Как да забършем претприймачка?

От: Как да забършем претприймачка?

Казанова, я обясни какво конкретно очакваш като съвет ?
Както виждаме си имаш изисквания, очевидно и някакъв опит, но търсиш нещо ... специално, с което ако може да останеш завинаги в спомените и хрониките като вдъхновителят/патрон на никът ти 8)
 
От: Как да забършем претприймачка?

Тоя, има изисквания да му гу напърца някой, и да излети с 400 и да не ми се вяска повече, че направо не мога да го дишам повече.
 
От: Как да забършем претприймачка?

Уни, ти обаче си доста първосигнален. Недей така. Разбери, че понякога е по-интересно да ... се слееш в една обстановка с публиката.

Какво имаме?

Първото му мнение беше към мен с една елементарна грешка. Не знам защо си позволих да му напиша съобщение, за да си я редактира, приятелски. Не беше нарочно, понякога е просто грешка. Но той сякаш се обиди. И не го интересуваше дали ще направи добро впечатление на останалите, а влезе в роля.

Когато пише, никога не виждаш, че е он-лайн този ник. Това съм го забелязала само ри един друг потребител и единият админ, а! и гестаповката.
Има хора, които не че го харесват заради начина по-който се изразява, защото се дразнят от грешки с "И" и "Й4-кото, но в същото времеси пишат без проблем с потребители като Бластера, който пише слято и доста неразбираемо на моменти. Но винаги ... както и да е. Когато става въпрос и се стигне до реп-и или критики, някои защитници съвсем искрено показват своята подкрепа към него, а не вярвам да е просто от доброта към новите, защото към други нови не са толкова толерантни, дори напротив.

Накрая, мислиш ли, че този човек е по-изнервен от теб? Нем. Участието му тук е ташак, а темата за егрегорите е друга бира ...;)

Изводи: 1. Не му обръщай внимание. 2. Дори да виждаш мненията му цитирани в други мнения,не му обръщай внимание. 3. Дори да ти предложи 50К в брой и с три яки мацки да ти звънне на вратата НЕ МУ ОБРЪЩАЙ ВНИМАНИЕ!!!
Той е плод на твоето въображение и технологиите. А всъщност не съществува!
Капиш?! 8)
 
От: Как да забършем претприймачка?

Защо не можете да приемете присъствието на тоя персонаж просто, като шега, бе хора? Аз лично се дразня, когато някой демонстрира компетентност, но допуска елементарни правописни грешки - целта на тоя персонаж не е такава, а само забавление и като човек, който обича да се забавлява го приемам и харесвам. Бластера допуска правописни грешки умишлено и точно те го правят забавен и интересен - поне за мен. Много сте глътнали бастуна - я, малко релакс.:wink:
 
От: Как да забършем претприймачка?

Не, Нанди, целта му е точно да дразни. Не бъди наивна. Няма смисъл да защитаваш "слабите", които вобще не са слаби всъщност.
И, ако малко помислиш, от една страна се държиш добре с Уни и после пък го дразниш като обръщаш реципрочно внимание на Казанова. Ми тъпо е.
По еднакъв начин ли ги възприемаш? Унизително е. Нали се поставяш на мястото на другите и първо гледаш своята вина. Сега е момента.
 
От: Как да забършем претприймачка?

Каси, не ти ли е хрумнало, че може да имам причина да премам и двамата, като приятели и уважението към единия не значи неуважение към другия? Аз не харесвам максимата ''враговете на моите приятели са и мои врагове'' и никога не действам според нея. Мога да общувам с всеки, който ми е симпатичен и добронамерен към мен, като се старая да отвръщам със същото, но няма да намразя някой само защото мой приятел не го харесва. Не виждам смисъл някой да се дразни от това, че не споделям неговата неприязън и ако е такъв наистина случая с Уни - много съжалявам. Аз постоянно демонстрирам своята симпатия към него и винаги го защитавам, когато някой го напада. Ако приемах Казанова, като реална заплаха за него щях да имам друго мнение, но не виждам така нещата.
 
От: Как да забършем претприймачка?

А, не нандито няма общо с изнервянето ми към този индивид. Първоначално се из дразних от наглото му писане и глупостите, му после го търпях докато лееше глупости в разпускането. Обаче като почна със същия маниер да ми пише и в секции за Seo, Програмиране и още други (след, като бяха премахнати мненията от офтопика и политика "За което абсолютно предупредих в темата на кула") направо ми стана противен. За това и се дразня, като иска да се сваля с мацки, да си пише там и да се сваля, не ми пречи, но да ми пише с този маниер в такива теми е меко казано отвратително.
Не, Нанди, целта му е точно да дразни. Не бъди наивна. Няма смисъл да защитаваш "слабите", които вобще не са слаби всъщност.
И, ако малко помислиш, от една страна се държиш добре с Уни и после пък го дразниш като обръщаш реципрочно внимание на Казанова. Ми тъпо е.
По еднакъв начин ли ги възприемаш? Унизително е. Нали се поставяш на мястото на другите и първо гледаш своята вина. Сега е момента.
 
От: Как да забършем претприймачка?

