Какъв цвят да ми е AdSense-a

сходен с цвета на форума и го махни тоя грозен чат! сложи оффтопик секция
 
A! Баси аз тоя чат сега го сложиш и така му се радвам и се гордея с него, ти ш ми казваш че е грозен? И какво му е на чата? Така хората ще се задържат във форума.
И защо трябва да е сходен с цвета на форума? Не е ли по-добре да го направя червен, за да привлича вниманието и да кликат по него и да забогатея?
Ееееееееееееее напраих 500 поста!
 
Чатът е грозен. Грозен, грозен, грозен. Не знам колко повече да ти го кажат. Измества целия дизайн на форума, седи тъпо. Просто посетителите не харесват такива ламерщини.

Между другото, наистина ли си на двадесет години? :?: Обикновено човек като превиши 16 получава едно чувство за кое е грозно и кое излишно.
 
Chat-a e адски грозен...
Ти и в готов форум успя да вкараш "дизайн" в твой стил....

Адсенса не е добре да е червен - изнервящо е , ако видя такъв сайт в който адсенс контрастира доста силно на дизайна , бих затворил сайта отколкото да кликна...
 
DeyanMarkovski каза:
A! Баси аз тоя чат сега го сложиш и така му се радвам и се гордея с него, ти ш ми казваш че е грозен? И какво му е на чата? Така хората ще се задържат във форума.
И защо трябва да е сходен с цвета на форума? Не е ли по-добре да го направя червен, за да привлича вниманието и да кликат по него и да забогатея?
Ееееееееееееее напраих 500 поста!

честито за постовете. дори цвета да не е сходен с форума поне да има добър контраст.

Как да нагласявам цвета на рекламите в моя уебсайт?
Кои цветови палитри са най-успешни?
 
DeyanMarkovski каза:
Промених цвета, сега какво мислите за AdSense-а и за чата?

Относно цветовете на adsense, лично на мене не ми харесват. Направи го да се слива с фона. Можеш да фанеш някой клик от недоглеждане на юзери. И немога да разбера защо мислиш, че като имаш чат във форума ще задържиш юзери?
 
DeyanMarkovski каза:
arsenal каза:
Батенце ти си гений по як чат не съм виждал, а как се чати :):):)
Тоя п ми с подиграва : ]

Деяне когато искаш мнение - приготвяй се за градивни критики. Щом има повече от 2-3ма на едно мнение трябва малко или много да се съобразяваш. Иначе няма смисъл да питаш, като не те интересеува какво ще кажат останалите и да си знаеш само твоето.
 
DeyanMarkovski каза:
Не е вярно че си знам само моето. Казахте ми, че черния цвят в чата не става и го смених. И друг път съм ви слушал.
Казахме ти че ЧАТА като цяло не става...
 
DeyanMarkovski каза:
Защо да не става чата?
1.Загрозяав целия форум
2.Тъпо е
3.Който иска да чати ще влезе в ICQ или Skype , а не в форум.
4. Мен лично ме дразни , предполагам не само мен
 
ZzZaPyr каза:
DeyanMarkovski каза:
Защо да не става чата?
1.Загрозяав целия форум
2.Тъпо е
3.Който иска да чати ще влезе в ICQ или Skype , а не в форум.
4. Мен лично ме дразни , предполагам не само мен

1 - съгласен
2 - съгласен
3 - сългасен
4 - съгласен
 
1. Промених цвета на чата и вече не е черен и не загрозява. Дайте F5
2. Какво значи "тъпо е"? Обясни защо е тъпо?
3. Ама в моя чат се събират копелета с еднакви интереси, а и ще е по-лесно на проклетите членове във форума да се опознаят.
4. Мен не ме дразни, даже на единия модератор му харесва чата.
 
DeyanMarkovski каза:
1. Промених цвета на чата и вече не е черен и не загрозява. Дайте F5
2. Какво значи "тъпо е"? Обясни защо е тъпо?
3. Ама в моя чат се събират копелета с еднакви интереси, а и ще е по-лесно на проклетите членове във форума да се опознаят.
4. Мен не ме дразни, даже на единия модератор му харесва чата.

1. Като форма чата загрознява.
2. Форума е място за споделяне на информация. Има над 100 вида чат клиенти.
3. Точно твоя чат ще ти намали дохода ;)
4. Радвам се за модератора ти.
 

Горе