Как да направя добра СЕО оптимизация

От: Как да направя добра СЕО оптимизация

Мисля, че темата не е за тук. Преместете моля
 
От: Как да направя добра СЕО оптимизация

Мисля, че темата не е за тук. Преместете моля
Бате аре по-лека с писането. Спокото ако си постоянен ще си ги направиш тези 10 поста. Да не се триеме преди да ти видиме линковете?:wink:
 
От: Как да направя добра СЕО оптимизация

Просто искам да преместите темата. Не знам, защо мислиш, че това е СПАМ. Доколкото знам след първото мнение можеш да драснеш още едно...
Извинавяйте ак осъм навредил с нещо...
 
От: Как да направя добра СЕО оптимизация

Ами нямам ясна представа за СЕО оптимизирането и искам да ми предложите някой варианти как да изкарам сайта си на предни позиции :)
 
От: Как да направя добра СЕО оптимизация

Не просто мнения от сорта на "сайте е даун" в такъв интервам от време ми е малко съмнително. 8 за по-малко от толкова минути. :) Без лоши чувства, нали? :)
Та какъв ти е въпроса....по-конкретно? На какво искаш да направиш оптимизация? За какъв сайт...и т.н. Ще ми бъде драго да ти помогна.
 
От: Как да направя добра СЕО оптимизация

Ами няма значение. Сега ще пускам сайт за дизайн студио. Искам да излиза в началните страници в гоогле или в другите търсачки
 
От: Как да направя добра СЕО оптимизация

При такъв въпрос мога да дам само такъв отговор: Google AdWords :lol:
 
От: От: Как да направя добра СЕО оптимизация

При такъв въпрос мога да дам само такъв отговор: Google AdWords :lol:
Не Бъди толкова Лош с момчето де :)
Нека ти помогна малко. Имаш няколко варианта
1. Казаното от AxCx
2. Наеми специалист!
3. Прочети SEO Book и се пообразовай(Може да го купиш, но все пак аз лично се съмнявам затова нека ти споделя че го има безплатно в нета просто го потърси!)
Аз Лично ти препоръчвам 3тото, ако нямаш добър бюджет :)
 
От: Как да направя добра СЕО оптимизация

Да, и цялото трето може да бъде намерено тук: Оптимизация за Търсачки
Въпрос на избор е дали ти се чете и занимава с това. Но оптимизаторите не са скъпи, това е сигурно. :wink: Ако минеш някой от секцийте на форума за няколко седмици, ще си много по-добре, както ще си навътре в материята от която се интересуваш.:) Успехи.
 

Горе