Как да извадим пари от интернет !!! CashFiesta SCAM

cesekarq

New Member
Всичко за CashFiesta

Най-важното, което трябва да научите за CashFiesta е, че тя не плаща много. Обаче не бързайте да се отказвате. На страницата им пише, че плащането варира около 0.60$ н час. Обаче като ле логнете пише, че в момента е 0.01$ на час. Уловката им се състои в това, че мизата се качва, като се регистрирате в Специалните оферти. Ако се регистрирате за 6 ви плащат по 1.66 $ на час. Обаче за съжаление това е невъзможно за БГ, тъй като повечето страници изискват кредитни карти, т.е. не са безплатни. Хубавото в цялата работа е, че като се регистрирате само за 2 компании (а обикновенно има по 2-3 безплатни) и получавате по 0.3$ на час, което е колкото Spedia!!! Значи не е толкова трудно и при тях да се правят пари!
И CashFiesta работи със специална Windows лента, която се появява на вашия екран и показва реклами:

Най-хубавото нещо на Cashfiesta е, че не е нужно да сърфирате. Ако човечето заспи, просто трябва да обиколите с мишката около него и то се събужда. CashFiesta имат обаче друга уловка. За да се защитят от хакове от време на време, на около 1 час човечето почва да се разхожда по банерите с реклами. За да го върнете на мястото му просто трябва да натиснете с мишката върху него.


Реферали

Тъй като CashFiesta наистина не плащат много основен фактор в правенето на пари отново сте са хората, които са се записали под вас. CashFiesta има доста дълбока реферал-мрежа. Тя се състои от 8 нива и е представена в долната таблица:

Вие 600 точки/час
Вашите директни реферали 1-во ниво 90 точки/час
Вашите недиректни реферали 2-во ниво 42 точки/час
Вашите недиректни реферали 3-во ниво 30 точки/час
Вашите недиректни реферали 4-во ниво 30 точки/час
Вашите недиректни реферали 5-во ниво 30 точки/час
Вашите недиректни реферали 6-во ниво 18 точки/час
Вашите недиректни реферали 7-во ниво 6 точки/час
Вашите недиректни реферали 8-во ниво 6 точки/час


Специални оферти

Както казах в началото без да се регистрирате поне за 2 специални оферти нищо няма да можете да направите- Не се шашкайте- това не е толкова трудно. Просто трябва да изберете някоя от безплатните. Обикновенно те са в края и са за малко точки (може би пропуснах да кажа, че ви дават точки и като се регистрирате за специалните оферти. Плащането за тях е фиксирано - 1$ на 1000 точки), да кажем около 300. Обикновенно тези оферти искат от вас да се регистрирате при дадена компания. Тези компаний предлагат най-различни оферти- от игри онлайн до организации на webmaster-и например. Както и да е. Тука е важно да кажа, че CashFiesta няма на секундата след регистрацията да отбележат, че сте използвали специйлна оферта. Нужно е малко време, за да потвърдят от компанията, че наистина сте се регистрирали коректно. В страницата на CashFiesta пишат, че е нужна около седмица. Така че бъдете търпеливи, нищо в природата не се губи :).


Регистрация

След като знаете толкова неща за Cashfiesta не остава нищо друго, освен да се регистрирате. Това може да стане, като натиснете линка РЕГИСТРАЦИЯ долу, или натиснете някой от банерите горе или долу на статията. Успех!


cashfiesta.com/php/join.php?ref=iliqnborisov
 
Не се занимавай с глупости. Има достатъчно места от където можеш да видиш как се правят истински пари онлайн:
Пари от интернет
Пари от Интернет - Make Money Online
Пари от интернет - Онлайн бизнес
Как да изкараме Пари от Интернет

И още много други знайни и незнайни блогове и сайтове, които малко или много застъпват темата за "Пари от интернет"

От кешфиеста пари не чакай, по-добре си седни на задника и почети малко в посочените източници :)
 
Като вземеш парите от фиестата ела ми се обади ще ти дам още толкова безвъзмездно :wink:
т.е искам да кажа че не плащат и за съжеление много хора ,които искат да изкарват пари започват именно от тях :)
 
Re: Как да извадим пари от интернет !!!

cesekarq каза:
Всичко за CashFiesta

Най-важното, което трябва да научите за CashFiesta е, че тя не плаща много. Обаче не бързайте да се отказвате. На страницата им пише
След като знаете толкова неща за Cashfiesta не остава нищо друго, освен да се регистрирате. Това може да стане, като натиснете линка РЕГИСТРАЦИЯ долу, или натиснете някой от банерите горе или долу на статията. Успех!
Регистрация

Здравей, да за напишеш това (освен ако не си го копирал) ти е отнело да речем 15 минути. Директо вече си на загуба. За тез 15 мин една метла ако беше ударил на килима - 10 пъти по файда щеше да има. Прадлагам да направим митинг в Сф и да искаме официално забраняване на споменаването на думата Cashfiesta . И да се забрани със закон. И да се глобява всеки който спомене името и напразно и ненапразно.
 
Аз мисля че админите трябва да увеличат бройката на постовете преди да можеш да сложиш линк или да се измисли някакъв друг начин. Щото вече влизам пишат 5-10 благодаря и....
 
Здрасти и от мен, ние тази тема сме я дъвкали много. И се стигаме до извода че собственищите на тази простутия са напред с материала, невиждам как обикновен реферал ще стигне големите пари. И като казвам големи имам предвит над $10 000 на месец. Макар че може и повече.

