Как да изкарвам пари от нета.

draki

New Member
Здравейте хорица.От доста време се лутам тук и чета най-различни работи.На 16 години съм.Но немога да се ориентирам каква работа да избера и как точно да го направя.Моля ви за помощ какво бих те ми препоръчали нещо по лесно ако може.Знам англииски.
 
От: Как да изкарвам пари от нета.

лесни пари и безплатна храна на тази земя = няма..Чети форума ..има доста полезни съвети. По възможност чети и повече известни форуми като digital point forum.
 
От: Как да изкарвам пари от нета.

Ето ти един вариант:
1) Регистрираш се в някоя сериозна афилиейт програма.
2) Правиш сайтове (като за начинаещ може и блог на blogspot, но имай предвид, че понякога трият блогове), в които рекламираш съответните продукти. Не става само с банери - трябва да се пише качествен текст!

Това, че знаеш английски е голям плюс, защото от сайтове на английски език могат да се правят сериозни пари.

Имай предвид, че не е лесно. Не става само с един сайт (без сериозна оптимизация за търсачки) и да чакаш парите да завалят - трябва да се действа сериозно!

След като не си пълнолетен, ще трябва парите да се получават от някой доверен човек, който е пълнолетен (на негово име трябва да е регистрацията в съответните афилиейт програми, както и банковите карти, акаунт в PayPal и т.н.; в никакъв случай не регистрирай акаунт в PayPal с фалшиво име, защото няма да си получиш парите).
 
Последно редактирано:
От: Как да изкарвам пари от нета.

разбирам от много работи HTML CSS и некой други работи но искам да говоря с някой които се занимава от дълго време със това да ми обесни по подробно
 
От: Как да изкарвам пари от нета.

Щом разбираш от HTML и CSS не ти трябва много подробно обяснение. Като за начало това, което написах по-горе е достатъчно. Вероятно знаеш какво значи SEO, а ако не знаеш - не е проблем да разбереш - има достатъчно написано по въпроса.

Може да напиша и аз една статия "Често срещани грешки в афилиейт маркетинга"...
 
От: Как да изкарвам пари от нета.

pesho92 като си дал инфо за афилиейт маркетинга защо имаш адсенсе на страницата?
 
От: Как да изкарвам пари от нета.

Ще си позволя да отговоря вместо него - защото от реферали не могат да се вадят много пари (много от записалите се не са достатъчно упорити и не правят продажби).
 
От: Как да изкарвам пари от нета.

Ще си позволя да отговоря вместо него - защото от реферали не могат да се вадят много пари (много от записалите се не са достатъчно упорити и не правят продажби).

недей така бате, изкарал съм извесно количество пари от реферали... :) не е много, но е доволно :p

а за пусналия темата... чети, няма кой да седне да ти обяснява от 0-лата при положение, че самия той го е писал не веднъж..
 
От: Как да изкарвам пари от нета.

ако някой знае английски и иска лесни пари (въпреки твърдението че такива няма) да ми пише на лична :)
 
От: Как да изкарвам пари от нета.

lubzdr - пиши директно тук.защо ти е да криеш?
 
От: Как да изкарвам пари от нета.

Ще си позволя да отговоря вместо него - защото от реферали не могат да се вадят много пари (много от записалите се не са достатъчно упорити и не правят продажби).

:) Хехе, конкретно в моя случай дори за монетизация на блога не можем да говорим, понеже посещаемостта е минимална, но все пак - около 20-те припечелени цента от Adsense (специално за въпросното сайтче) , са заработени с много труд, усилия и пот на чело :p.. поздрави и успех на "новака"!
 
От: Как да изкарвам пари от нета.

ако някой знае английски и иска лесни пари (въпреки твърдението че такива няма) да ми пише на лична :)

Може би имаш предвид попълване на анкети (surveys)? Пиши направо във форума, не се притеснявай (ако не е някоя глупост като CashFiesta).
 

Горе