Как да забършем претприймачка?

От: Как да забършем претприймачка?

Аз исках и Каси да си каже своето мнение, ама нея май я няма. :(

А, ако си мълча като темерут и си трая няма ли да ти е по-интересно?

Това бих ти отговорила, ако не беше толкова мил и внимателен до сега с мен :)
Но иначе, не знам дали си искрен, че ще ти помогне точно за "бизнеса" или първо за теб самия.
Много е относително и с хиляди неизвестни, когато се опитваш да ... оцветиш някакъв виртуален свят и героите в него.
За мен нещата не са толкова прости. Понякога вниманието и милото отношение са натоварващи и в действителност конкретния човек като се видите е възможно да не ти хареса. Тогава се получава много неловко. Не е точно разочарование или от възпитание, да се въздържи/ш да го покажеш, но някак ... като те гледа не те стопля и гали, а просто втренчено зяпа ... както и да е. Мнението ми е, че не трябва да се оформят сериозни лични отношения във виртуалността. Така си мисля. Без да искам да обидя никого конкретно.
:|
 
От: Как да забършем претприймачка?

Да, имаше такъв човек, а как успя - както успяват всички: с мило отношение и показвайки внимание към скромната ти персона. Има и други хора, в този форум, с които бих излязла - дори само като възможност да се позабавляваш с приятен човек. :)

... защо не кажеш направо, че е ... dnc 8) Сигурно би се зарадвал, ако го разбере и да ни пратиш снимки от Англия в скоро време :twisted:
 
От: Как да забършем претприймачка?

И.... пак няма да се съглася с теб, Каси. Имайки предвид колко много от съвременните двойки са се срещнали във виртуала не мога с лека ръка да отхвърля възможността да срещнеш своята сродна душа именно в него. Щом можеш да срещнеш бизнес партньори в мрежата, защо да не можеш да срещнеш и любовта?
 
От: Как да забършем претприймачка?

Пенчосана големи психологиски следвания прай ши задмине и Казанджията по мерак за сваляне на препреймачки :lol:
 
От: Как да забършем претприймачка?

И.... пак няма да се съглася с теб, Каси. Имайки предвид колко много от съвременните двойки са се срещнали във виртуала не мога с лека ръка да отхвърля възможността да срещнеш своята сродна душа именно в него. Щом можеш да срещнеш бизнес партньори в мрежата, защо да не можеш да срещнеш и любовта?

Човекът искаше моето мнение. Аз го написах. А пък, ако ще говорим за Любовта, тогава вече е пълен Ъпсурт ЗА МЕН! Такава съм, нищо лично.
И преди съм писала, че вече като изкукала лелка съм увредена безвъзвратно и имам претенции. Сериозни претенции. И извън шегата, въобше не са свързани с материални придобивки и благополучие мега! Та подтекста е, че аз не си търся някой да ме впечатлява във виртуала. Просто си пиша, нищо повече.
 
От: Как да забършем претприймачка?

Слагаш я на коляно - бършеш и загащваш.
 
От: Как да забършем претприймачка?

Човекът искаше моето мнение. Аз го написах. А пък, ако ще говорим за Любовта, тогава вече е пълен Ъпсурт ЗА МЕН! Такава съм, нищо лично.
И преди съм писала, че вече като изкукала лелка съм увредена безвъзвратно и имам претенции. Сериозни претенции. И извън шегата, въобше не са свързани с материални придобивки и благополучие мега! Та подтекста е, че аз не си търся някой да ме впечатлява във виртуала. Просто си пиша, нищо повече.

Не оспорвам правото ти на мнение, просто изразявам несъгласие с него - на изследващия човешката психология това разномислие сред жените може да му бъде полезно. И аз не търся някой да ме впечатли във виртуала, но това се случва почи всеки ден, докато просто си пиша и нищо повече.:wink:
 
От: Как да забършем претприймачка?

А, ако си мълча като темерут и си трая няма ли да ти е по-интересно?

