Как да изкарваме satoshi (bitcoin)

wsna

Member
Здравейте! Представям Ви сайт тип "faucet" за изкарване на satoshi (bitcoin). Сайта няма да ви направи милионери, но с малко работа, скрипт за автоматизация и някой друг реферал може да се изкарва доста добър пасивен приход.

Линк*:
n44LmYa.png
Споделям обратно 100% от сатошито изкарано от хората, който са ми реферали.

Screenshot 2022-11-12 195845.png
----------------------------------------------------------------------
На всеки 60 минути можеш да си пробваш късмета:
  • Получаваш число от 0 до 10,000 на случаен принцип и печелиш съответната награда:


----------------------------------------------------------------------
Получаваш лихва на парите в акаунта си:
  • Било то твой депозитирани пари или изкарани от сайта. Получаваш 4.08% годишна лихва:
Screenshot 2022-11-12 195352.png
----------------------------------------------------------------------
Печелиш reward точки всеки час:
  • Точките могат да се обменят директно за биткойн, електроника (телефони) и други:
Screenshot 2022-11-12 195442.png
----------------------------------------------------------------------
Седмична лотария:
  • Печелиш билети всеки час, а също може да се закупят директно с bitcoin:
Screenshot 2022-11-12 195535.png

----------------------------------------------------------------------
Можеш да залагаш на високо и ниско:
  • Не го препоръчвам.


----------------------------------------------------------------------
Реферална система:

----------------------------------------------------------------------
Лесно теглене:
  • Бавно теглене на заработените BTC с много ниски такси (и инстантно с малко по-високи):


----------------------------------------------------------------------
Плащания:

----------------------------------------------------------------------
* реферален линк
 
Последно редактирано:
Реално нещо взимал ли си като пари, или само гледаш цифрите... Едно е да ми трупат там някакви цифри, друго е да мога да си ги дръпна :)
И какъв е този скрип, който имаш, какво точно прави?
 
Сайта найстина плаща. Най-стария е от този вид (2013 мисля). Относно приходите - не е много по-различен от PTC-тата с иключението, че комисионните са по-големи тук и разбира се факта, че плащат в биткойн. Има ботове, който автоматично вършат работата. Или трябва сами да си ги напишете или да използвате тези, който са в интернет (не знам колко работят). С реферали може да се изкарва доста добър пасивен доход тъй като получаваш 50% комисионна от тяхната заработка. Аз лично не мога да кажа, че съм направил голяма сума, но ми се трупат от рефералите достатъчно, че да си ги прехвърлам в binance за да си купувам алт койни.

Също така lucky number е възможно да се оцели. 2 пъти съм хващал втората награда и 1 път третата. Най-голямата е $200. Въпреки, че не е нещо на което може да разчиташ.
 
Преди години играх в този сайт, изобщо не се занимавайте да залагате.. очевидно. :D
 
Ухааа..!

Току що получих пасивен доход от 0.00000022 BTC! Това са чисти $ 0.00176 при цена 8 К за койн! Не ми звучи много надъхващо за привличане на маймунки.

Успех, все пак!
 
Ухааа..!

Току що получих пасивен доход от 0.00000022 BTC! Това са чисти $ 0.00176 при цена 8 К за койн! Не ми звучи много надъхващо за привличане на маймунки.

Успех, все пак!
То и от гледане на рекламки в PTC-тата се правят същите пари. Въпреки това до ден днешен събирам по ~600 лева годишно от PTC сайт с който преди съм се занимавал. Реално 600 лева за година не са много пари, но имайки предвит, че са пасивен доход доста добре ми влизат по-празниците като ги изтегля.
 
А калко време на ден отделяш за тези глупости. И ако правиш нещо по-смислено няма ли да изкараш три пъти повече.
 
Сега ще те светна как може да изкарваш повече пари и то реални физически :). Значи всеки път щом пазариш някъде и ти връщат ресто от 1-2 или 5 стотинки, взимай ги, събирай си ги в нещо, в един буркан примерно и накрая ще видиш, че си изкарал доста като го сравниш с този сайт.

А иначе за пододен тип сайтове, да, има ги и плащат и има хора, коитоо имат по 1000 реферала и изкарват някой лев ей така, но такава бройка трудно се набира. Общо взето аз доколкото съм запознат нямаш ли реферали не става работата, в смисъл не си заслужава да се занимаваш.
 
по добре седни прочети как работи биткойн. Ще изкараш повече пари от тази простотия. Надявам се да разбираш как реално печелят този тип сайтове,че да не обяснявам.
 
Занимавам се с този сайт от преди големия бум на биткойна. С реферали може да се изкара добър пасивен месечен приход.

Печалбата си я тегля в Binance и търгувам с всякакви малки койни. Забавно е, не отнема много време и се вадят пари без каквато и да е инвестиция.
 
Занимавам се с този сайт от преди големия бум на биткойна. С реферали може да се изкара добър пасивен месечен приход.

Печалбата си я тегля в Binance и търгувам с всякакви малки койни. Забавно е, не отнема много време и се вадят пари без каквато и да е инвестиция.
И калко пари изкарваш за колко време на ден? Колко реферали имаш, не стана ясно.
 

Горе