Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

8435813q.jpg
 
От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

Като сме почнали да качваме картинки, да кача и аз малко.
 
От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

Има ли някой от форума на снимките? :D

1387643324_2.jpg


mangali3.jpg
 
От: От: От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

Ти нали не одобряваше трупането на дългове? Всичко се прави с кредити в момента, виждам че го знаеш това.

Нещо не съм много съгласен с теб, все пак не може отречеш ударната трансформация на града(за жалост яко дългове), а на фона на нищото на Кирчо - то популизма се отплаща! Все пак ти знаеш, колко са от Максуда и Аспарухово- дори и да ги шибнем всичките на Ч.Трифонов нямаше дори и за балотаж да стигнат.
 
От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

Причислявам те към всички останали тролове :)


Кои сме ние бе батка? Тя Бялата Златка кои ли не е подкрепяла. Аз над 10 години не съм ходил да гласувам и нямам идея към кой ме причисляваш. И за да изпреваря коментара ти - това че не гласувам не ми отнемя правото да си хейтя по форумите :)
 
От: От: От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

Ти нали не одобряваше трупането на дългове? Всичко се прави с кредити в момента, виждам че го знаеш това.

Не одобрявам, но това е равно на гласове знаеш!
 
От: От: От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

Значи виждаш, че тея засират целия град и пак ги подкрепяш? Не разбирам... Нали знаеш, че някои от кредитите са ипотечни, които няма да се върнат? :)


Не одобрявам, но това е равно на гласове знаеш!
 
От: От: От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

Значи виждаш, че тея засират целия град и пак ги подкрепяш? Не разбирам... Нали знаеш, че някои от кредитите са ипотечни, които няма да се върнат? :)

Върни се и виж за какво не съм съгласен с теб, не съм казал кого подкрепям.
А по линия на дълговете, то ние направо сме капут като община- ама малцина го знаят това!
 
От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

хохохо като се видят големи групи момченца да ядат пица е ясно - фенове на Атака :D Ремайнчето може да е там. На всеки атакист пицата е любимото ястие :D
 
От: От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

хохохо като се видят големи групи момченца да ядат пица е ясно - фенове на Атака :D Ремайнчето може да е там. На всеки атакист пицата е любимото ястие :D

Като костенурките нинджда са, а волен курвата е учителя мишок :D
 
От: От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

...Ремайнчето може да е там. ...

Няма как да е там. Ти ги събираха от фитнесите в Надежда за по 20-30 лв .. и пица.

И да беше от София сигурно нямаше да го одобрят. Болен не раздава така пари на разни мишоци.
 
От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

За европата - нормално, те като го ебават за какво да продължава да ги подкрепя?
Онзи ден боко тиквата в ахелой откри заедно с местана станция
boiko%2Bi%2Bmestan%2B2%2Bcopy.jpg

mom%2Botkriv%2B2%2Bcopy.jpg
 
От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

Тук във форума има една тенденция - соросоидните курвички са много тихи, когато са отделни елементи, но когато се събере тълпа от протестерски курви, започват сами да си дискутирят и правят по 3 страници дискусии сами.
 
От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

За европата - нормално, те като го ебават за какво да продължава да ги подкрепя?
Онзи ден боко тиквата в ахелой откри заедно с местана станция
boiko%2Bi%2Bmestan%2B2%2Bcopy.jpg

mom%2Botkriv%2B2%2Bcopy.jpg

Вожда е излязъл добре, мерси за снимките!
 
От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

Тук във форума има една тенденция - соросоидните курвички са много тихи, когато са отделни елементи, но когато се събере тълпа от протестерски курви, започват сами да си дискутирят и правят по 3 страници дискусии сами.

Ти също беше една доста тиха курвичка... след като Станишев се насра, след като Болен подкрепи Местаня, и след всички насирания по-принцип. Лошото за теб е, че не са останали толкова долни, дупедавски и изменчиви курви като теб да си дискутираш с тях.

Представи си колко си зле, все залагаш на куци коне....
 
От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

Никога не съм си мълчал, тихите курви сте вие, аз ви питам 7 страници нещо, вие не отговаряте - намира се някой соросоиден идиот и пуска нещо и се впускат веднага мълчащите 3ма души и си правят +3 страници дискусии сами. Като хиени сте, мръсни мършави и болни от слугинаж към властта
 
От: Как да не си "горд" атакист с такъв вожд и антураж ...

Никога не съм си мълчал, тихите курви сте вие, аз ви питам 7 страници нещо, вие не отговаряте - намира се някой соросоиден идиот и пуска нещо и се впускат веднага мълчащите 3ма души и си правят +3 страници дискусии сами. Като хиени сте, мръсни мършави и болни от слугинаж към властта

То понякога е по добре да си мълчиш - че с всеки пост все повече заприличваш на форумния клоун. Значи Бойко отрязал лентичка с Местан и ти се кефиш. А фикуса като им даде кворум да си направят правителство що не пуска снимки ? Като от трибуната каза на БСП и ДПС да го пазят като цвете , че без Атака правителството пада - защо не сложиш снимка ? Щото тогава не ти изнася нали ?
 

Горе