Как да оптимизирам фирмен уебсайт?

Hristovv

New Member
Здравейте! Наскоро правих редизайн и смяна на домейн на фирмен уебсайт.
Как да го класирам в по-предни позиции на гугъл при специфично търсене на предлаганите услуги?
За сега май въобще не се появява в търсачката.
Уебсайта е правен на wix и е като портфолио с по-малко текст.

Моля за цени и оферти на лично от хора, които се занимават с тази услуга.
Повече информация и линк към уебсайта ще ви изпратя на лично.
Благодаря!
 
Ще трябва да смениш платформата...

Пример - отвори гогол и напиши "ferry corsten" (холандски dj e) и виж първия резултат. Да - на същата платформа е.
 
Ще трябва да смениш платформата...

Пример - отвори гогол и напиши "ferry corsten" (холандски dj e) и виж първия резултат. Да - на същата платформа е.
Това е един страхотен сайт. Този DJ нали не прекалява с язденето на "бялото пони". :)

В духа на @mobilio , освен друга платформа, визия, бързодействие, добра он пейдж оптимизация и скоро ще имаш резултати. В коя ниша е? Силна ли е конкуренцията? Кой от къде има линкове? Много неща имаш преди да се появиш, поне да си видим в началото ще е трудно. После ще става лесно. Не мисля, че wix е на-подходящото решение за целта, но все пак и той е някакъв вид инструмент.
 
Това е един страхотен сайт. Този DJ нали не прекалява с язденето на "бялото пони". :)

Просто е пример. А DJя е на поне 20+ години в бранша и досега да беше дал фира.
 
Просто е пример. А DJя е на поне 20+ години в бранша и досега да беше дал фира.
Аз за неговите виждания за уеб естетика ми беше мисълта. :) Идеята като замисъл май не е никак зле, но нещо изпълнението малко му покуцва, гледайки сайта. :)
 
Аз за неговите виждания за уеб естетика ми беше мисълта. :) Идеята като замисъл май не е никак зле, но нещо изпълнението малко му покуцва, гледайки сайта. :)

Е ти ако мислиш, че сам си е правил сайта... да не очакваш катеричка да изскочи от кутията със вафли?
 
Да, но вярвам, че той го е приел. Демек е бил ОК с това, което получава или бъркам нещо. :)

По-скоро екипа зад него. Пича лети Н дена в седмицата, мислиш ли, че има време за сайта...
 
По-скоро екипа зад него. Пича лети Н дена в седмицата, мислиш ли, че има време за сайта...
Да, екипът ще да е. :) А как така той никога не го е виждал.

Съветът на @Беджев Стил е най-добрият, който може да получиш тук. ;)
 

Горе