Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

Какъв е шансът ви да станете милионер (много богат)?

  • Малък

    Votes: 35 16.2%
  • Абсолютно никакъв

    Votes: 22 10.2%
  • Голям

    Votes: 86 39.8%
  • 50 на 50

    Votes: 54 25.0%
  • Вече съм милионер (доволно богат)

    Votes: 19 8.8%

  • Общо гласове
    216

Blinky

Owner
Видях една анкета на един сайт и реших да видя и тук какво е настроението.

Исках да го задам: Какъв е шанса ви да станете богат, но ми стана ясно, че е широко понятие 'богат'. А пък в анкетата "милионер" е леко изсилено. Но ще пробвам с по-конкретния термин - милионер.

Аз лично вече съм дал отговор. Дано всеки бъде положително настроен за бъдещето си. :)
 
От: Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

Май сме на едно мнение с теб, с много упоритост и труд , всичко се постига !

Естествено трябва да мислите и да се развивате.
 
От: Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

Хахах, така ви искам - оптимисти. Радвам се как вървят резултатите.

Да, опредлено сме на едно мнение. И мисля, че едно 80-90% от форума ще са така, дано са съм прав само. :)

П.П: Сложи си подписче, за да може да го използваш след време. :p
 
От: Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

Какво се има предвид с това "50 на 50" - "или ще стана или няма да стана" ли :D
 
От: Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

Мда, не си много сигурен кое ще е. Нали? Опитваш се, работиш, мъчиш се, но съзнанието ти не може да прецени дали шансовете са ти големи или малки, да не кажем никакви. Мисля, че никакви е много излишен отговор, защото 100% от хората тук работят услинено. Кофти е преспективата да си мислят, че ще са на едно и също кофти ниво нон стоп. Но е включено, за да се обхванат всичко опции. Пожелавам на всички отговорите ако не са "вече милионер" то поне "големи шансове". :)
 
От: Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

Ами то всички сме с потенциал тука.... като на нов домейн :D
Но, да малко допълнително нахъсване никога не е излишно.
 
От: Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

ще стана един от най-богатите в България, момента работя по въпроса :Д
 
От: Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

Блинки що не сложи опцията 6 към 49 :twisted:
 
От: Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

Щото шанса на този вид тото бехме го смятали по теория на вероятностите и беше нещо много кофти - от 16 мил. пуснати комбинации 1 печли. :) Та мисля, че добре се вписва в опцията "никога". :)

Давайте и по едно мнение с вотчето. Нешо, което да надъха останалите или мислите, че е причина да гласувате така. :)
 
Гласувах с голям, защото сметката е лесна.
Шанса ти да станеш богат е обратнопропорционален на мързела ти, но и правопропорционален на желанието, амбицията и умствения багаж.
 
От: Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

Дай боже всекиму :) а и шанса аз самият да бъда ще е наистина голям :) въпреки че ако силно държа на това, ще отида в Индонезия и със 100 еврака ще си взема 20 кашона с рупии :D
 
От: Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

милионер не е актуално. вече милиардер е друга работа
иначе аз съм сиромах човек
 
От: Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

Е супер интересна тема.
Блинк дали е възможно да ми да дадеш адреси и IP-та на двамата гласували с "Вече съм милионер (доволно богат)", просто искам да ги питам нещо... :lol:, както и Дянков.

Всъщност и аз съм "доволно богат" и го оценявам всеки ден, щастието е в съотношението на очакванията с реалното състояние.
 
А на мен по възможност ми дай адреса на тоя с абсолютно никаквия за да му шляпна два шамара :)
 
От: Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

"Какъв е шансът да видиш Годзила посред бял ден на площада пред НДК в напълно трезво състояние?"


Никакъв? Глупости – 50 на 50 – или ще видиш, или няма да видиш :)
 
От: Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

Надявам се голям :D
 
От: Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

Няма нужда, аз съм единия. Гласувах така, защото при мен не седи въпроса дали, а кога. Кога ще имам милион в банката, защото според статистиката в България изкарвам пари като за "доволно богат". В този смисъл другите отговори не ми пасват. А и ако допусна само за миг, че има шанс нещата да се развият по различен начин от начертаното, по добре да ида да се фърля от аспарухов мост. В смисъл, че ако гласувам с голям шанс, значи че има минимален шанс това да не се случи, което не ме устройва:) Та така ...

Е супер интересна тема.
Блинк дали е възможно да ми да дадеш адреси и IP-та на двамата гласували с "Вече съм милионер (доволно богат)", просто искам да ги питам нещо... :lol:, както и Дянков.

Всъщност и аз съм "доволно богат" и го оценявам всеки ден, щастието е в съотношението на очакванията с реалното състояние.
 
От: Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

Хубаво си гласувал, но не гледайте толкова философски на въпроса. Просто искам да видя какво настроение цари тук във форума. Дали имаме оптимисти, които по цял ден правят брайнстроминг и работя с цел да стигнат някакви върхове или просто лентиай с прекалено много сводобно време. Едно е сигурно от резултатите - доволен съм. Най-малкото защото на мястото, е което пиша са потенциални милионери. А който мисли положително и вярва има силен шанс това да му се случи.

Още преди време като се четоха инкономическо-мотивиращите книжки се казваше това, като след това се изписваха много страници с примери кой какви стъпки е направил. Естествено при всеки беше различно, но едноквото бе крайния резултат и работата вложена в постигането му.

Продъл;жавайте да гласувате. Да видим кой какво ще извлече като поуки от тази анкета. Аз мойте са си ясно. Дайте по едно мнение защо така мислите. Все пак още малко ще е нужно някой да ви гледа като потенциално богат тип. :)
 
От: Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

Ако има акъл и бизнес нюх - имаш шанс. 8)
 

Горе