възможностите на изпълнителя и нуждите на проекта. Трябвало е да намери човек, който да я консултира по въпроса. От клиентска гледна точка WP с инсталиран темплейт от някой индиец за 20$ е същото като къстъм система с уникален дизайн, реално обаче не е така.
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Ако каже кой е се заемам безвъзмездно да и направя сайта!
тая тема се превърна като с темата на майките от бг мама дето преди време налазиха форума .... много изписано за нищо
There are currently 41 users browsing this thread. (35 members and 6 guests)

Хайде сега, един човек да се съгласи и да помогне на дамата! Аз магазини нямам в момента и няма как да и помогна!
Даже безплатно бих го направил, но нямам време!
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

uphero пръсна в тая тема :D направо ми направи вечерта с коментарите си днес, но съм ти праскал скоро репутация та няма кака да ти дам зилено :D
 
От: От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Да допълня - да не е след още 10 страници. Да го казва кой и да приключваме.
Ей това е приказка. Авторката на темата- възползвай се....
 
Статус
Not open for further replies.

Горе