Личен съвет - не си губи времето с тях, просто намери нещо, което да ти прави повече пари <всичко останало> от това и ги зарежи тези. Но ако виждаш смисъл - продължавай. Тук се занимаваме с правене на пари от интернет, а не на стотинки. :wink:

Късмет и успехи. :wink:
 
Батенце малко повече самоуважение към учите и здравето ти. Кликането за центове, не само че няма да ти докара пари, но ще те превърне в шибан идиот. По-добре ви всеми кофа и парцал и мий стъклата на колите по улицата. Специално говоря за тази програма. Не струват, ама грам. Ако получиш някакво полужително мнение тук < а хората тук се занимават сериозно с онлайн бизнес>, ще си върна думите обратно. :wink:

Ако си разгледал форума обстойнно, а ти не си, ще забележеш че тази програма е нахранена на няколко пъти тук. Ако искаш да изкараш добри пари от интернет прочети някой неща тук, и се ориентирай към нещо. Но ако си дошъл да ни спамнеш, нали знаеш какво е казал Слимарата - да го л***ш цял живот, ти пожелавам от сърце. :lol:
 
Re: Как да извадим пари от интернет !!!

cesekarq каза:

pich, s tiq si izgubih 3-4 dni vremeto... cql den browsing i gledah onq debelak deto edva murdashe.. napravih 50te $ za 3 dni ... napravih oshte nqkolko i sprqh... v nachaloto na drugiq mesec vlqzoh za da si poiskam cheka, no za moq iznenada nqmashe takova neshto "request check" :)
ne si gubi vremeto i akyla!! vij linkovete ZzZaPyr ti e dal! taka moje da izkarash nqkoi lev;-)
 
cashfiesta...
всеки от там е започнал и е стигнал до някъде другаде после :)
един мой приятел онзи ден ми се похвали, че си клика на банери и печели "пари" ама като му казах как стоят нещата и след 1-2 дни се отказа :)
Сега се мъчи с АдСенс ;]
 
CrAzY-MaST каза:
cashfiesta...
всеки от там е започнал и е стигнал до някъде другаде после :)
един мой приятел онзи ден ми се похвали, че си клика на банери и печели "пари" ама като му казах как стоят нещата и след 1-2 дни се отказа :)
Сега се мъчи с АдСенс ;]

с това съм съгласен!!! Ако не беше проклетата Cashfiesta, аз нямаше да знам за този форум!! Бях се разтърсил за пари от интернет и намерих форума :) Сега пак зарязах пфууу ... Трябва да се стегна и да направя нещо по въпроса с афф програмите >.<
Абе... Как ви се струва сайт... Например на здравна тематика и набутани всичките му проактоли и разни там .... Билкови отвари и т.н :roll: :lol:
Няма ли да върви повече, ако на един сайт предлагам всичките работи? :-Р
 
Moko каза:
CrAzY-MaST каза:
cashfiesta...
всеки от там е започнал и е стигнал до някъде другаде после :)
един мой приятел онзи ден ми се похвали, че си клика на банери и печели "пари" ама като му казах как стоят нещата и след 1-2 дни се отказа :)
Сега се мъчи с АдСенс ;]

с това съм съгласен!!! Ако не беше проклетата Cashfiesta, аз нямаше да знам за този форум!! Бях се разтърсил за пари от интернет и намерих форума :) Сега пак зарязах пфууу ... Трябва да се стегна и да направя нещо по въпроса с афф програмите >.<
Абе... Как ви се струва сайт... Например на здравна тематика и набутани всичките му проактоли и разни там .... Билкови отвари и т.н :roll: :lol:
Няма ли да върви повече, ако на един сайт предлагам всичките работи? :-Р

Имам един въпрос. Казваш Проактол.... Можеш ли да обясниш защо точно проактол? Много ще ми е интересно да чуя причината
 
Как да извадим пари от Интернет ли?

първо, нека не забравяме:
Парите, всъщност, ги вадим от клиенти. Тоест, от такива, които търсят свършване на някаква работа или получаване на някаква услуга. Значи, правим това, което е желано, и получаваме каквото излезе.
даже в случая, когато правим бизнес в Мрежата, и тогава. Все едно, дори да създаваме търсене, в крайна сметка, получаваме, за каквото сме сторили.
ЗТова, за да няма заблуждения и излъгани очаквания.
Даже aff.-s плащат за реклама. Забравете, че някой ще се бръкне ей така, само и само да Ви направи богати. по-скоро, обратното: Търсят и ще продължават да търсят такива, които са склонни да им свършат работата, ако може, без пари и даже, още повече, да си платят, за да им я свършат.
Ха честито, продължавайте нататък !
www.ideas-portal.com
 
Re: Пари от Интернет - Make Money Online

westside каза:
На тези които са absolut BIGGENER и нямат саит нито Блог могат ....

Аз нямам но ми позволиха да ползвам

"www..........shareapic.......net/..........................."

създадох си Google Adsence Acount и го добавих там сега

Търся такива сайтове които ти позволяват да ги добавиш

Ако има такива нека по - опитните да постнат
;
Adsence Adsence Adesence

Благодаря :!:

А СПАМ да ти говори нещо?!?!? Този еднакъв пост го виждам вече за втори път.
 
Как да извадим пари от интернет !!!

Който иска глобална легитимна възможност за печелене на пари онлайн да види първо SFI (Strong Future International) - www.sfimg.com и после да ми споменава cashfiesta
 
От: Как да извадим пари от интернет !!! CashFiesta SCAM

:( Нямам време да чета. Искам само да питам дали знаете PayDay PTC ако да кажете ми дали пла6тат наистина! :(
 
От: Как да извадим пари от интернет !!! CashFiesta SCAM

Да плащат! Залавяй се здраво. Много хора от форума също са взели не малко пари.
 

Горе