Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

blackout8

Well-Known Member
Лидерът на "Атака" Волен Сидеров отново вдигна скандал на публично място. Политикът буйства пред магазин за алкохол в центъра на София, като обвини собствениците, че продават наркотици.

Екип на България ON AIR засне как Сидеров се държи агресивно и обижда служители на реда. Според свидетели на инцидента, политикът е проявил агресия и е ударил собственика на магазина.

Пред магазина се събраха минувачи и, разбрали за случката, скандираха „Извини се, бе“ към Волен Сидеров.

Народният представител обвини полицай, че е искал „да се видят на тъмно“ и го обвини, че не си върши работата.

„Тук има секретна продажба на наркотици“, заяви пред камерата ни Волен Сидеров по повод магазина за алкохол и цигари.

http://www.bgonair.bg/bulgaria/2015-10-10/siderov-vilnya-v-tsentara-na-sofiya

Чудно ми е феновете на атака как го приемат това държание.

[video=youtube;Y1OjjC4y6xA]https://www.youtube.com/watch?v=Y1OjjC4y6xA[/video]

Ако някой си позволи така да се държи с полицай да го хваща и стиска за врата какво ли би се случило ...

Политиците не трябваше ли да дават пример за поведение, а не потъпкване на закона и полицията ... ех двойни стандарти и лицемерие.

Май онзи IQ тест ще се окаже прав - ще гласувате ли за атака ДА/НЕ ...
 
От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

Сидеров е леке, хулиган, който трябва да си получи заслуженото. Колкото по-бързо изхвърчи от политиката и го забравят - толкова по-добре.
 
От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

bobi98, знеш че съм последният човек, който ще подкрепи гроб по какъвто и да е начин, но да неглижираме психичното разстройство на тоя самозабравил се психопат е безотговорно и глупаво. Очевдино е, че го тресе комплекса на дребния (физически и духовно) мъж и в това нямаше да има никаква драма, ако дребното човече не беше част от властта и не подвеждаше разни бавноразвиващи се лумпенчета към подобно поведение. Не може егоцентризмът и психопатията на един болен да се приемат за мъжко поведение и патриотизъм.
Това не е поведение на лидер, а на селския идиот, който обича да си проси боя в кръчмата. Разликата тук е, че това смешно джудже се ползва от протекции и точно затова си позволява безобразно поведение. Иначе, гаранция - нямаше да рипа, като злобен пинчер.
 
От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

Как пък не се е намерил някой да му тегли един пердах и да изчезне, полицаите нямаше да се намесят със сигурност, щяха да го оставят поне 2 тупаника да му вкара някой в мутрата. Иначе да, избори идват и понеже скоро не е бил в медийното пространство иска да припомни, че партията му е все още жива.
 
От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

http://www.vestnikataka.bg/2015/10/органите-на-мвр-и-икономическа-полици/

Ето и версията на Атака. А пък как така се появиха изведнъж протестъри там? И как така медиите Нова и бунак тв веднага са там? Идат избори, трябва да чернят човека.
Разбира се, тази тема за блеки платеното мекере е много по-важна от интервюто на Василев. А този къдравия и другата тълпа бяха от протестърите миналата година - работата е ясна отвсякъде. Такива като блеки, на което беше забавно като мятат павета и камъни по Волен , това са умните и красиви протестиращи, но това не е проблем за тебе.


"Според свидетели на инцидента, политикът е проявил агресия и е ударил собственика на магазина." - къде е доказателството? Аз мога да твърдя, че съм летял до луната вчера, точно пък това протестърче ще ми обяснява кой какво правил.


http://www.ataka.tv/видео/сидеров-р...онтрабандата-в-софия-10-10-2015-г-c13030.html

видео

Сега гледам и това репортерче от бунак тв се познавал със собственичката и гледам как пелтечи това платено журналистче и как интервюира негови познати, уж свидетели.
 
От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

Накратко - Волен среща човек, който му дава кутия цигари, които са купени от този магазин. Волен отива заедно с Десислав Чуколов и предизвиква икономическа проверка. Преди полицията се появяват собствениците на магазина и започват да се заканват. Собственичката звъна на познат репортер от бтв, който идва , не след малко се появява и тълпа от 20-тина души, вероятно наркоманчета, които ползват този крекшоп. Появява се полиция чак след 3 часа.
http://www.ataka.tv/видео/сидеров-р...онтрабандата-в-софия-10-10-2015-г-c13030.html

http://www.ataka.tv/ на живо пресконференция на Икономическа Полиция - гледайте, че после бтв и нова тв няма да покажат това. Гледайте сеир - Волен се намеси на пресконференцията!
 
От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

Защо ли не се учудвам, че ремайнда е фен на Болен? Същото лумпенско поведение, същата дребнавост и комплексарщина, същата безпочвена злоба и агресия...
Remind, колко си висок? Имаш ли поне 1.50м?? :)
п.с. Да не пропуснеш да ми дадеш ряпа, това ще те издигне много в собствените ти очи и ще затвърди личните ти болни представи за величие. ;)
 
От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

Ти си имаш мнение - вярваш на платени журналя вземащи пари от ФАЩ за България, аз си имам мнение и толкова. Защо обиждаш и после се сърдиш и плачеш по темите не мога да разбера? Гледай пресконференцията на тези полицаи колко са смешни.
 