Добре Нанди, но аз продължавам да твърдя основното, че той/тя не е тук да се забавлява, а за да дразни.
Ти как се държиш и защо, си е твоя работа, аз обяснявам нещата отстрани. До толкова се надявам да е ясно. Не виждам тема за спор. :|
 
От: Как да забършем претприймачка?

Добре Нанди, но аз продължавам да твърдя основното, че той/тя не е тук да се забавлява, а за да дразни.
Ти как се държиш и защо, си е твоя работа, аз обяснявам нещата отстрани. До толкова се надявам да е ясно. Не виждам тема за спор. :|

Дори да има спор, в случая той не е конфликт. Колкото до дразненето - дразни само тези, които го приемат насериозно. Ако подхождаме към такъв тип включване, като към лека закачка няма да се дразним от неговото присъствие, но всеки си решава сам как да приема нещата.
 
От: Как да забършем претприймачка?

Не ми се четеше всичко от темата, но някой в крайна сметка каза ли на човека как да свали предприемачка? Ще ми е интересно да прочета мнението на някоя жена. :)
 
От: Как да забършем претприймачка?

Не ми се четеше всичко от темата, но някой в крайна сметка каза ли на човека как да свали предприемачка? Ще ми е интересно да прочета мнението на някоя жена. :)

Като жена мога да дам на Пури следния съвет: Галантно ухажване и чувство за хумор - винаги действа безотказно.
 
От: Как да забършем претприймачка?

Като жена мога да дам на Пури следния съвет: Галантно ухажване и чувство за хумор - винаги действа безотказно.

Имам един приятел, който почти не се усмихва или говори, но жените го обожават, защото изглеждал загадъчен. Иначе долу-горе съм съгласен с теб. Много ми е интересно обаче, ти като жена смяташ ли, че начина на писане на Казанова е забавен. Аз след третия му пост спрях да чета. :D
 
От: Как да забършем претприймачка?

Имам един приятел, който почти не се усмихва или говори, но жените го обожават, защото изглеждал загадъчен. Иначе долу-горе съм съгласен с теб. Много ми е интересно обаче, ти като жена смяташ ли, че начина на писане на Казанова е забавен. Аз след третия му пост спрях да чета. :D

Да, понякога жените възприемат темерутите, като загадъчни, но ние сме прости същества с мания за обгрижване и желание да променяме мъжете. :rolleyes:Слава богу тая заблуда все някога изчезва.
На въпроса: аз лично намирам начина на писане и изразяване на Казанова за изключително забавен и наистина се забавлявам, като го чета.:)
 
От: Как да забършем претприймачка?

Хммм... явно наистина за всеки влак си има пътници. ОК, имам един последен въпрос към теб. Аз понеже обожавам да изучавам човешката психология във всичките и аспекти и ми е много интересно дали някой от този форум е успял да ти привлече вниманието и толкова много да ти хареса, че да имаш желание да излезеш с него.
Ако има такъв човек.... Той как успя да го постигне?
 
От: Как да забършем претприймачка?

Хммм... явно наистина за всеки влак си има пътници. ОК, имам един последен въпрос към теб. Аз понеже обожавам да изучавам човешката психология във всичките и аспекти и ми е много интересно дали някой от този форум е успял да ти привлече вниманието и толкова много да ти хареса, че да имаш желание да излезеш с него.
Ако има такъв човек.... Той как успя да го постигне?

Да, имаше такъв човек, а как успя - както успяват всички: с мило отношение и показвайки внимание към скромната ти персона. Има и други хора, в този форум, с които бих излязла - дори само като възможност да се позабавляваш с приятен човек. :)
 
От: Как да забършем претприймачка?

С мени нали :rolleyes:
Ама дупко язе още ни сам са гътнал па можем да си илезнем, и да си разказваме приказки :-o
Да, имаше такъв човек, а как успя - както успяват всички: с мило отношение и показвайки внимание към скромната ти персона. Има и други хора, в този форум, с които бих излязла - дори само като възможност да се позабавляваш с приятен човек. :)
 
От: Как да забършем претприймачка?

Супер... Много ме зарадва. Твоя отговор ще ми бъде изключително полезен в бизнеса ми. Знам че на друг човек ще му е трудно да свърже моя бизнес с твоя отговор, но това е без значение. Важното е, че ми даде много силна и оптимистична тема за размисъл. Благодаря! :)
 
От: Как да забършем претприймачка?

С мени нали :rolleyes:
Ама дупко язе още ни сам са гътнал па можем да си илезнем, и да си разказваме приказки :-o

Душе, имаш кофти правописна грешка.:lol: Иначе с тебе бих си прекарала страхотно, сигурна съм.:wink:
 
От: Как да забършем претприймачка?

Супер... Много ме зарадва. Твоя отговор ще ми бъде изключително полезен в бизнеса ми. Знам че на друг човек ще му е трудно да свърже моя бизнес с твоя отговор, но това е без значение. Важното е, че ми даде много силна и оптимистична тема за размисъл. Благодаря! :)

Радвам се, че съм помогнала с нещо.:) Така е, когато отговаряш откровено.
 
От: Как да забършем претприймачка?

Аз исках и Каси да си каже своето мнение, ама нея май я няма. :(
 

Горе