Какда си изтрия акаунта в тоя форум?

Може ли някой модератор да ми изтрие акаунта?

Да напиша някакви глупости,та поне да ме баннат.

Da vi eba majkata y boklutsite shibani.

Pedali,mangali i oligofreni ima v toja shiban skapan lajnian forum.

Тва горното важи само за един потребител тук,собственика на акаунт с никнейм gg7.

Написах го само за да ме баннат.:beer:
 
От: Какда си изтрия акаунта в тоя форум?

Blinky, ако можеш изтрий и моя профил.Знаеш защо. Иначе могат да пишат и да клеветят, за неща който не са верни.Мога да чета глупостите на ламерите и без да се регистрирам.

Ако обичаш изтрий моя профил.

Благодаря ти .
 
От: Какда си изтрия акаунта в тоя форум?

Естествен подбор в действие:)
 
От: Какда си изтрия акаунта в тоя форум?

Винаги ми е било чудно защо искате изтриване на профила, като можете просто да спрете да използвате форума? :)

Виждали сме и преди такъв неистов порив за самоубийство на акаунт - оказа се временна криза, каквато вероятно виждаме и тук.

Само Бластера може да накара блинки да предприеме драстични мерки по отношение на потребител, но малко от вас са достигнали такова ''камикадзе'' ниво. Апропо, кога изтича присъдата на моя приятел, че ми е мъчно и скучно без него? :)
 
От: Какда си изтрия акаунта в тоя форум?

Винаги ми е било чудно защо искате изтриване на профила, като можете просто да спрете да използвате форума? :)

Виждали сме и преди такъв неистов порив за самоубийство на акаунт - оказа се временна криза, каквато вероятно виждаме и тук.

Само Бластера може да накара блинки да предприеме драстични мерки по отношение на потребител, но малко от вас са достигнали такова ''камикадзе'' ниво. Апропо, кога изтича присъдата на моя приятел, че ми е мъчно и скучно без него? :)
Предполагам, че е за минимум една година присъдата на приятеля ти, тъй че имаме още време спокойствие
 
По скоро може да се банат потребители. Триенето тук не е лесно, да не кажа голяма мазаница. ;) Просто не са помислили за това с тази платформа, има един генерален бутон, който все едно не сте били никога. Което за мен е много трудно решение. ;)
 
От: Какда си изтрия акаунта в тоя форум?

Можеш да си изтриеш акаунта с шкурка, от монитора. Пробвай.
 
От: Какда си изтрия акаунта в тоя форум?

Предполагам, че е за минимум една година присъдата на приятеля ти, тъй че имаме още време спокойствие

Я па тоя, ще ти се. Мисля, че беше само за лятото, така че ще имаме повод да се радваме, че най-хубавият сезон си отива. ;)

Блинки да каже, ако не е топ сикрет информация. ;)
 
От: Какда си изтрия акаунта в тоя форум?

Разбирам желанието на пусналия темата да бъде изтрит/заличен/ акаунта му.
Този форум е с бизнес насоченост, посещава се от много хора, вероятни бъдещи партньори и предсатвете си как ще се почувствате, ако сте очернени безпричинно от разни недоносени ламерчета в някой от темите си.
Всеки сериозно офериращ в тема си оставя я телефон, я мейл или истинско име. Все лични данни, който не е добре да бъдат "олестени" веки веков във някакъв форум.
Не сте ли забелязали тенденцията, когато някой пусне тема, че предлага услуга и недай си боже тя да е на по-ниска цена от стандарната или потребителя да е нов и да се опитва да пробие. Няма шанс. Винаги, ама винаги във всяка тема се намира по някой форумен гуру, който вместо да помогне, насочи взема да черни.
Ето заради такива теми, пълни с безпочвени словоизлеяния трябва да има възможност при желание на даден потребител да има възможност да се оттегли без да присъства повече име, адрес, контакти или каквото и да било което го сързва с ника и данните му.
Мое мнение-не ангажирам..
 
От: Какда си изтрия акаунта в тоя форум?