От: От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

Накратко - Волен среща човек, който му дава кутия цигари, които са купени от този магазин. Волен отива заедно с Десислав Чуколов и предизвиква икономическа проверка. Преди полицията се появяват собствениците на магазина и започват да се заканват. Собственичката звъна на познат репортер от бтв, който идва , не след малко се появява и тълпа от 20-тина души, вероятно наркоманчета, които ползват този крекшоп. Появява се полиция чак след 3 часа.
http://www.ataka.tv/видео/сидеров-р...онтрабандата-в-софия-10-10-2015-г-c13030.html

http://www.ataka.tv/ на живо пресконференция на Икономическа Полиция - гледайте, че после бтв и нова тв няма да покажат това. Гледайте сеир - Волен се намеси на пресконференцията!

Изпусна най-важното от цялата история - Отстрани един мормот уваваше шоколад .... :D
100 % истина ти казвам :D
 
От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

Глупак - това го казват от Икономическа Полиция вмомента, изчезвай в блиц Адамчо
 
От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

Идат избори, нека гербавите мастии започнат да плюят СЕГА :)

Верно ли трябва да го плюем ? То само като гледаш поведението на тоя ненормалник и ти става ясно какви са му 100те фена...... към лудницата.
Ама явно има такива като теб дето за тях това е нормално поведение... също и като се би в самолета , също като плащаше по парче пица и 30 лева на яки момчета от фитнесите. Също като се криеше под масата с мегафона. И това невменяемото ще е депутат....... в нормална държава отдавна да са му дали бялата блуза с дългите ръкави.
 
От: От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

Изпусна най-важното от цялата история - Отстрани един мормот уваваше шоколад .... :D
100 % истина ти казвам :D

И ФАЩ са го организирали сигурно, каквото и да означава.
Само путковистики сайтове ползват тая дума:
https://www.google.bg/search?q=ФАЩ&...l5.943j0j7&sourceid=chrome&es_sm=122&ie=UTF-8
 
От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

Глупак - това го казват от Икономическа Полиция вмомента, изчезвай в блиц Адамчо

хахахах Адамчо :D Това опорните точки са голяма работа. Ако си снимам личната карта ей сега със снимка на тоя пост - ще се насереш ли ?
 
От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

Верно ли трябва да го плюем ? То само като гледаш поведението на тоя ненормалник и ти става ясно какви са му 100те фена...... към лудницата.
Ама явно има такива като теб дето за тях това е нормално поведение... също и като се би в самолета , също като плащаше по парче пица и 30 лева на яки момчета от фитнесите. Също като се криеше под масата с мегафона. И това невменяемото ще е депутат....... в нормална държава отдавна да са му дали бялата блуза с дългите ръкави.
Ей лумпенче малко хулиганче, криеше се зад маса, щото умните и красивите мятаха камъни и бутилки по него, смешник

Скалъпената пресконференция свърши
 
От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

Ей лумпенче малко хулиганче, криеше се зад маса, щото умните и красивите мятаха камъни и бутилки по него, смешник

Скалъпената пресконференция свърши

хахахаха а момчетата около него нае ли ги за 30 лева и парче пица? Скрита камера даже имаше.... Може ли да си толкова просто , че да си фен на тоя продажник ??? Остави че е ненормален , ама само говори какъв националист е , как милее за България - и даде властта на ДПС и БСП - с това ако не се изплю в лицето на избирателите си - здраве му кажи.
Даже тогава в парламента им каза - пазете ме като цвете :D Добре го пазиха - напълниха му банковата сметка , да забрави колко обича България на думи....
 
От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

Ти си имаш мнение - вярваш на платени журналя вземащи пари от ФАЩ за България, аз си имам мнение и толкова. Защо обиждаш и после се сърдиш и плачеш по темите не мога да разбера? Гледай пресконференцията на тези полицаи колко са смешни.

Не вярвам на никакви журналя, а на очите си. Не може да се държиш, като див петел и после все пресата да ти е виновна, бе Remind. Маааа му стара, как пък все него го клеветят платените журналя, пък той един хрисим... благ... психически стабилен.. :)

п.с. сори ако съм те обидила - извинявай! Умишлено беше, но сега ми стана кофти. :)
 
От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

С риск да разочаровам много комсомолци...

Това ще се хареса най-много:

"Ако пък не можем да минем без страж на мира, нека тогава бъде този, който защити демокрацията. Американските момчета ни показаха как става това". В. Сидеров

Интересно, какви чудеса правят рублите. :)

volen-1991.jpg
 
От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

Не вярвам на никакви журналя, а на очите си. Не може да се държиш, като див петел и после все пресата да ти е виновна, бе Remind. Маааа му стара, как пък все него го клеветят платените журналя, пък той един хрисим... благ... психически стабилен.. :)

п.с. сори ако съм те обидила - извинявай! Умишлено беше, но сега ми стана кофти. :)
И на кои очи вярваш? Камерите на бтв и нова 4 часа са снимали, покажи да видим къде е хулиганското поведение?
Относно платения соросоид, който не е единствен и се придържа към опорните точки -@eggraphics - това е спрямо съветския съюз, тез опорни точки не важат. Да не говорим, пък бойко тогава какъв е бил и доган и всичките политици. Опорните точки се пукат. БЪРНИ - и да снимаш личната карта, все тая - като си ползваш фалшив профил на име адам


Нанди банди вярвала на очите си - полицията започва проверка 3 часа след сигнала, къде е видеото да видя къде се е държал хулигански?
 

Горе