Какъв ще е ефекта от ...?

westside

Active Member
Какъв ше е ефекта, ако ключувите думи бъдат с един и същ цвят спрямо този на фона на страница ?... (е не разбира се да се прекалява с това )
Как би си отразило това на сайта нека по -печените да споделят?
 
абсолтно никакъв идеята на това е като си опсамиш сайта с киурди

Това не е някакъв супер плюс за сайта ти а се прави да не се плашат посетителите като го видят (20 реда текст и си набутал още 50 реда киурди) Същото важи и за скритите линкове а като Г те набарат

http://www.google.com/support/webmasters/bin/answer.py?hl=en&answer=66353
 
е в чужбина в компетитв нишите където има много силни грачи и много спам асесори не изкарваш повече от седмица две

въпросът е защо са скрили линковете това не помага за сеото

както написах те се крият за да не се плашат потребителите както ти видят сайта.....
 
netsurfer каза:
arsenal каза:
блексео 1 месец типтоп и после бан
не е баш така ;)
:arrow: abto.bg от много време
mebeli.bg скрити линкове много време и все си е на 1-во място ...

за бг пазара незнам ама нали ако се борим честно за готина позиция и някъв калъв е над мене с спам сайт, ще има бърз репорт и от там се сещаш какво става.
 
Я да ме светнете - каква е целта на скритите линкове.....нещо съм куц по финносо СЕО, затва питам......аз във всеки от сайтовете си имам линкове към другите си такива....не знам добре ли е или зле, но все пак трябва да се печели.....а по тоя начин не печеля само ако юзъра натисне хиксчето горе вдясно.....
 
ами ако имаш сайт със геитуеина структура контент рич страници (ако са ръчно правени си на ръба ... Ако са машинно правени -> обикноено и не са хуман рдъбъл си за излитане) и искаш да вкараш бота в геитуеиа и си сложил 50 линка на хоума с дълги урлта

пример
на един пич от форума сайта ако беше скрил линквоете щеше да изглежда по добре пред клиентите ама щеше да е нарушил правилата средно положение няма затова са ма открити

www.kapitalbg.com


Демек няма голяма сео таина която да се крие скрити линковете дори и скрити са си видими за Г бота крият се за пред юзерите


иначе и като ти хакнат сайта блъската скрити линкове да не се усети собственика и да му е трудно да ги открие
 

Горе