Как да вдигна Google PR-a на моя блог ?

Frost

Member
Имам личен блог блог на английски език , хостнат е на wordpress.com имам поне 15 уникални крати статий 100-150 думи. Индексира се в Google .
Какво да направя за да имам поне 0 PR ?
 
Последно редактирано:
От: Как да вдигна Google PR-a на моя блог ?

0 PR ще имаш без проблеми :)
Не се притеснявай
за повече - линкове и статии

за всичките случай - избягвай дублирано съдържание
 
От: Как да вдигна Google PR-a на моя блог ?

Каква е ползата от PR0?

Когато имаш PR0 може да казваш, че Google те е пеналтизирал 3-4 пъти с по минус 2 за продажба на линкове. Докато, ако имаш нещо средно като PR4, не важиш толкова пред рекламодателите (поне пред тези, които все още смятат, че от него има някаква полза).
 
От: Как да вдигна Google PR-a на моя блог ?

За продажба на линкове или на article + линк искат поне 0 PR , за това ми трябва.
Макар , че все още нямам PR , ако някой иска link exchange , да ми пише ;)
 
От: Как да вдигна Google PR-a на моя блог ?

Имам личен блог блог на английски език , хостнат е на wordpress.com имам поне 15 уникални крати статий 100-150 думи. Индексира се в Google .
Какво да направя за да имам поне 0 PR ?
Редовно оспамвай социалните мрежи като е желателно да пишеш по интересни теми, по които никой друг не пише или ако се пише по тези теми, твоите материали да се публикуват най-първи. Относно социалните мрежи и прословутия nofollow атрибут да не ти пука за него. Праскай линкове за всеки свой материал във всяка възможна (но и подходяща) социална мрежа. Аз лично не препоръчвам отделяне на сериозно внимание на вписването на блогове в директории.
 

Горе