Как да докарам постоянни потребители към сайта ми?

Martinch0

New Member
Искам да популялизирам сайта си, но незнам как. Някой може ли да каже как мога да докарам постоянни потребители към сайта си... смисъл такива дето се задържат, а не само да го видят и да се махнат!
 
Martinch0 каза:
Искам да популялизирам сайта си, но незнам как. Някой може ли да каже как мога да докарам постоянни потребители към сайта си... смисъл такива дето се задържат, а не само да го видят и да се махнат!

ами ще ги задържиш с полезна информация и често ъпдейтващ се сайт
друг начин няма
 
От: Как да докарам постоянни потребители към сайта ми?

трафик сайтове са перфектни за това
 
От: Как да докарам постоянни потребители към сайта ми?

И мен ме интересува същият въпрос,както колегата.Виждам че са влизали потребители на сайта ми,но не са се задържали дълго там.
 
От: От: Как да докарам постоянни потребители към сайта ми?

И мен ме интересува същият въпрос,както колегата.Виждам че са влизали потребители на сайта ми,но не са се задържали дълго там.

А има ли причина да се задържат там ?
 
От: Как да докарам постоянни потребители към сайта ми?

В саита ми има около 400 статий с новини,около 700 снимки,автомобилни спецификаций на почти всички атомобили до 2009 г,прикачено видео,в общи линий не мисля че липсва съдържание.Може би не съм напипал точната ниша от посетители.
 
От: Как да докарам постоянни потребители към сайта ми?

Това "й" по-добре въобще не го използвайте, след като не знаете къде, направо е смешна работа.
 
От: От: Как да докарам постоянни потребители към сайта ми?

В саита ми има около 400 статий с новини,около 700 снимки,автомобилни спецификаций на почти всички атомобили до 2009 г,прикачено видео,в общи линий не мисля че липсва съдържание.Може би не съм напипал точната ниша от посетители.

Може би е време да почне да има информация и за по новите ( от 2009 до 2011). Също така ако си рекламираш сайта, избираи места където има хора който търсят точно това което предлагаш. Също така, би било добра идея търсачката в сайта ти да си прави етикети, който да проверяваш. Така ще знаеш какво се търси в сайта ти, и ще знаеш какво ново трябва да добавиш, че да ги задържиш.
 

Горе