Как да вземем парите си чрез paypal?

vitko5

New Member
Здравейте искам да ви помоля който знае да каже.
Имам сметка за Пейпал.Как като имам пари там в тази сметка каде да какво да натисна за да направя транзакция на парите?

Кажете дайте малко подробни разяснения.Не мога да се оправя изобщо.

Благодаря ви!
 
Ами не мога да си обясня смисал показва ми се :



PayPal offers the following options for withdrawing funds from your PayPal account.



Options Processing Time Cost

Withdraw funds to your bank account

Banks in the U.S.
3-4 Business Days Free
for banks in the U.S.
Withdraw funds to your card 5-7 business Days €200.00 EUR





Какво да натисна да направя транзакция смисал парите да ми влязат в дебитната карта и да си ги изтегля от банкомат?

Как парите от пейпал сметката да си ги прехварля към дебитната ми карта.

Благодаря ви!
 
Не разбрах нищо сега ако направя транзакцията парите директно ли влизат сметката ми и мога да си ги изтегля?

Или трябва да се ходи до банката да казвам че има транзакция и хиляда глупости и половина.
 
Дирекно на картата и после тичаш на банкомата.Вече теглих 2 пъти идват точно за 5 дена :)Таксата обаче е по-малко от 2 евро или 1.5 $ или 1.5 евро беше едно от двете.Не че е чак от такова значение ама...Пък може и от картата да зависи и таксата.Аз ги получавам на виза електрон.
 
vitko5 каза:
Ами не мога да си обясня смисал показва ми се :



Banks in the U.S.
3-4 Business Days Free
for banks in the U.S.
Withdraw funds to your card 5-7 business Days €200.00 EUR


Какво да натисна да направя транзакция смисал парите да ми влязат в дебитната карта и да си ги изтегля от банкомат?

Благодаря ви!

В твоя случай използваш: Withdraw funds to your card 5-7 business Days €200.00 EUR

за 3-4 дена парите ти ще са в картата и ще си ги теглиш.
 
hi imam registraciq v paypal no debitnata mi karta e iztekla i nemoga da zavar6a registraciqta ! ima li nqkakav na4in da zaqvq v saita bankova smetka na koqto da mi prevejda parite ? ako nqkoi znae molq da mi pi6e na [email protected] !!!
Blagodarq predvaritelno
 
samoraj каза:
hi imam registraciq v paypal no debitnata mi karta e iztekla i nemoga da zavar6a registraciqta ! ima li nqkakav na4in da zaqvq v saita bankova smetka na koqto da mi prevejda parite ? ako nqkoi znae molq da mi pi6e na [email protected] !!!
Blagodarq predvaritelno

Няма начин. Адвай си нова карта.
 

Горе