Какъв е този paypal code?

cecipenev

New Member
Взе ми 1.5 евро и иска, за да си активирам картата някакъв 4 цифрен код?
 
От: Какъв е този paypal code?

ами това го получаваш в месечното извлечение, или звъниш в банката и им казваш, че ти триябва кода за paypal. Обикновено след като платиш евро и 50 до 24 часа този код ще го имат хората в банката.
 
От: Какъв е този paypal code?

тъй като такива извлечения на вадим, пък не ми се занимава да се обажда в банката, има ли друг начин, да ми се прати примерно на пощата? и без този код не мога да оперирам в пейпал ли ? ебати чекията.
 
От: Какъв е този paypal code?

без да звъннеш няма как, и става бързо, те знаят за какво става дума. Звъниш в картовия център на съответната банка и си готов
 
От: Какъв е този paypal code?

Какво трябва да кажа ? Номера на картата ли ще искат само или ?
 
От: Какъв е този paypal code?

ами зависи от служителите и от политиката на банката, с цел сигурност могат да те питат и роднините до 9то коляно. Обади се просто без да се притесняваш и те ще ти кажат какво им трябва
 
От: Какъв е този paypal code?

Фактически без този код не мога да оперирам в пейпал така ли ? друга алтернатива на този пейпал?
 
Без кода ще имаш големи ограничения, а и при най-малък проблем може да ти блокират акаунта. При MoneyBookers е същата работа, никъде не може да мръднеш без извлеченията. Веднъж трябва да се свърши тази работа - свърши я. Да ти е мирна главата после.
 
От: Какъв е този paypal code?

>Или до банкомат
>Карта
>Други опции
>Последни 5 транзакции
>Искаш разписка
>ПИН
>Готов си - ще ти изпише пей пал номера около транзакцията за 1.5$
 
От: От: Какъв е този paypal code?

Карта на ПИБ на банкомат на ПИБ пробвал ли си?

Няма последни 5 трансакции, ако има кажи къде си пробвал, защото аз нещо не намирам подходящ банкомат явно :)
 
От: Какъв е този paypal code?

Може наистина да е от ПИБ аз съм с ЦКБ за пей пала
 
От: Какъв е този paypal code?

Пробвах карта на ПИБ на банкомат на ПИБ и няма такава опция за транзакциите. Така, че с ПИБ този вариант отпада.
 
От: Какъв е този paypal code?

С ЦКБ е много лесно - отиваш и казваш че искаш да ти активират онлайн банкирането - напълно безплатно е, след като си влезеш в онлайн сметката си виждаш движението по картата - в случая транзакзията от 1.5 евро и там ти е вписан и четирицифрения код. Много лесно и удобно. За другите банки не знам.
 
От: Какъв е този paypal code?

С ЦКБ е много лесно - отиваш и казваш че искаш да ти активират онлайн банкирането - напълно безплатно е, след като си влезеш в онлайн сметката си виждаш движението по картата - в случая транзакзията от 1.5 евро и там ти е вписан и четирицифрения код. Много лесно и удобно. За другите банки не знам.
И в другите банки е същата процедурата.
 
От: Какъв е този paypal code?

Днес си изкарах карта на мое име. От ОББ, активирах си онлайн банкирането, активирах си и смс функцията, когато се теглят, да получавам смс. В четвъртък трябва да ходя да си взема картата, иначе банковата сметка си ми е активна. Мисля утре да отида да си вкарам парички да попазарувам :)
 
От: Какъв е този paypal code?

Не знам обаче от ОББ картите дали стават за пей пал, някъде бях чула че не стават. Дано вече да са го оправили този проблем.
 

Горе