Какво ще стане ако гугъл купят света ... ?

От: Какво ще стане ако гугъл купят света ... ?

Много интересно :d:d:d
 
От: Какво ще стане ако гугъл купят света ... ?

По-интересно щеше да е - "Какво ще стане ако ТИМ (предполагам знаете кои и какво са) купят света?" ;)
 
От: Какво ще стане ако гугъл купят света ... ?

най много гугъл да банне блога :lol:
 
От: Какво ще стане ако гугъл купят света ... ?

А не мислите ли че от Гугъл има както ползи така и доста вреди.Аз не мисля,че търсачката им е добра.Примерно тарся "кафе" ,а тя ми вади резултат "мляко без захар" и всичко това е защото въвеждат много правила,а има хора които намират начин да ги заобиколят.Правила можеш да създаваш само когато си ПЕРФЕКТЕН.
Иначе сравнението ми хареса.
 
От: От: Какво ще стане ако гугъл купят света ... ?

А не мислите ли че от Гугъл има както ползи така и доста вреди.Аз не мисля,че търсачката им е добра.Примерно тарся "кафе" ,а тя ми вади резултат "мляко без захар" и всичко това е защото въвеждат много правила,а има хора които намират начин да ги заобиколят.Правила можеш да създаваш само когато си ПЕРФЕКТЕН.
Иначе сравнението ми хареса.

Честно казано напоследък (последната година да речем) ми е все по трудно да намеря нещо в гугъл, особено ако това нещо може да се продаде ( а то почти всичко може).
 
От: Какво ще стане ако гугъл купят света ... ?

ТИМ е съкращение от имената на двама съдружника, собственици на най-голямата силова групировка в Североизточна България, че и не само там.
 
От: Какво ще стане ако гугъл купят света ... ?

По-интересно щеше да е - "Какво ще стане ако ТИМ (предполагам знаете кои и какво са) купят света?" ;)

Докато го сторят вероятно ще са ги избили други мафиоти, които се борят за територии/дял :d
 
От: От: Какво ще стане ако гугъл купят света ... ?

ТИМ е съкращение от имената на двама съдружника, собственици на най-голямата силова групировка в Североизточна България, че и не само там.

Tи наистина ли мислиш, че има някой които не знае кои са ТИМ? :)
 

Горе