Как да натрупаме безплатно хиляди fans във Facebook

Green Bars

Well-Known Member
Моля , споделяйте идеи как безплатно да натрупваме хидяли почитатели към фейсбук страниците и групите си
 
От: Как да натрупаме безплатно хиляди fans във Facebook

Предполагам интересното съдържание е за след набирането на почитатели, да им се задържа интереса. Гледам постоянно ми пращат поакни за най-различни страници.
Има ли някакъв генератор или нещо подобно, което да разпраща покани на потребителите
 
От: Как да натрупаме безплатно хиляди fans във Facebook

Ами можеш да пращаш покани до всичките си приятели. Аз това правя и върши някаква работа. Тук целта е вече да имаш повече приятели. Едва ли има начин да каниш други, които не са ти в списъка с приятели. Има някакви платени реклами с които може, но тях не съм ги пробвал.
 
От: Как да натрупаме безплатно хиляди fans във Facebook

можеш да си създаваш нови приятели - малко е досадно да обикаляш разни потребители и други страници, но друг безплатен начин не виждам

е естествено можеш да сложиш кутийка за записване на сайтовете си но предполагам идеята е да влачиш трафик от фейсбук към сайтовете си а не обратното
 
От: Как да натрупаме безплатно хиляди fans във Facebook

Ами то не пречи да си имаш кутия и на сайта, така увеличаваш шанса да се запише някой като почитател.
 
От: Как да натрупаме безплатно хиляди fans във Facebook

е да , с кутийката събрах към 400 човека, но имах една идея за масов спам , но за сега не знам как да я реализирам.
Ще се ровя в нета и дано намеря решение :)
 
От: Как да натрупаме безплатно хиляди fans във Facebook

Искам да питам как точно става това свързване със сайта? Как се прави така, че да имаш фенове и да сложиш кутийка в сайта си?

Простете невежеството ми, но съм доста анти-фейсбук, но конкретно за сайта ми ще свърши голям работа и искам да го пробвам.

Инче по темата, бях гледал някакви програми, които автоматично ти добавят приятели и ти после пращаш съобщения до тях.
 
От: Как да натрупаме безплатно хиляди fans във Facebook

Fozzy, влизаш в настройките на страницата и най-долу цъкаш на "Вземете вашата визитка". После избираш Фенове и си конфигурираш кутията и копираш кода.
 
От: Как да натрупаме безплатно хиляди fans във Facebook

Мерси, mvmrik, ще пробвам, пък дано се оправя.
 
От: Как да натрупаме безплатно хиляди fans във Facebook

Ок, направих си визитка и сложих фен кутия, но има ли начин да персонализирам фон, цветове и т.н. защото фона на сайта ми е черен и тази бяла кутия много го разваля.
 
От: Как да натрупаме безплатно хиляди fans във Facebook

Не става. И аз от кода промених размера и някои текстове, но опция за фонове и цветове няма.
 
От: Как да натрупаме безплатно хиляди fans във Facebook

За сега и аз търся приятели и след това им пращам покани за да стават почитатели, но съм сигурен че след като се запознаят със съдаржанието повече хора, те сами ще почнат да ме търсят а не аз тях. Но капка по капка вир става нали? :)
 

Горе