Как да печелим от Български страници ?

Alexin

New Member
Искам да попитам в този раздел , нещо като адсенсе само че на български ? да дадете някой добри страници от които наистина се вадят пари а не такива само да лъжат че плащат както по другите форуми пишат за неоген ? наистина ли не плащат и лъжат клиентите си ? някой може ли да постне някоя статиа за български ситове за реклама които плащат за клик или за импресии ще сам благодарен 10х
 
vitohol каза:
Адсенс бачка за бг сайтове. Но първо си направи един англииски и с него кандидатствай.

Да това е най-доброто на първо време. Само гледай да си докарваш добър трафик, за да печелеш добре. Иначе има и още много, като Изитата. Ама и там не ми е ясно как е. Ако имаш някаква по-конкретна тематика на сайта ти, може да се ориентираш към чужди програми. Но знай че в БГ не е толкова разпространено онлайн пазаруването. Обаче ако имаш сайт за онлайн бизнес (примерно) може да въртиш банери за набиране на хора под теб. Общо взето се ориентирай по тематика на сайта ти. Но както, vitohol спомена май Адсенс е най-добрата алтернатива за сега (даже и да не е още на български). :wink: Късмет, приятел.
 
Има и вариант да работиш с EasyTrader.bg, но системата им плаща малко и главно ползва банери. Все пак, ако успееш да сложиш банер със сродна тематика на твоя сайт на ключово място можеш да направиш печалба.

Но лично ти препоръчвам Google AdSense.
 
Кажете ми ако съм в заблуда , но кой проклет българин кликва по adsense или други подобни реклами ... аз не го правя никога , дори не ги чета , и съм питал и други хора - и те не го правят :shock: Като цяло , подобен род реклама не е най-доброто решение за припечелване от БГ сайт ... така си мисля аз
 
AmebaBot каза:
Кажете ми ако съм в заблуда , но кой проклет българин кликва по adsense или други подобни реклами ... аз не го правя никога , дори не ги чета , и съм питал и други хора - и те не го правят :shock: Като цяло , подобен род реклама не е най-доброто решение за припечелване от БГ сайт ... така си мисля аз

Всичко зависи от рекламите и от човека който посещава сайта.
Ако рекламите са интересни и са със връзка с тематиката на сайта(все пак щом някой е влязъл в сайта, значи се интересува от тематиката му и следователно и от рекламите по него) може да се излъже някой да кликне.
И все пак как мислите аз(а може би и повечето от нас) съм открил www.predpriemach.com ? От кликане на AdSenc-а :wink:
 
AmebaBot каза:
Кажете ми ако съм в заблуда , но кой проклет българин кликва по adsense или други подобни реклами ... аз не го правя никога , дори не ги чета , и съм питал и други хора - и те не го правят :shock: Като цяло , подобен род реклама не е най-доброто решение за припечелване от БГ сайт ... така си мисля аз
Така е, АмебаБот. ЦТР на адсенс от български трафик ми клони към нула. Англоезичния ми трафик ми е правил 10% ЦТР.

Знам един сайт, който прави по 50 лв на ден от реклами на Неоген. Верно че има 30-50k уникални на ден. Аз лично в Неоген имах много нисък ЦТР и ги махнах. Сега ползвам основно афилиейт програмата на Кабината. Не съм забогатял, но пада някой лев.
 
мерси за статииките наистина маи адсенсе е по добре , само че много банят тези , ужас бре ... колко приатела имам много изгарят напоследак и то много лошо че тези не ти казват от какво а това е най тъпото поне да дават някакво лично обяснение що го правят , от трафика възможно ли е ?
 
кулинар би ли ми казал от тези субмитове всичките тук доло горе колко ви се сабира на ден от чуждестранен ? щото от този май БГ наистина много горим незнам защо обаче, тези никога не обесняват
 
Вече всички слагат Адсенс на български сайтове. Щом имоти нет , vbox7 и още куп голями сайтове слагат няма проблем.

Аз виздам, ч
е много усилено се превеждат хелповете и самият административен панел както на адсенс така и на всички услуги на гугъл на български.

Според мен става въпрос за максимум 2-3 месеца за да има официален адсенс на български.

Аз съм сложил на няколко мои български страници и да ви кажа честно 90% от линковете, които излизат са на български.
 
Биг Босс абе незнам дали след 2 месеца , като има такъв наплив от бан за адсенсе от българията ;) май нещо не е наред с това одобряване
 

Горе