Какъв цвят да ми е AdSense-a

и на мен това ми хрумна що не вземе Апостол да го направи свой ученик има данни момчето , нахален упорит ,със странно чувство за непукизъм и достатъчно време да флудне целия интернет с теми за сайта си :)
 
ilianskim каза:
и на мен това ми хрумна що не вземе Апостол да го направи свой ученик има данни момчето , нахален упорит ,със странно чувство за непукизъм и достатъчно време да флудне целия интернет с теми за сайта си :)
Абе и аз съм забелязал че с apostol си приличаме : ] Даже си рекламираме сайтовете по еднакъв начин.
 
Хехехе еми пиши му направо че искаш да се учиш от "най-големия интернет бизнесмен в България"(вече може и да е станал световен..то фантазиите граница нямат) и да почва да ти промива мозъка с глупости :)
 
Хахаха де да знам, аз съм чел творчеството му, но не можах да намеря нещо, което да ми е от полза, но иначе ми харесва колко е алчен : ] Сериозно, аз харесвам алчните хора. Алчността краси човека!
 
offtopic2.gif


Айде спрете да спамите вече де... пишете тия глупости в офф-топика или някой администратор да порасчисти...
 
DeyanMarkovski каза:
Хаха ш видим нии кой ш стани милионер!

Ама не и с тези сайтове дето сега са ти в подписа
 
И един мармот завиваше станьола в шоколад....
Нали знаеш как продължава...

Айде стига сме писали едно и също...
 
Искате конверсии?
Ми направете един раздел "бисери" и сложете темата там (на архив, че да може да се тегли).
Тая тема си я буукмарквам направо :lol: :lol: :lol:
 
От: Какъв цвят да ми е AdSense-a

Според мен, да слагаш адсенс в цвета на темплейта е по-неефективно от колкото да сложиш по-изпъкващ цвят, така потребителите мислят, че ги заблуждаваш да кликнат на рекламите който са умело слети с дизайна. Това е лично мнение, ако има специалисти с дълги наблюдения да споделят своя опит.
 

Горе