Как да извадим пари от интернет !!! CashFiesta SCAM

От: Как да извадим пари от интернет !!! CashFiesta SCAM

Потвърждавам.
Заради тях отворих първия в света компютърен клуб с Macbook Pro вместо РС-та.
Със следващото плащане обмислям и да отворя Linux area.
 
От: Как да извадим пари от интернет !!! CashFiesta SCAM

Ееее значи няма какво да му мисля направо да се захващам да правя пари от PayDay PTC :lol:
 
От: Как да извадим пари от интернет !!! CashFiesta SCAM

Не - аз викам, че е невъзможно такъв сайт да не плаща :)
 
От: Как да извадим пари от интернет !!! CashFiesta SCAM

Абе плащат си, бе, ти луд ли си да не плащат? Това би било... неморално! :)
 
От: Как да извадим пари от интернет !!! CashFiesta SCAM

az sum na4inae6ta i se regnah v cashfiesta izglejda mi 4e pla6tat ama neznam i v kraina smetka pone pla6tat li kakvoto si iskaral???
 
От: Как да извадим пари от интернет !!! CashFiesta SCAM

НЕ!


...............
 
От: Как да извадим пари от интернет !!! CashFiesta SCAM

@ sindi0810, здраве! Не плащат, това е повече от сигурно или поне опита на много го доказват. ;) Също така ще се надявам за в бъдеще да пишеш на кирилица, тук си е правило, за да има ред и да е професионално. Ако се задържиш, ще видиш как другите правят истински пари и програми като тази грам не са в основата им. ;) Успехи.
 
От: Как да извадим пари от интернет !!! CashFiesta SCAM

kolega iskam da te pitam ne6to izob6to ti polu4ava6 li 4ekove s pari i za kolko vr pravi6 tolkova to4ki kolkoto otgovarqt na 50 $ a kolko bi pravil bez referali? nqkade 4etoh 4e tva e fake?
 
От: Как да извадим пари от интернет !!! CashFiesta SCAM

То цялата тема е за това, че е fake, дори на заглавието е написано... Лелее
 
От: Как да извадим пари от интернет !!! CashFiesta SCAM

4ek sa da te pitam ti polu4ava6 li 4ekove i za kolko vr pokriva6 sumata ot 50 $ pove4e ot mesec ? i 600 to4ki kolko pari sa ne razbrah
a na vsi4ki koito otdolu sa pisali 4e saitove kato neobux i www.cashium.net/?rid=nikikocho sa zaguba na vr neka kajata ot koi saitove da pe4elim pari a ne stotinki ve kolegi????
 
От: Как да извадим пари от интернет !!! CashFiesta SCAM

Ми от твой сайтове е колегааа , "направи си сам" сайтове и печелиш , не стотинки , а реални пари ! Чети тук във форума и ще разбереш как става , но се иска много работа , а не само да кликнеш тук-там и готово ! :))
 

Горе