Как Да Стигна В Топ 10 На Големите Търсачки

От: Как Да Стигна В Топ 10 На Големите Търсачки

Съжалявам, че against и ThinkFast се причисляват към пишман оптимизаторите. Може и да имат право. Според мен на хейтърите трябва да се дава вечен бан.
 
От: Как Да Стигна В Топ 10 На Големите Търсачки

И все пак не ми отговори - като ги чаткаш толкова нещата, на кое място се класира?

Надявам се след години, ако понаучиш това-онова, да разбереш какви глупости си изписал тука и защо ти се смеят всички :)
 
От: Как Да Стигна В Топ 10 На Големите Търсачки

Кое е глупаво в това мнение? А ти на кое място си се класирал, че имаш самочувствие?
 
От: Как Да Стигна В Топ 10 На Големите Търсачки

E, айде сега... Аз ли се правя на разбирач без покритие? :) Къде са ти резултатите, да покажеш, че знаеш какво говориш, а не си точно пишман оптимизатор?

И аз в сео състезания не участвам, само кодвам :)
 
От: Как Да Стигна В Топ 10 На Големите Търсачки

А къде са твоите, въз основа на които ме упрекваш в глупости?
Това, което съм го написал е известна печеливша практика. Би трябвало да ти покажа хиляди резултати в Гугъл, на тези, които са я използвали.
 
От: Как Да Стигна В Топ 10 На Големите Търсачки

Това, което съм го написал е известна печеливша практика.

Тоест чел-недочел и дошъл тука да дава акъл? Това се нарича пишман оптимизатор, драги :)
Като изкараш някой лев с тая схема или спечелиш следващото сео състезание, ела пак да поговорим.

А до тогава си спести ценните съвети - google guidelines и на Мат Кътс "съветите" сме ги чели всички :)
 
От: Как Да Стигна В Топ 10 На Големите Търсачки

Момчета, не се карайте, аз съм най доброто СЕО гуру. Мога и гуглето да мина (вече имам опит в минаването му). Минавал съм ютуба-та, в-бокс-ера, cnn, bbc, yahoo, и какво ли още не! Ако някой се гледа на първа позиция, да е щастлив че все още не съм се захванал и с неговата мижава нишичка ;)
Който иска доказателство за уменията ми, ще ме извинява, ама аз не искам да си публикувам домейните тука, че прайвъси и .... това онова, нали wohis имат и малко неща да го давам. Не че ми се свидят да дам някой друг кирлив долар за прайвъси, ама имам 500+ ком домейна и над 1000+ други безплатни! Всички са на първи позиции. Искам да ви кажа, че не разбирам много от СЕО-МЕО! Всичко е правено с гъза напред! През цялото време проклинах Гугльо, не му вярвах на приказките за СЕО! Правих си моето МЕО! Който все още не е запознат: МЕО = Mind Evolved Optimization
Не си давайте парите за НИЩО! Няма смисъл! Всичко е скрап и празни обещания! Наблегнете на МЕО и ще се почувствате МЕО children :lol:

ПП: Бре, аз много сектантско подходих. :lol: Явно имам дар слово :lol:
 
От: Как Да Стигна В Топ 10 На Големите Търсачки

А до тогава си спести ценните съвети - google guidelines и на Мат Кътс "съветите" сме ги чели всички :)

Този форум го четат и хора, които не са чували за Мат Кътс. Не мога да разбера излишното ти самочувствие и желание да хейтваш. Може и да си много кадърен, въпреки че не съм виждал доказателства, но си простоват с този начин на общуване.

Същото се отнася и за ThinkFast.

P.S. Ако си забелязал, тази тема е в "Полезни теми за SEO за начинаещи" на coolice. Рядко се споменава, че Гугъл обича новите сайтове и ви подпомага в началото. Защото, ако не беше така, нямаше никакъв шанс някой да узнае за нов сайт. Многобройните беклинкове са излишни в първите седмици. Не са те причината, сайтът ви неочаквано за вас да се появи в предни страници от класацията на Гугъл.
 
Последно редактирано:
От: Как Да Стигна В Топ 10 На Големите Търсачки

Този форум го четат и хора, които не са чували за Мат Кътс. Не мога да разбера излишното ти самочувствие и желание да хейтваш. Може и да си много кадърен, въпреки че не съм виждал доказателства, но си простоват с този начин на общуване.

Същото се отнася и за ThinkFast.

Абей не ми са прави на много готин с тоя възпитан тон :D :D знам те що за птица си - миналото трудно се изтрива. Айде къш.
 
От: Как Да Стигна В Топ 10 На Големите Търсачки

... знам те що за птица си

С гаранция до вчера нито аз бях чувал за теб, нито ти за мен. И не съм се чувствал нещастен от това си незнание.
 
От: Как Да Стигна В Топ 10 На Големите Търсачки

С гаранция до вчера нито аз бях чувал за теб, нито ти за мен. И не съм се чувствал нещастен от това си незнание.

Добре, щом казваш :)
 

Горе