Как да видя ДНС Сърварите???

inviSible

New Member
Как да си видя на хоста ДНС сървара за да си го прика1а към новия домейн????
 
Проблема е че хостинга ми е един на Gotovski нее мои а тои Gotovski го няма и за това питам как да разбера иначе фтп достап имам
 
CrAzY-MaST каза:
ns1.hastyhost.com
ns2.hastyhost.com
Това трябва да е...
То Готовски ми се прави на интересен и не ми отговаря на скайпа... и аз ползвам от "неговия хост"
Той нее в УК за това тва е сестраму ако не се лъжа спок :) тои сега е в БГ
Е като вкарам тея два сервера нещо друго треа ли да се праи или само ще се редирекне????
 
CrAzY-MaST каза:
Абе се тая... той ми беше надеждата да ми даде back up ако има на сайта ми ама ...
Дано да успея поне сам да го оправя :?
Я ми кажи така ли е както писах само да вкарам тея два съравара и готово нищо друго да не пипам или още неща има ????
 
inviSible каза:
CrAzY-MaST каза:
Абе се тая... той ми беше надеждата да ми даде back up ако има на сайта ми ама ...
Дано да успея поне сам да го оправя :?
Я ми кажи така ли е както писах само да вкарам тея два съравара и готово нищо друго да не пипам или още неща има ????

Ами то ти нищо неможе и да искаш да пипаш...
Ако той ти е добавил домейна в настройките на хоста -добре, но ако не го е добавил и да въведеш днс-то нищо няма да стане :?
 
Май щее най добре за сега да хоствам сайта в генбукс за да бачка домейна а кат доиде готовски ще го хостна на хоста :)
 
JoeBucks също предлагат безплатен хостинг ако си направиш сайт за техни продукти, А никои няма ти забрани да си направиш price compare сайт за няколко програми :) или да си сложиш банери на някоя конкуретна програма
 
Сега искам да питам като си напрая хост ми прати ИП
Ip: 69.50.203.169 (n)
влезнах качих сайта ама кат влезна в тва ип (щото още не са се опраили днс сърварите) и вижте ко ми излиза
http://69.50.203.169
 
coolice каза:
можеш с фтп да ъплоъдваш с твоя усер и прола ако има цпанел

ип/cpanel
Ми аз влезнах с SmartFTP и има една папка www и в нея качих сайта ама не ми показва нещо не схващам...
 
слагаш порт на края - 2082
т.е. 69.50.203.169:2082
В public_html си ъплоудваш сайта.
 
по принцип когато си поискваш домейн има поле за сайт. аз си го попълвам и бонг като ми направи акаунта налазвам.

Би трябвало от Addon Domains.
 
Domain Name: dietpills4you.net

Status: clientTransferProhibited

Registrar: DIRECT INFORMATION PVT LTD D/B/A PUBLICDOMAINREGISTRY.COM
Whois Server: whois.publicdomainregistry.com
Referral URL: http://www.publicdomainregistry.com

Expiration Date: 2008-06-22
Creation Date: 2007-06-22
Last Update Date: 2007-06-22

Name Servers:
dns6.dns4gb.com
dns7.dns4gb.com

Дава че вече днс сърварите са опраени що не показва нищо??? аз качих сайта на хоста още одавна
 

Горе