Какво ще се случи на 24-ти февруари?

От: Какво ще се случи на 24-ти февруари?

Как пък се събраха най-завършените боклуци в нова тв - водещи, репортери, всичката изм§т там.

Щом смяташ, че Ани Салич и Николай Дойнов са измет преставям си какви изкривени идеали имаш.
 
От: Какво ще се случи на 24-ти февруари?

С това видео да не намекват че при някой други телевизии не се казва истината ;)
 
Re: От: Какво ще се случи на 24-ти февруари?

С това видео да не намекват че при някой други телевизии не се казва истината ;)

Еми на мен на нищо друго не ми прилича. Ограбен, излъган, подведен....кой го прави това в една държава? Не са толкова политиците, колкото каналите, които използват, за да стигнат до хората, като и тези, които им пиша стратегиите. :) Това е. Явно добре са си го казали. Но се отнася за всички. Не знам защо са решили, че точно те са обективни. Но нищо, саморекламата не е вредяла на никой. :)
 
От: Re: От: Какво ще се случи на 24-ти февруари?

Еми на мен на нищо друго не ми прилича. Ограбен, излъган, подведен....кой го прави това в една държава? Не са толкова политиците, колкото каналите, които използват, за да стигнат до хората, като и тези, които им пиша стратегиите. :) Това е. Явно добре са си го казали. Но се отнася за всички. Не знам защо са решили, че точно те са обективни. Но нищо, саморекламата не е вредяла на никой. :)

Топ телевизиите по рейтинг за БТВ, Нова и ТВ7. БТВ едва след като им напуснаха най-известните лица и уволниха половината си мениджмънт пуснаха репортажа за имотите на Пеевски. Вики Политова-Луканова е едър акционер в банката на Цеко Минев, затова покри леко и протестите на еколозите. Нова ... за тях не се сещам нещо по-фрапантно, но едва ли и те са цветя за мирисане. Собствеността на ТВ7 е на Василев-Пеевски, там за обективност не можем да говорим въобще.

Така че да, според мен наистина има проблем с обективността на медиите :)
 
От: Какво ще се случи на 24-ти февруари?

Да, изненадаха ни всички. Браво все пак за кампанията и реализирането й. Явно продължава тежката война между БТВ и НоваТВ.
 
От: Какво ще се случи на 24-ти февруари?

И какво, тея ли ще са новите месии? :lol: Май забравяте БТВ колко са манипулирали през годините, да не говорим за ЕПИЧНИЯ ПРОВАЛ да насадят омраза в торент тракерите и т.н.....
 
Не само в торент-тракерите, за целия нет се изказват "ласкаво". Не си пестят хранилката. Точно телевизия да ме ограмотява или да ми дава информация за света, в който живея....Please. :) Даже едно време като се прибираше баща ми от работа, гледам веднага си пускаше телевизията (първосигнално), за да разбере какво се е случило или какво ще се случва. Сега ако има нещо по-интересно, грам не ги бръсне. Вика последно време толкова ме натоварват, че се чудя кой ги гледа въобще.
 
Re: От: Какво ще се случи на 24-ти февруари?

И какво, тея ли ще са новите месии? :lol: Май забравяте БТВ колко са манипулирали през годините, да не говорим за ЕПИЧНИЯ ПРОВАЛ да насадят омраза в торент тракерите и т.н.....
Те пък защото и Нова не обслуват интереси. :) Да не се разсмиваме излишно. :)

Голяма кампания, голяма работа....няма що....и после пак пумия в ефира....да ти умре коня от депресия и от вечерните новини, и от сутрешните им блогове. Поне ако нямат идея за фон, който да седи зад водещите, нека пробват с никролози, гробища, снимки от Чернобил, нещо което да е в тон с новите им и всичко, което дискутират в студията си. :)
 
От: Какво ще се случи на 24-ти февруари?

Някаква пропаганда на Бареков?
 
От: Какво ще се случи на 24-ти февруари?

За съжаление народът ни е просто и ще вкара освен сегашните отрепки още една - Бареков.
 
От: Какво ще се случи на 24-ти февруари?

Какво се случи на 24- ти февруари?
 
Re: От: Какво ще се случи на 24-ти февруари?

Видя се, че е глупава кампания на Нова ТВ. Нищо повече.
Да. Тъпотия до шия. Няма да ни манипулират, лъжат и крият истината. Единственият начин това да се случи е да си изключиш телевизора. ;)

Голяма кампания. Само където ни караха да пишем цяла тема. И тия на въжето. :)
 
От: Re: От: Какво ще се случи на 24-ти февруари?

Да. Тъпотия до шия. Няма да ни манипулират, лъжат и крият истината. Единственият начин това да се случи е да си изключиш телевизора. ;)

Голяма кампания. Само където ни караха да пишем цяла тема. И тия на въжето. :)

и при тях е криза, какви ли не глупсоти измислят, да изкарат някой ляв и няколо лайка :)

Оня дебелия с корана нали каза

Че е такъв глад по телевизиите че едва ли не свирки правят за някой лев.
 
Абе то навсякъде уж криза, ама поне на някои места са останали хора. Но явно глада е по-силен.

Ще бъдем свидетели на много още подобни глупости. Идеята ще остане все същата - пари. В момента зя това БТВ загуби лидерство и мисля, че още ще потъва. Защото те пък се уливат. Политическа телевизия. На народа, ама друг път. :)
 
От: Какво ще се случи на 24-ти февруари?

И аз чаках с нетърпение 24ти и стисках зъби за повече свобода и да не съм манипулиран, използван, заблуден и дезинформиран и кво стана... падна ми една пломба
Да ева и тази информационна свобода да га ева
 
Re: От: Какво ще се случи на 24-ти февруари?

И аз чаках с нетърпение 24ти и стисках зъби за повече свобода и да не съм манипулиран, използван, заблуден и дезинформиран и кво стана... падна ми една пломба
Да ева и тази информационна свобода да га ева

Да, точно пък тези ще ми говорят за подвеждане и дезориантиране. Не е истина. Седи и се чуди каква олигофрения да измисли. При това и нагло, защото точно те са политически и капиталистически подлоги. А да, и не пропускат месец, в който да обяснят колко е лош интернета за обикновения потребител и как едва и не, влезел ли са те излъгали или ограбили. Иначе ще ми говорят за обективни новини. Боклуци. Пумии. Сега и кривата Савич, дето един мъж не може да задържи, ще се пъне пред екрана на Нова ТВ. Палячи. :)
 

Горе