Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

Значи досега няма доказателства, че Волен бил вилнял, бил буйствал, били казали - ама какво са казали, 4 часа камерите на бтв и нова снимали - къде е това поведение аз не виждам Волен да е вилнял, скалъпена история, изборите идват.
 
От: От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

пред погледа на кои? пред погледа на протестерите от миналата година? ДАЙ ДА ВИДЯ ВИДЕО КАК И Е ОТНЕТ ТЕЛЕФОНА СЛЕД КАТО Е СНИМАЛА ИМА ВИДЕО, ДАЙТЕ ДА ВИДИМ , АМА ВИДЕО НЯМА ДА ИМА

И като няма видео , няма престъпление ? Това е лумпенска логика :D Мястото на Волен не е в затвора , а в лудницата. Барабар с такива като теб заблудени :D
Надявам се да ти плаща поне парче пица , както на яките момчета дето му държаха масата миналата година :D
 
От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

От държавното обвинение обясниха, че става дума за продължила 3 часа хулиганска проява, която се отличава с особена дързост и цинизъм. Главният секретар на МВР Георги Костов благодари на униформените, че не са се поддали на провокациите и са успели да си свършат работата. Той призова всички свидетели и медии, които са присъствали на инцидента и са снимали, да се обадят на тел. 112 и да разкажат подробно за случилото се.

Вече 15 свидетели са били разпитани и са разказали без противоречия, че атакистите бутали и блъскали органите на реда, обясни говорителят на главния прокурор.

Къде е видеото :D Няма какво да го бавят - блузата с дългите ръкави и към Карлуково...
 
От: От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

Питам ви пак - какво предстъпление е извършено и защо всички медии го заклеймиха като престъпник? Защо медиите издават присъди без никакви факти и доказателства? Дайте сега да има дискусия, а не някакви листа от 90-те години моля?

Това ти го пускам за да видиш същината на този човек, че за пари би продал и майка си сигурно. Тръгва от демократ и симпатизант на САЩ, пресаташе на Мултигруп, минава през нео-фашист-националист и стига до антикапиталист-русофил-анти ЕС, САЩ ,НАТО. И ти защитаваш този човек?
 
От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

Никога не е симпатизирал на САЩ, в голяма заблуда си, смешник такъв.


BURNX- ами трябва доказателства бе смешник, ти фен на доносите ли си?
 
От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

Искаш ли да пусна една тема, че си измамник и имам трима свидетели? Ще те баннат ли админите или ще искат доказателства???
 
От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

Добре де, защо все около тази колоритна личност се въртят някакви такива истории?

Веднъж в самолет, друг път под маса, трети път бута полицай зад парламента, сега пък пред денонощен магазин...

Всеки път ли е някаква конспирация против клетия Волен и неговия ташачник (крепи му ташаците) Чукулов?

Явно е, че има прекалееено голямо его и избива комплекси затова, че "разполага с власт" и може би протекция.
 
От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

Добре де, защо все около тази колоритна личност се въртят някакви такива истории?

Веднъж в самолет, друг път под маса, трети път бута полицай зад парламента, сега пък пред денонощен магазин...

Всеки път ли е някаква конспирация против клетия Волен и неговия ташачник (крепи му ташаците) Чукулов?

Явно е, че има прекалееено голямо его и избива комплекси затова, че "разполага с власт" и може би протекция.

Да не забравяме и битите на магистралата баща и син. ...Ама няма видео, та сигурно и това е конспирация на САЩ, федералния резерв и NASA.:lol:
 
От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

Защо го наемате толкова аланчо, той е като бялата златка - психопата не може да изпитва същото като нормалните хора, не разбира като нормалните хора и респективно нормалните хора няма как да му обяснят:

Образователен филм по случаят:
[video=youtube;TWrqR_-04Uw]https://www.youtube.com/watch?v=TWrqR_-04Uw[/video]
 
От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

Добре, защо?!??!? Какво оправдава това поведение?

[video]http://vbox7.com/play:7786821f37[/video]

Лидерът на „Атака“ Волен Сидеров провали брифинг на МВР и прокураурата, след като се появи с група депутати в Съдебната палата. Сидеров не спря да говори паралелно и да прекъсва говорителя на главния прокурор Румяна Арнаудова, градския прокурор на София Христо Динев, началника на СДВР Младен Маринов и главния секретар на вътрешното ведомство Георги Костов.

