Как да докараме повече фенове във Фейсбук?

Nikola Nikolov

New Member
Как да докараме повече фенове във Фейсбук? Някой да даде идеи, платени, безплатни. Отворен съм към предложения.
 
От: Как да докараме повече фенове във Фейсбук?

Интегрираш фенбокса в някой твой огромен сайт.. и те сами идват :) :)
 
От: Как да докараме повече фенове във Фейсбук?

Има няколко начина -

1. Да платиш на някой да ти докара - скъп метод с неясен резултат, най-малкото защото винаги този на който плащаш може да е фантом и да не ти свърши работа. Тук във форума има доста такива случаи.

2. Да рекламираш фб страницата си чрез фейсбук реклама.

3. Да рекламираш сайта си чрез фейсбук от големи страници, като си сложил like bоx или бутон. Ако сайтът ти допада на хората, те сами ще го харесват. - тук има доста колеги, които продават линкове в големи, средни и каквито си поискаш фб страници.

4. Да рекламираш фб страницата си в големи фб страници. - пак чрез линкове.

Според мен, ако сайтът ти е хубав и го има разбира се, вариант 3 е най-подходящ и абсолютно легален. Не ти препоръчвам да правиш игри от тип "най-секси не знам си кво", които да излъчват победител чрез събиране на харесвания, защото от скоро това е против правилата на фб и рискуваш някой да те репортне.

Успех.
 
От: Как да докараме повече фенове във Фейсбук?

Интегрираш фенбокса в някой твой огромен сайт.. и те сами идват :) :)
Колкото повече, толкова повече :D
 
От: Как да докараме повече фенове във Фейсбук?

Не ми трябва сайт-а , става въпрос за брандове които са само и единствено за фб. Това с линковете го пробвах, не е много ефективно, рекламата във фб скоро ще я пробвам но събирам мнения. Това за интеграцията не го разбрах много :)
 
От: Как да докараме повече фенове във Фейсбук?

разбрах го , всъщност :) . Мислих си за нещо ново например или изпитано , до тук ако не работя със сайт и ако не плащам на фб , май няма как да се случат нещата
 
От: Как да докараме повече фенове във Фейсбук?

Ново, изпитано, безплатно, което да ти каже някой? Фб реклама е нещото, което ти трябва. :)
 
От: Как да докараме повече фенове във Фейсбук?

:) ще я пробвам , то явно друг избор няма :D мерси :)
 
От: Как да докараме повече фенове във Фейсбук?

:) ще я пробвам , то явно друг избор няма :D мерси :)
Ако името на страницата ти е уникално или харесвано от дадена група хора,може да бъде успешна.. Ако искаш реклама във голяма фейсбук страница и си склонен да платиш,сенд ме ;)
 
От: Как да докараме повече фенове във Фейсбук?

За коя страница говорим и какви могат да бъдат очакванията ми от подобна реклама ? :)
 
От: Как да докараме повече фенове във Фейсбук?

За бързо постигане на повече фенове във Facebook - RateorLate.com ... 8) Проблемът на фейса, е че колкото и фенове да имаш ти ограничават достигането на поуста до всички с цел да си плащаш за реклама, което е доста жалко и дребнаво. В днешно време всички гледат цифрата, но нямат представа, че тя не е толкова значима.
 
От: Как да докараме повече фенове във Фейсбук?

Не ги слушай,намери някой който добавя фенове във фейсбук страници,плати му и ще имаш фенове.Няма вече легален начин за набавяне на фенове(изключвам фейсбук рекламата,защото е по скъпа.Някой ако твърди че не е така моля да ми пише на лично и да започва да ми добавя фенове на страниците под 10 стотинки на фен.)Само трябва да съобразиш няколко неща!-Поискай да видиш какви са феновете на страниците му от където ще се добавят феновете.Ще прецениш дали те устройва възраст,пол,въобще таргета на феновете.Друго изключително важно условие,за да получиш желаните,а не всякакви фенове-започваш да публикуваш на всеки 15 минути тематични публикации.По този начин всички който са добавени"случайно" ще напуснат страницата ти и ще останат тези който я харесват.Надявам се да не ми се сърдят тези който добавят фенове ,за съветите които дадох-:)
 
От: Как да докараме повече фенове във Фейсбук?

Izv. Se za latinicata
Nai-dobroto,burzo I efektivno e igra chrez app.
Ochakvani rezultiti do 20k za mesec,no sa angajirani kum branda
 
От: Как да докараме повече фенове във Фейсбук?

Рьдост поясни по-подробно, моля те : )
 
От: Как да докараме повече фенове във Фейсбук?

Учуден съм че никой не каза- уникална информация и естествено нарастване на фен-базата. Аз бих взел 1 фен, който реално иска да следва моите постове отколкото 50 които не биха им обърнали внимание. Както за ФБ промоцията пак има както за СЕО мръсен и неправилен начин и бавен, но правилен. Естествено всеки сам си решава как да го постигне, аз съм говорил с хора които са доста по-навътре от мен в SMO и те споделят това мнение.
 
От: Как да докараме повече фенове във Фейсбук?

Учуден съм че никой не каза- уникална информация и естествено нарастване на фен-базата. Аз бих взел 1 фен, който реално иска да следва моите постове отколкото 50 които не биха им обърнали внимание. Както за ФБ промоцията пак има както за СЕО мръсен и неправилен начин и бавен, но правилен. Естествено всеки сам си решава как да го постигне, аз съм говорил с хора които са доста по-навътре от мен в SMO и те споделят това мнение.
А аз мога да ти кажа, че това е пълна глупост :) Няма значение как увеличаваш фен базата, има значение какво правиш, за да я задържиш. Всеки човек може да бъде спечелен за определен тип страница. А иначе, естественото нарастване на феновете е било актуално назад - 2009-2010, сега нещата не стоят както бяха едно време. За постигане на успехи трябва да се използва вирусния маркетинг, ако чакаш на "правилен и бавен" начин, 10 хилядна страница ще ти се струва огромна, докато за хората, които се занимават сериозно с фб маркетинг, тя ще е трохичка.
 
  • Like
Реакции: soyo
От: Как да докараме повече фенове във Фейсбук?

Хора, безплатни и български харесвания предлага devil-like.com
Аз съм много доволен от това сайтче!
 
От: Как да докараме повече фенове във Фейсбук?

Хора, безплатни и български харесвания предлага devil-like.com
Аз съм много доволен от това сайтче!

спамиш и хич не е приятно
 

Горе