Какъв е този paypal code?

От: Какъв е този paypal code?

Изрично питах администраторката им, доста са работили с пейпал, тоест много кодове са получавали и всичко е изрядно. Това беше един от важните въпроси, които им зададох. :)
 
От: Какъв е този paypal code?

Супер. Ами няма начин да изостават от останалите банки, все пак ги обявиха за банка на годината.
 
От: Какъв е този paypal code?

В момента ми е много спокойно, след като знам че това го свърших. Всичко възможно си активирах, чакам да ми изкарат картата и се започва с покупките на онлайн услуги. Бтв, чак когато си взимам картата, тогава ли мога да влизам в онлайн банкирането?
 
От: Какъв е този paypal code?

Не, можеш да не си вземеш картата и да ползваш банкирането.
За банкирането ти трябва инсталиран сертификат в браузера.
 
От: Какъв е този paypal code?

ceci, ако си на онлайн банкиране си виж справка за транзакциите и до 1.50 eu ще видиш кода.В указанията на пейпал имаше даден пример как изглежда кода.После този код го въвеждаш в пейпал акаунта си за верификация, където ти го иска кода.
По този начин потвърждаваш, че ти си собственик на картата.Тези пари после пейпал ти ги връщат в картата.
Ако не можеш да се ориентираш в онлайн справките, искай от банката извлечение на хартия, за да видиш кода.
Тази верификация се прави само веднъж и после нямаш проблеми с пейпал.
 
От: Какъв е този paypal code?

До колкото разбрах, когато си взимам картат аще получа точно този сертификат. Като ми казаха за този сертификат помислих, че просто информативно нещо, но явно е друго.
 
От: Какъв е този paypal code?

До колкото разбрах, когато си взимам картат аще получа точно този сертификат. Като ми казаха за този сертификат помислих, че просто информативно нещо, но явно е друго.
Този сертификат се получава само, когато сключиш договор за Интернет банкиране. Импортва се в Internet options ->Content->Certificates->Personal (за Internet Explorer). Би трябвало да е с твоето име сертификата. Ако го загубиш процедурите са сложни и изискват пак ходене до банката. Запази го и другаде. :)
 
От: Какъв е този paypal code?

Тоест в четвъртък като получа сертификата ще имам и итнернет банкирането. Както и на лице картата все пак. Благодаря.
 
От: Какъв е този paypal code?

Да, наистина и аз прочетох за масово хакване на пей пал, интернет банкиране, скрил и всички подобни , особено за pay pal i skrill става само с имейл в грешните ръце.
 
От: Какъв е този paypal code?

Да, наистина и аз прочетох за масово хакване на пей пал, интернет банкиране, скрил и всички подобни , особено за pay pal i skrill става само с имейл в грешните ръце.
"Хакването" става най-често, като примерно получиш мейл с имитация на страницата на paypal, в която да кажем те молят спешно да смениш паролата си, че не е сменяна от няколко месеца, в бързината не обръщаш внимание, че мейла е изпратен от samsigonabutvam-PAYPAL.COM
 
От: Какъв е този paypal code?

Да, аз редовно получавам подобни мейли. Лошото е, ако в бързината не прочетеш и се вържеш, защото тогава може с доста солена сума да се изгори.
 

Горе