Как да направя пренасочване в нов прозорец към дург сайт?

От: Как да направя пренасочване в нов прозорец към дург сайт?

Аз пък не мога да разбера какъв е проблема, че е попитал? Този форум за какво е? Весеки трябва от всичко да разбира и нищо да не пита... Тука пък аз мога да кажа, че всеки е станал прдприемач вече... Хванали сте по един Wordpress и 2 плугина за него и сте разбирачи. Вие не сте ли хващали балъци като им парвите сайтове с готови системи (или това не се счита)? Бахти злобата, бахти чудото... Идеята тук е да си помагаме, а не да е храниме кой какъв "балък" бил хванал! Щом са го потърсили момчето той си преценява!
Ако не беше написал в началото, че е за него и после да пише, че е за клиент нямаше да се обаждам.
 
От: Как да направя пренасочване в нов прозорец към дург сайт?

В такъв случай пусни отговора на въпроса ти, поне когато някой търси нещо подобно, да намери отговора в тази тема и да ти благодари, а не тя да е излишна, защото администраторите няма да я изтрият, въпреки че в нея няма да има нищо смислено. :wink:

Разбира се, в първото ми мнение поставих Решението!
 
От: Как да направя пренасочване в нов прозорец към дург сайт?

Едно нещо питаш, а решението е за друго... добре си излъгал клиента :D
 
От: Как да направя пренасочване в нов прозорец към дург сайт?

Андреев

колегите ти искаха да обяснят, че да станеш добър майстор готвач, трябва да убедиш клиента си, че не е хубаво в манджата да сложиш грозде и да не я слагаш дори и да не успееш да си продадеш манджата на клиента.
Клиента като си е селянин да ходи по кръчмите и да си дава парите там, твоя ресторант трябва да предлага по добра манджа (без грозде), за да бъде хубав ресторант
 
От: Как да направя пренасочване в нов прозорец към дург сайт?

Това може и да ти свърши работа.

Код:
<html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml" >
<head>
<title>Untitled Page</title>
<script>
function openWindow()
{
window.open('http://www.google.com','a','height=300,width=600');
}
</script>
</head>
<body onload="openWindow();">

</body>
</html>
 

Горе