Докато те опитваха да представят хронологията на среднощния инцидент с участието на депутати от „Атака“, Сидеров повтаряше, че и МВР, и прокуратурата изкривявали истината и прикривали контрабанда на цигари и нелегална продажба на наркотици.
 
От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

Докато се опитваха да представят хронология в КОРИДОРИТЕ, без да си искат в кавички, изнесоха информация и започнаха да хвърлят обвинения преди да са свършили проц-следствените действия. Утре ще има в неделник специална тема за това какво са изнесли, което не трябва.
 
От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

Докато се опитваха да представят хронология в КОРИДОРИТЕ, без да си искат в кавички, изнесоха информация и започнаха да хвърлят обвинения преди да са свършили проц-следствените действия. Утре ще има в неделник специална тема за това какво са изнесли, което не трябва.

Тук след 55 секунда се вижда как Сидеров стиска за врата униформен полицай

http://www.bgonair.bg/bulgaria/2015-10-10/prokuratura-shte-iska-imuniteta-na-volen-sirov

8399590c.png


Кажете ми, нормален човек ако го нарпави това какво ще му се случи и би ли си позволил подобна волност?
 
От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

АЪЪЪ ГОЛЯМА АГРЕСИЯ, ТОВА ЛИ Е КОЕТО УСПЯХТЕ ДА НАМЕРИТЕ ОТ 6 ЧАСА ЗАПИСИ ТАМ? КАК СИ ГОВОРЯТ И ГО ДЪРЖИ ЗА ВРАТА? БРАВО
 
От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

АЪЪЪ ГОЛЯМА АГРЕСИЯ, ТОВА ЛИ Е КОЕТО УСПЯХТЕ ДА НАМЕРИТЕ ОТ 6 ЧАСА ЗАПИСИ ТАМ? КАК СИ ГОВОРЯТ И ГО ДЪРЖИ ЗА ВРАТА? БРАВО

Я разкажи за последния път когато ти си стиснал за врата полицай :) Погалиха ли те с перце след това? :)

И по-важното смяташ ли това за нормално?
 
От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

Нормално е полицията да се занимава с нормални неща, а не да се изпълняват поръчки когато идват избори.
 
От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

АЪЪЪ ГОЛЯМА АГРЕСИЯ, ТОВА ЛИ Е КОЕТО УСПЯХТЕ ДА НАМЕРИТЕ ОТ 6 ЧАСА ЗАПИСИ ТАМ? КАК СИ ГОВОРЯТ И ГО ДЪРЖИ ЗА ВРАТА? БРАВО

Ти добре ли си?
Така може да държи за врата и да си ''говори'' само с гаджето си Гаджева, а не и със служител на реда. В нормалните държави нямаш право да си бръкнеш в джоба, докато полицаят не ти разреши, а също да излезеш от колата, ако те спрат при рутинна проверка.
Неадекватно поведение. Махленска комплексарщина - болен човек!
 
От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

Айде стига това с нормалните държави какво било? То в нормалните държави няма ТИКВИ във властта, както и доходите са доста по-високи и полицията има уважение заради неща, които е постигнала, пък за МВР не знам.
Вас ви знам всичките колко акъл имате, но редрум е умен човек, не очаквах да се поддаде на журналистическите глупости
 
От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

Айде стига това с нормалните държави какво било? То в нормалните държави няма ТИКВИ във властта, както и доходите са доста по-високи и полицията има уважение заради неща, които е постигнала, пък за МВР не знам.
Вас ви знам всичките колко акъл имате, но редрум е умен човек, не очаквах да се поддаде на журналистическите глупости

:cry::cry::cry:
 
От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

Айде стига това с нормалните държави какво било? То в нормалните държави няма ТИКВИ във властта, както и доходите са доста по-високи и полицията има уважение заради неща, които е постигнала, пък за МВР не знам.
Вас ви знам всичките колко акъл имате, но редрум е умен човек, не очаквах да се поддаде на журналистическите глупости

Я, като си подхванал темата, да те питам: Ако на мястото на Болен, на тая снимка беше тиквоча, щеше ли да го оправдаеш по същия начин? Щеше ли да го защитаваш ако беше вдигал скандал и тормозил лично полиция и собственици на магазин? Айде да видим колко си обективен.
 
От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

Искаш ли да пусна една тема, че си измамник и имам трима свидетели? Ще те баннат ли админите или ще искат доказателства???

а 15 може ли да намериш , дето са ме видяли че съм измамник :D
Значи 15 човека лъжат , а Волен казва истината. Ти направо не знам в какъв сън живееш честно.
 

Горе