Това бих ти отговорила, ако не беше толкова мил и внимателен до сега с мен :)
Но иначе, не знам дали си искрен, че ще ти помогне точно за "бизнеса" или първо за теб самия.
Много е относително и с хиляди неизвестни, когато се опитваш да ... оцветиш някакъв виртуален свят и героите в него.
За мен нещата не са толкова прости. Понякога вниманието и милото отношение са натоварващи и в действителност конкретния човек като се видите е възможно да не ти хареса. Тогава се получава много неловко. Не е точно разочарование или от възпитание, да се въздържи/ш да го покажеш, но някак ... като те гледа не те стопля и гали, а просто втренчено зяпа ... както и да е. Мнението ми е, че не трябва да се оформят сериозни лични отношения във виртуалността. Така си мисля. Без да искам да обидя никого конкретно.
:|

Хаха.... Змаеш ли, още когато бях на 14 години прочетох една книга. Казва се "Как една жена иска да бъде обичана" на Ейнджъл Смит. От тогава до сега почти не съм имал проблеми с жените. Тя много точно описва как можеш да свалиш всяка една жена и аз научих книгата наизуст. Та казвам ти това за да знаеш, че нямам нужда от подобни съвети. А иначе ще ми помогне за бизнеса, защото скоро ще трябва да популяризирам няколко сайта предназначени за хора с еднакви интереси и ми беше много интересно дали биха се заформили някакви свалки в сайтовете. Все пак няма да са дейтинг сайтове и не се надявах много преди да прочета мнението на nandibandi.
Аз лично също не бих излязъл с някоя по този начин, но се радвам, че има хора, които биха....
Каси благодаря ти, че се отзова.
 
От: Как да забършем претприймачка?

Пенчосана големи психологиски следвания прай ши задмине и Казанджията по мерак за сваляне на препреймачки :lol:

Хаха, чак сега видях че това се отнася за мен. Честно, нямам никакво намерение да свалям предприемачки. Ама отговарям на това мнение за да кажа на Blaster че съм му фен. От време на време чета глупостите дето си пишете в темата "Предприемаческо разпускане" и много се забавлявам. :)
 
От: Как да забършем претприймачка?

Ти пък! На 14 как може да си пълниш главата с подобни неща? :-o Тогава се четат Винету Граф Монте Кристо ...
Аз пък на 14 гледах "Опасни връзки"! на лято кино във Варна 8) Режисьор е Стивън Фриърс и участват Джон Малкович, Мишел Пфайфър,Глен Клоуз, Ума Търман, Киану Рийвс :twisted: Научих го наизуст после като излезе на видеокасета. Любимият ми момент е този:

[video=youtube;XKncEbpY6B0]http://www.youtube.com/watch?v=XKncEbpY6B0[/video]

... след този филм трябваше да разбер, че ще имам сериозни проблеми с мъжете, но не можех и да си представя какви, защото си мислех, че Любовта е по-силна от всичко. Уви, има неща по-силни от нея и те са ...beyond my control :p

Моля. Успех с бизнеса. Ще следя развитието :clap:
 
От: Как да забършем претприймачка?

Хаха, чак сега видях че това се отнася за мен. Честно, нямам никакво намерение да свалям предприемачки. Ама отговарям на това мнение за да кажа на Blaster че съм му фен. От време на време чета глупостите дето си пишете в темата "Предприемаческо разпускане" и много се забавлявам. :)

Забавлението в темата е още по-голямо, когато участваш в писането на глупости, така че чувствай се поканен да се включиш. Там почти никой не търси наистина свалки - само така изглежда от страни.:wink:
 
От: Как да забършем претприймачка?

Ти пък! На 14 как може да си пълниш главата с подобни неща? :-o Тогава се четат Винету Граф Монте Кристо ...
Аз пък на 14 гледах "Опасни връзки"! на лято кино във Варна 8) Режисьор е Стивън Фриърс и участват Джон Малкович, Мишел Пфайфър,Глен Клоуз, Ума Търман, Киану Рийвс :twisted: Научих го наизуст после като излезе на видеокасета. Любимият ми момент е този:

[video=youtube;XKncEbpY6B0]http://www.youtube.com/watch?v=XKncEbpY6B0[/video]

... след този филм трябваше да разбер, че ще имам сериозни проблеми с мъжете, но не можех и да си представя какви, защото си мислех, че Любовта е по-силна от всичко. Уви, има неща по-силни от нея и те са ...beyond my control :p

Моля. Успех с бизнеса. Ще следя развитието :clap:

Бях на 12 когато основното ми занимание беше да свалям момиченцата пред блока. Затова и тази книга ми беше толкова интересна. От тогава та чак до 29 годишна възраст си бях ужасен и безчувствен женкар. След това си намерих майстора и разбрах колко съм бил повърхностен. Между другото сега видях, че имам книгата в електронен формат и ако някой иска мога да му я пратя. :)
 
От: Как да забършем претприймачка?