Разбирам желанието на пусналия темата да бъде изтрит/заличен/ акаунта му.
Този форум е с бизнес насоченост, посещава се от много хора, вероятни бъдещи партньори и предсатвете си как ще се почувствате, ако сте очернени безпричинно от разни недоносени ламерчета в някой от темите си.
Всеки сериозно офериращ в тема си оставя я телефон, я мейл или истинско име. Все лични данни, който не е добре да бъдат "олестени" веки веков във някакъв форум.
Не сте ли забелязали тенденцията, когато някой пусне тема, че предлага услуга и недай си боже тя да е на по-ниска цена от стандарната или потребителя да е нов и да се опитва да пробие. Няма шанс. Винаги, ама винаги във всяка тема се намира по някой форумен гуру, който вместо да помогне, насочи взема да черни.
Ето заради такива теми, пълни с безпочвени словоизлеяния трябва да има възможност при желание на даден потребител да има възможност да се оттегли без да присъства повече име, адрес, контакти или каквото и да било което го сързва с ника и данните му.
Мое мнение-не ангажирам..
Винаги можеш да ползваш сайтове за обяви - там няма как някой да те очерни.
 
Re: От: Какда си изтрия акаунта в тоя форум?

Я па тоя, ще ти се. Мисля, че беше само за лятото, така че ще имаме повод да се радваме, че най-хубавият сезон си отива. ;)

Блинки да каже, ако не е топ сикрет информация. ;)

По месец почива, все пак не сме животни. :)

@cvetin, както това се случва, така се случва и след репорти темите да бътад добре почиствани. Което правих наскоро, ако не се лъжа. Винаги ще има мрънкачи, разбирачи и спамъри, важното е, че е добра тенденция, темите, пуснати от сериозни потребители, с добър рейтинг, добре аргументирани и разписани, да не подлежат на подобни "коментари", а просто си продава автора и. Говоря за Пазара.

По-скоро е много кофти тенденция, която ми прави лошо впечатление, пускането на някакви неясни оферти, с цени, които ако го питат автора защо му иска толкова, той отговаря, така съм преценил. ОК, но се говори за пари, редно е да се опираме на някакви статистики, цифри и факти, а не на усещания. Прави се бизнес тук, не поезия. :)
 
От: Re: От: Какда си изтрия акаунта в тоя форум?

По месец почива, все пак не сме животни. :)

@cros мисли, че сте. :lol:

По темата:Всеки потребител има опция да редактира/изтрие мнения, в които е посочил лична информация, както и данните, които е посочил в профила си. Това важи и за данните, които друг потребител е цитирал. Имах подобен случай преди време, съфорумец ме помоли да изтрия цитат на негово изказване, в което беше посочил конфиденциална информация. Казах няма проблем и редактирах поста.

Цялата тема (и при цялото ми уважение и други подобни) е истеричен зов за внимание. Пичове, Man up и правете бизнес като мъже. В живота и в бизнеса оцеляват коравите копелета, а не нежните души, които изпадат в криза, понеже някакви форумни герои са казали нещо накриво.
 
От: Какда си изтрия акаунта в тоя форум?

Винаги ми е било чудно защо искате изтриване на профила, като можете просто да спрете да използвате форума? :)
Най-често е просто attention whoring.

Или прекалено смело влизат с истинското си име/снимка и намерение да въртят големиот сериозен бизнес, но след някой и друг резил осъзнават че не е било чак толкоз добра идея...
 
От: Какда си изтрия акаунта в тоя форум?

Или прекалено смело влизат с истинското си име/снимка и намерение да въртят големиот сериозен бизнес, но след някой и друг резил осъзнават че не е било чак толкоз добра идея...

вЕрваш ли, че това е истинскиот Пеко Таков??? :-o Той не умирА ли?
 
От: Какда си изтрия акаунта в тоя форум?

Нямах предвид Пеко. Поне за няколко други сериозни бизнесмена с реални имена се сещам, дето го раздаваха обидени и разочаровани от тукашния "бизнес климат".
 
От: Какда си изтрия акаунта в тоя форум?

Ми прави са да са разочаровани. Климатът е суров, макар че калява.

На всичко отгоре Блинки ги държи заложници и не им позволява да си тръгнат с апломб, затръшвайки драматично вратата.
 
От: Какда си изтрия акаунта в тоя форум?

Ми прави са да са разочаровани. Климатът е суров, макар че калява.

На всичко отгоре Блинки ги държи заложници и не им позволява да си тръгнат с апломб, затръшвайки драматично вратата.

Тукашния бизнес климат от доста време е само на валежи и мъгли
 
От: Какда си изтрия акаунта в тоя форум?

Викаш, чувстваш се като у лондонското сити? :)
 
От: Какда си изтрия акаунта в тоя форум?

Хммм, не е ли по презюмпция задължителна опцията за триене на акаунт и всички публикувани данни от потребителя в рамките на една платформа/уеб сайт при негово поискване?
По Европата се съдят за такива работи.
Не е зле да се подсигурят собствениците на форума с добавянето на подобна възможност.
 

Горе