Забавлението в темата е още по-голямо, когато участваш в писането на глупости, така че чувствай се поканен да се включиш. Там почти никой не търси наистина свалки - само така изглежда от страни.:wink:

На няколко пъти си мислех да се включа, но вие толкова добре си комуникирате и се допълвате, че дори няма какво да добавя. Все пак, може и да се включа скоро. Имам още около 20 дни преди работата да ми отнеме всичкото свободно време, така че ще използвам момента. :)
Благодаря за поканата! :p
 
От: Как да забършем претприймачка?

ха-ха Значи препоръчваш книга, която те е научила да бъдеш повърхностен и безчувствен женкар ... недей де! Смили се над бедните женици 8)

Темата май не беше кой как се справя ... със свалянето на противоположния пол, или беше? Пък то където е впечатляването там следва и свалянето. Да караме наред :twisted:

Интересно е все пак участието ти в тази тема, хъм.

Много ми е приятно, но аз ще ви оставям. Отивам да си гледам порцията серии на Ориджиналите и трябва да спинкам. Лека и сладки! Пийс :|
 
От: Как да забършем претприймачка?

Каси не съм го гледал този филм, но много добре разбрах посланието. Впрочем, Джон Малкович ми е един от любимите актьори. Аз бих казал, че 95% от мъжете са такива, но почти никой от тях не е достатъчно мъж, че да си го признае по този начин.
 
От: Как да забършем претприймачка?

ха-ха Значи препоръчваш книга, която те е научила да бъдеш повърхностен и безчувствен женкар ... недей де! Смили се над бедните женици 8)

Темата май не беше кой как се справя ... със свалянто на противоположния пол, или беше? Пък то където е впечатляването там следва и свалянето. Да караме наред :twisted:

Интересно е все пак участието ти в тази тема, хъм.

Хаха .... аааа не, не. Книгата си е супер. Просто аз си бях женкар, а тя беше моето оръжие. В ръцете на някой друг може да се превърне в нещо добро. Не се знае. :)
 
От: Как да забършем претприймачка?

Каси не съм го гледал този филм, но много добре разбрах посланието. Впрочем, Джон Малкович ми е един от любимите актьори. Аз бих казал, че 95% от мъжете са такива, но почти никой от тях не е достатъчно мъж, че да си го признае по този начин.

Не знам какви са мъжете, но 100 % от тях ще успеят, да те убедят, че са станали такива заради жена/и ;) И ще е истина.
Всичко е толкова взаимосвързано, че няма виновни, а само нещастни и самотни хора в крайна сметка.
 
От: Как да забършем претприймачка?

Не знам какви са мъжете, но 100 % от тях ще успеят, да те убедят, че са станали такива заради жена/и ;) И ще е истина.
Всичко е толкова взаимосвързано, че няма виновни, а само нещастни и самотни хора в крайна сметка.

Предполагам, че имаш в предвид, че някоя жена им е разбила сърцето и те са станали безчувствени и коравосърдечни? При мен не беше така. Аз просто приемах жените като даденост и знаех, че са толкова много, че ако не е тази ще е онази. Разбиха ми сърцето чак когато станах на 29 и за разлика от други мъже това ме промени към по-добро. Чак тогава разбрах какъв идиот съм бил и че не трябва да ги поставям под общ знаменател.
 
От: Как да забършем претприймачка?

... защо не кажеш направо, че е ... dnc 8) Сигурно би се зарадвал, ако го разбере и да ни пратиш снимки от Англия в скоро време :twisted:

Бе, ти нещо много взе да си ги съчиняваш. Не разбираш от бъзици хич.
 

Горе